Keresés blocks.gif

GYIK
 Reptilia fórum
 Szabalyzat

blocks.gif

Szia, Anonymous
Felhasználónév:

Jelszó:

[Regisztráció]
[Elfelejtetted a jelszavad?]
Jelenleg 23 vendég és 0 regisztrált tag online.

blocks.gif

Arachnida: Arachnida fórum

Arachnida fórum :: Téma megtekintése - Pamphobeteus sp. "machalla"

Pamphobeteus sp. "machalla"

Ugrás az oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
új téma   hozzászólás    Tartalomjegyzék -> Fajok
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Hwesta
Fanatikus Tag

Elküldve: 2008 Nov. 13. Csüt., 15:00    Hozzászólás témája: idéz

Ja, amúgy sokat kérdeztem és szerencsémre megkaptam a válaszokat is! Kicsit beindítottam a topicot, talán ezért sok a szöveg a tegnaphoz képest! Nagyon boldogNagyon boldog

Még annyit, h talán Pitnél lehet kérdezni a fajleírás lehetőségéről!
Vissza az elejére
Profil üzenet állomány
Hwesta
Fanatikus Tag

Elküldve: 2008 Nov. 13. Csüt., 14:58    Hozzászólás témája: idéz

Köszi szépen Kexx ez nagyon jól jött! Kíváncsi voltam nőstire is, mert itt csak hímeket láttam jórészt. De végülis a nőstinek is van mintája az előtestén. Szép pók bár kétség kívül a hímje színes ennek a fajnak. Mindenesetre ha minden igaz lesz nekem is egy machim! MosolyMosoly
Vissza az elejére
Profil üzenet állomány
Kexx
Tag

Elküldve: 2008 Nov. 13. Csüt., 14:55    Hozzászólás témája: idéz

ezt a képet találtam a neten( vagyis ez volt a legjobb)
Pamphobeteus sp machalla fímél

lntebb megtekinthető Gabesz hímje. a két képen elég jól látszik a külömbség
Kexx
Tag

Elküldve: 2008 Nov. 13. Csüt., 14:46    Hozzászólás témája: idéz

aaaztaaaaa Sokkolt
mennyi infót halmoztatok ti föl alig 1-2 óra alatt. tegnap este még én írtam a legtöbbet most meg egy óráig kerestem az ucssó hozzászólásomat.
amúgy szerintem össze kéne ebből rakni egy fajleírást.
simán irtunk hozzá eleget. Kacsint? ezt melyik moderátornál kell jelezni? Nagyon boldog
Hwesta
Fanatikus Tag

Elküldve: 2008 Nov. 13. Csüt., 11:31    Hozzászólás témája: idéz

Növényt mindenképp szántam neki. Azzal rosszat nem teszek. Főleg, h házi botanikus vagyok! :d Növények mindehol vannak nálam, a versinél is. Már csak az van hátra, h beszerezzek hozzá mindent, végül magát az állatkát!
Köszönöm szépen az infókat mindenkinek!
Vissza az elejére
Profil üzenet állomány
leon88
Stabil Tag

Elküldve: 2008 Nov. 13. Csüt., 10:49    Hozzászólás témája: idéz

Sokat van szem előtt..... nálam egy bújkáló, meg egy vizesedény van benn nála, na meg persze tőzeg... De te tovább bolondíthatod esetleg valamilyen virág beültetésével...
Vissza az elejére
Profil üzenet e-mail msn
Hwesta
Fanatikus Tag

Elküldve: 2008 Nov. 13. Csüt., 09:51    Hozzászólás témája: idéz

Én sem nagyon szoktam matatni, nem nagyon szeretem megbolygatni, ha nagyon nem muszáj! Viszont a versihez képest nekem másnak tűnik a tartása. Eleve pl az étrendje, viselkedése, meg talajlakó. Sokat van amúgy szem előtt? Így fiatalon? A berendezést csak azért kérdem, mert terkót szeretnék neki kialakítani.
Vissza az elejére
Profil üzenet állomány
yoey
Stabil Tag

Elküldve: 2008 Nov. 13. Csüt., 09:38    Hozzászólás témája: idéz

4v. nálam 4,5 cm körül van. Berendezés nincs nála! Műanyag dobozokba nem rendezkedek hosszú távra Mosoly
Rostos mohatőzeget állatkereskedésben, vagy virágos boltban tudsz venni!
De őszintén én nem nagyon látom szükségét alapból a matatásnak...
Mármint a kukacot bedobálom, takarítani nem kell kaja maradék a kukaccból nincs...
1x volt hogy elkezdett peníszedni a föld akkor matattam ő meg akkor is éhes volt Mosoly Aztán arrébb hesegettem!
Nem bonyolult ez, majd te is rájössz! Igazából a legtöbb póknak körülbelül ugyan az a szükséglete!
Vissza az elejére
Profil üzenet e-mail msn állomány
Hwesta
Fanatikus Tag

Elküldve: 2008 Nov. 13. Csüt., 09:32    Hozzászólás témája: idéz

4 vedlésesként mekkora? Akkor még a tied is kicsi! Mosoly Úgy látom akkor ennél a póknál mindig jelezni kell, h ne kajára számítson épp, ha matatni szeretnék. Berendezés van nála? Vagy mit szabad berakni neki? A mohatőzeget hol lehet beszerezni? Bocsi amúgy, h kifogyhatatlan vagyok a kérdésekből! Zavarban lev? De igyekszem mindent metudni róla, h maximálisat adhassak neki! Lehetőleg...
Vissza az elejére
Profil üzenet állomány
yoey
Stabil Tag

Elküldve: 2008 Nov. 13. Csüt., 09:21    Hozzászólás témája: idéz

Az enyém 4 v.-es és még nem szexáltam Mosoly
Nem terkóban van tartva hanem 15x10x15 cm-es dobozban!
Viselkedésre érdekes... 1 kicsit más mint a többi! Alapból lomha, nagyon lassú mozgású, ám ha valamire szemet vet, vagy megijed hihetetlen sebességgel indul meg! Szóval Becsapós! Én a kiskorú állatkáimat lisztkukaccal etetem és goond nélkül elfogadja mind! Jól nőnek tőle. (de ez még itt is megosztja az embereket) Az enyém még egyszersem rugdosott szőrt, de egyszer azt is el kell kezdeni Nagyon boldog
Az ecsetre ő is támad, ám egy kis idő után felfogja, az nem kaja! Akkor menekülésbe kezd. Tényleg naponta kap enni és mindíg fel is szívódik a kaja! Nála talajként mohatőzeget használok, az be is jön neki!

(A moha tőzegről annyit hogy nagyon ajánlom mindenkinek mert nagyon jó puha nem szálas mint a kókusz rost... A pókok nagyon szép búvóhelyeket készítene belőle, nagyon jól bánnak vele. Csak arra kell oda figyelni, hogy a kajamaradékot távolítsuk el belőle mijnél hamarabb mert nagyon gyorsan peníszedik... Jah és drága a kókuszhoz képest..)

Asszem ennyi!
Vissza az elejére
Hwesta
Fanatikus Tag

Elküldve: 2008 Nov. 13. Csüt., 09:11    Hozzászólás témája: idéz

Vedléshez azért sző ágyat, nem? Hány v a te állatkád? Hím vagy nősti? Mesélsz te is a temperamentumáról, meg a viselkedéséről? Minnél több vélemény érdekel. Viszont már meggyőztetek! Kell! Nagyon boldog Csak gyűjtök még róla addig is infót!
Vedlésnél nem mernék hozzá piszkálni. Ahhoz túlságosan kezdő pókász vagyok. A kajálását kísérlem meg beosztani, h semmiképp ne legyen gond. Gondolom szinte mindent elfogad, ami él és mozog. Meg tudnál írni kicsikét a terkójáról?
Vissza az elejére
Profil üzenet állomány
yoey
Stabil Tag

Elküldve: 2008 Nov. 13. Csüt., 09:02    Hozzászólás témája: idéz

Nekem eddíg még nem szőtt semmit!
A méretéről annyit, hogy nekem most van vele egy idős B. smithim és a machalla vagy 10x nagyobb nála! Mosoly
Túletetni egy pókot sem lehet! Viszont h nagyon tele van akkor olyan probléma felléphet, hogy nem bír rendesen vedlésnél a hátára fordulni! Túl nagy a potroha és megakadályozza ebben! Ez nálunk sűrűn előfordul hogy állva vedlenek le a kicsik! Ez nem egészséges, viszont azt meg nem akarom megcsinálni hogy nem etetem őket...! Olyankor az a teendő, hogy eszméletlen ovatosan segítesz neki a hátára fordulni, vagy ha azt nem karod bevállalni, mert veszélyes (mármint megijedhet a pók és felpattanhat...) akkor hagyd úgy, viszont a páratartalomnak a normál vedlési páránál magasabban kell lennie, hogy mégkönnyebben bújjon ki!

Ezt nálunk rendszeresen egy B. albiceps, és G. rosea szokta csinálni.

Azt nem tudom, hogy mikor nem fogad el kaját, mert még nincs hosszú ideje nálam, de én valami olyasmit szűrtem le az olvasmányaimból, hogy a zabát vedlés előtt csak rövid idővel szünteti be!
Vissza az elejére
Hwesta
Fanatikus Tag

Elküldve: 2008 Nov. 13. Csüt., 08:51    Hozzászólás témája: idéz

Sziasztok, köszi a válaszokat!

Az nem semmi Yoey. Mintha attól félne, h valaki elveszi tőle a kaját! Nagyon boldog És túleteni amúgy nem lehet? Volt már olyan egyáltalán, h neki elég a kaja most és nem fogadta el?
Tartásánál én is terkóra gondoltam, mert ahogy olvasgattam szép méretes lesz. Na meg már a kicsi sem olyan kicsike. Csak arra lennék kíváncsi még, h milyen berendezése legyen? Meg mennyire szövöget? Annyira nem jellemző, nem?
Vissza az elejére
Profil üzenet állomány
yoey
Stabil Tag

Elküldve: 2008 Nov. 13. Csüt., 08:37    Hozzászólás témája: idéz

Nekem a 4v.-es egy 15x10x15 cm-es műanyag kínaikajás dobozban van Mosoly
Etetni??..... Én minden nap etetem Mosoly NAGY LAPÁTTAL
Viszont érdekes, mert mióta idekerül versenyt esznek az 5-6v.-es geniculata-kkal!

De az a legjópofább hogy mennyire mohóó Nagyon boldog 6 kukac van beadva neki... 4 a pofában 2 mellette. Ő még azt a maradék 2 db-ot is be akarja tömni és minden alkalommal mikor fel akarja venni az egyiket, akkor 1 et ki ejt a szájából Mosoly és ezt 10-20 percen keresztül csinálja Nagyon boldog
Vissza az elejére
feki
Stabil Tag

Elküldve: 2008 Nov. 13. Csüt., 08:27    Hozzászólás témája: idéz

Hwesta írta:
Hm. Milyen sűrűn eteted? Amúgy sökésre gondolom nem nagyon szokott még csak gondolni sem?

Sziasztok.
Szerintem egy 3-4.vedlésest már belehet tenni egy 15*15 terkóba,csapóajtóval és tuti nem tud kiszökni.
Hamar kinövi majd,de ez nem nagy gond Kacsint?
Vissza az elejére
Profil üzenet e-mail website állomány
spider1986
Fanatikus Tag

Elküldve: 2008 Nov. 13. Csüt., 08:10    Hozzászólás témája: idéz

Hwesta írta:
Hm. Milyen sűrűn eteted? Amúgy sökésre gondolom nem nagyon szokott még csak gondolni sem?

én még nem találkoztam olyan pókkal ami szökésre hajlamos vagy nem,ha 1 komplett napig nyitva hagysz 1 terkot,mindegy milyen faj,valoszinüleg kisétál mikor körbemászkálja a területét. pl hercules-re azt mondják hogy nayon szökös,meg ahogy kinyitod a terkot ott van az ajtoban, nos én soha semmi ilyet nem tapasztaltam, attol hogy pl leveszed a terko ajtot, egyik pók sem fog a kijáratnak sprintelni. amlyik szö lakóhálot vagy készit lakoüreget nyilván kevesebbet botorkál napközben, de ettöl még a talajlakok nem szökősebbek mint bármelyik másik életmódú pók Mosoly
Vissza az elejére
Profil üzenet állomány
Hwesta
Fanatikus Tag

Elküldve: 2008 Nov. 13. Csüt., 00:09    Hozzászólás témája: idéz

Vissza az elejére
Profil üzenet állomány
leon88
Stabil Tag

Elküldve: 2008 Nov. 12. Szer., 23:59    Hozzászólás témája: idéz

Kicsit meg kell piszkálni! Nálam álltalában ilyenkor egyből rámar a terelgető pálcára, de kis huzavona után rájön, hogy az nem kaja, hanem az én bisz baszom, elengedi és bemegy a helyére... Utána már csak szőrfelhő jön, ha piszkálom....
Vissza az elejére
Profil üzenet e-mail msn
Hwesta
Fanatikus Tag

Elküldve: 2008 Nov. 12. Szer., 23:46    Hozzászólás témája: idéz

Ezt, h tisztázzam? Nagyon boldogNagyon boldog Még a kutyámmal tisztázom simán de pókival... Nem is tudom.
Vissza az elejére
Profil üzenet állomány
leon88
Stabil Tag

Elküldve: 2008 Nov. 12. Szer., 23:37    Hozzászólás témája: idéz

Ha benyúlkálsz, akkor szőrökkel is, meg marással is! Ha tudatod, hogy nem tücsök vagy csótány vagy (kicsit megpiszkálod, hogy vágja ki a főnök) akkor inkább elbújik és tehetsz- vehetsz.... A fő, hogy előbb tisztázd vele, hogy ki a jani Nagyon boldog
Vissza az elejére
Profil üzenet e-mail msn
Hwesta
Fanatikus Tag

Elküldve: 2008 Nov. 12. Szer., 23:36    Hozzászólás témája: idéz

Hát én igen rég voltam biosz szertárban! Nagyon boldogNagyon boldog Kicsit tartok tőle de szép pók nagyon!
Vissza az elejére
Profil üzenet állomány
Kexx
Tag

Elküldve: 2008 Nov. 12. Szer., 23:33    Hozzászólás témája: idéz

szerintem csipesszel minden szőr megelőzhető nem tudom mennyire van neked ilyen hosszú féle.
én például a biosz szertárból loptam Nagyon boldog
Hwesta
Fanatikus Tag

Elküldve: 2008 Nov. 12. Szer., 23:11    Hozzászólás témája: idéz

Kb 3-4 vedlésesre gondoltam. Annyira talán már nem törpékre. Na meg azért is érdekes lesz megfigyelni ő milyen lesz, mert a versihez ppl simán benyúlkálok takarítom meg minden, centikre. De ő valószínű más tészta lesz! Erre vagyok kíváncsi, h mennyire nem tolerál és mennyire gazdagodhatok nem kívánatos szőrrel?
Vissza az elejére
Profil üzenet állomány
Kexx
Tag

Elküldve: 2008 Nov. 12. Szer., 23:03    Hozzászólás témája: idéz

szerintem tegyél be alá 2-3cm tőzeget meg valamit amin járkálhat.az enyém nem nagyon ásogat .itatót méretétől függően.szerintem ha nagyon kicsit veszel annak elég a nedves talaj.
jó lesz a versi mellé Nagyon boldog én is vegyesen tartok mindenfélét Nagyon boldog Nagyon boldog ?rd?g ?rd?g Nagyon boldog
Hwesta
Fanatikus Tag

Elküldve: 2008 Nov. 12. Szer., 22:54    Hozzászólás témája: idéz

Valami tanács a tartásával kapcsolatban?

Szép váltás lesz a versi mellé.
Vissza az elejére
Profil üzenet állomány
Kexx
Tag

Elküldve: 2008 Nov. 12. Szer., 22:47    Hozzászólás témája: idéz

NAgyon szivesen!
szerintem vágj bele! nem olyan nagyon hű de agresszív! nem tudom kit idézek ezzel de "lapáttal szórhatod be neki a kaját!"
szerintem nincs olyan hogy kezdő vagy nem kezdő. én pl P.murinussal kezdtem.
de szerintem ez full főnyeremény! szép amikor kicsi szép amikor nagy! és nem unod meg mert csak akkor nem eszik ha a hátán van.(ismét valakit idéztem)
Nagyon boldog
Hwesta
Fanatikus Tag

Elküldve: 2008 Nov. 12. Szer., 22:34    Hozzászólás témája: idéz

Köszönöm neked is a választ! Mosoly Már csak azt kéne tudni bele merjek e vágni, mint kezdő talajlakó? Mosoly
Vissza az elejére
Profil üzenet állomány
Kexx
Tag

Elküldve: 2008 Nov. 12. Szer., 22:24    Hozzászólás témája: idéz

szerintem a hím adulás után még egy évig(javítsatok ki ha nem így van)
a nőstény meg úgy mint bármelyik másik nemnél. 10-15 év
a hím rikító rózsaszín míg a nősténynek barna színe van és esetleges rózsaszín vékony csíkok a hátpajszon.
Hwesta
Fanatikus Tag

Elküldve: 2008 Nov. 12. Szer., 21:59    Hozzászólás témája: idéz

köszi a választ.

Meddig élnek? Mi a különbség a két nem színei közt?
Vissza az elejére
Profil üzenet állomány
leon88
Stabil Tag

Elküldve: 2008 Nov. 12. Szer., 19:06    Hozzászólás témája: idéz

Szerintem el fogja érni a 20 cm-t! (legalábbis remélem Nagyon boldog ) Elég agresszív, vagy inkább falánk, de inkább mindkettő, abból ítélve, hogy azonnal mar... Ha látja, hogy nem zsákmány ami zaklatja, akkor hamar védekezésbe megy át, és a szőreit bombázza erősen... Gyakran szem előtt van, ami jó, mert nagyon szép állat!
Vissza az elejére
Profil üzenet e-mail msn
Hwesta
Fanatikus Tag

Elküldve: 2008 Nov. 12. Szer., 18:21    Hozzászólás témája: idéz

Köszönöm szépen a választ T-boy!

A nőstények és hímek színeltéréseire vagyok még kíváncsi. Meg a szőreinek a hatására, mert annyira nem ismerem így számokba osztva. Én meg hajlamos vagyok allergiásnak lenni, viszont maga a pók nagyon tetszik! Kezdő talajlakónak elmegy? Érdekelne a viselkedése is. Pl szökés hajlam. Meg bármi érdemlegesre kíváncsi vagyok! Az, h nagy lesz az centibe mérve kb mekkora?
Vissza az elejére
Profil üzenet állomány
T-boy
Öreg Tag

Elküldve: 2008 Nov. 12. Szer., 17:16    Hozzászólás témája: idéz

Hwesta írta:
Sziasztok!

Nagyon gondolkodom egy ilyen csodás kis pókon. Valaki tudna nekem valami kis ismertetőt írni róla?

Jelenleg még név nélküli, tudományosan nem leírt faj, nagy étvágyú, nagytestű, talajlakó, A génusz egyik legismertebb tagja. Juvenilis korban itt is felfedezhető az utótesten a jellegzetes "fenyőminta", ez a 6. vedlésnél tűnik el. Kifejlett korában min 30x30x30-as terráriumot igényel, bújkáló, itató, vastagabb talaj 25-27 fok körüli levegő és 70% pára. Vedlésenként nagyokat nő, az utódszám az alacsonyabbak között van. Nem sző gyakran, inkább deffenzív mint támadó. Az utótesten az I. és III. típusú csalánszőrzet van jelen. Bombáz is ha kel! Szőrei irritálóak. Ha van még valami kérdezz... Mosoly
Hwesta
Fanatikus Tag

Elküldve: 2008 Nov. 12. Szer., 17:05    Hozzászólás témája: idéz

Sziasztok!

Nagyon gondolkodom egy ilyen csodás kis pókon. Valaki tudna nekem valami kis ismertetőt írni róla?
Vissza az elejére
Profil üzenet állomány
Tommy87
Stabil Tag

Elküldve: 2008 Nov. 08. Szomb., 16:41    Hozzászólás témája: idéz

Gabesz írta:
A szivarozás egy kicsit újragondolva és más perspektívából (már ahogy egy doboz engedi...)

Szia Gabesz!
Hány vedléses a tied?

Egy kis történet a falánkságról. Nagyon boldog Tegnap hoztam pár tücsit a pókoknak. Kb 1,5 centisek voltak (azér nem felnőtteket hoztam, mer kisebb pókoknak is adni akartam belőlük Vicces ). Egyet be is nyomtam a pampónak. Rá is fordult hamar. Egy másik tücsit nem evett meg a kiszemelt pók (genik tele vannak Mosoly ), gondoltam bedobom a pampó mellé, később majd betolja azt is. Csakhogy, mivel sikerült elédobnom, sokat nem szórakozott, felvette azt is, és már egyszerre a kettőt szopogatta Nagyon boldog Végül estére még 1 tücsi megmaradt. Mondom ne zörögjön már nekem ott a zacskóban, a pampi majdnem kész az előző kettő elfogyasztásával, hát megkapta ezt is, és természetesen körülnézni sem volt ideje, már meg is lett szorongatva... Nagyon boldog
Ennyi a történet Mosoly

UI: Gabesz ez a kép tényleg állat lett Vicces
Vissza az elejére
Profil üzenet msn állomány
Gabesz
Adminisztrátor

Elküldve: 2008 Okt. 16. Csüt., 14:19    Hozzászólás témája: idéz

A szivarozás egy kicsit újragondolva és más perspektívából (már ahogy egy doboz engedi....) :
Profil üzenet e-mail msn
KoKoN
Fanatikus Tag

Elküldve: 2008 Okt. 16. Csüt., 14:15    Hozzászólás témája: idéz

kicsit off...de gabesz ez fotópályázaton ezzel a címmel sztem dobogógyanús lett volna! Nagyon boldog
Vissza az elejére
Profil üzenet e-mail website msn állomány
Tommy87
Stabil Tag

Elküldve: 2008 Okt. 12. Vas., 19:46    Hozzászólás témája: idéz

Na hát bevedlette az 5.-et a szépségem, és most nézem hogy már az előző képen is lilás a lába, most meg teljesen, plusz vedlésből is úgy látom, hogy HíM...
Vissza az elejére
wushu
Stabil Tag

Elküldve: 2008 Okt. 04. Szomb., 22:26    Hozzászólás témája: machalla idéz

Tommy87
Stabil Tag

Elküldve: 2008 Okt. 04. Szomb., 20:42    Hozzászólás témája: idéz

Pamphobeteus sp "romboló" ?rd?g ?rd?g ?rd?g

(4 vedléses, ezeddig szexálatlan Forg? szemek )
Vissza az elejére
Tommy87
Stabil Tag

Elküldve: 2008 Szept. 27. Szomb., 08:13    Hozzászólás témája: idéz

T-boy írta:
De igen van amikor még a hátán fexik! Mosoly

Na ok, de csakis akkor Nevet?

T-boy írta:
mert a tücsköt azt lapáttal dobálhatod be neki.

Nevet? Nevet? Nevet?
Vissza az elejére
T-boy
Öreg Tag

Elküldve: 2008 Szept. 26. Pént., 21:24    Hozzászólás témája: idéz

Sziasztok!

Tommy 87 írta:
Hát egyszerűen nem találni időpontot, amikor ez az állat nem fogadja el a kaját XD

De igen van amikor még a hátán fexik! Mosoly Egyébként igen jól evő állat nem kicsit szereti a hasát! Aki pároztatni szeretne Pamphobeteust előtte a nőstényt nem árt megkínálni valami tápláló rágcsálóval mert a tücsköt azt lapáttal dobálhatod be neki.

Koka barátom hogy tetszene még jobban a név?? Mosoly Jó látni téged is!! Üdv: T-boy
Koka
Öreg Tag

Elküldve: 2008 Szept. 26. Pént., 19:37    Hozzászólás témája: idéz

Tommy87 írta:
Koka írta:
Nekem is van, adult pár (miböl lesz a kispók) Mosoly

És milyen a szexuális életük? Nagyon boldog Nagyon boldog

Hát egyszerűen nem találni időpontot, amikor ez az állat nem fogadja el a kaját XD

Még semmilyen, a him még nem rakott spermahálót.

T-boy!

Egyen fene,megfelel,bár lehetne helyesebb is Kacsint?
Tommy87
Stabil Tag

Elküldve: 2008 Szept. 24. Szer., 15:55    Hozzászólás témája: idéz

Koka írta:

És milyen a szexuális életük? Nagyon boldog Nagyon boldog

Vissza az elejére
T-boy
Öreg Tag

Elküldve: 2008 Szept. 23. Kedd., 21:18    Hozzászólás témája: idéz

Koka írta:
Pamphobeteus sp "Süd Ecuador" 2 machalla

Ezt javitsátok!!!!!!!!!

Megtörtént! Megfelel Koka barátom? Nagyon boldog
Koka
Öreg Tag

Elküldve: 2008 Szept. 23. Kedd., 19:13    Hozzászólás témája: idéz

Pamphobeteus sp "Süd Ecuador" 2 machalla

Ezt javitsátok!!!!!!!!!

mcb2man
Tag

Elküldve: 2008 Szept. 22. Hétf., 03:49    Hozzászólás témája: idéz

nekem is van egy ilyen álllatkám most lett 3v, eszik, vedllik, ekkora korban még nem sok minden pluszt lehet mondani. nah csak írtam h éljen a topic yeah yeah yeah Nevet? Nevet? Nevet? Laza
Vissza az elejére
Profil üzenet e-mail website msn
Tommy87
Stabil Tag

Elküldve: 2008 Szept. 21. Vas., 16:55    Hozzászólás témája: idéz

Nem nagyon él ez a topic, pedig ahogy nézem sokan tartanak ilyen állatot közületek...
Szépségem heteken belül bevedli az ötödiket, egyelőre még kajál mint a gép Nagyon boldog
Vissza az elejére
leon88
Stabil Tag

Elküldve: 2008 Aug. 23. Szomb., 12:46    Hozzászólás témája: IZÉ idéz

ÉN IS TARTOK EGYET EBBŐL A FAJBÓL! KB7-8 CM-S. SZÉP, NYUGADT ÁLLAT! BÁR HA KAJÁRÓL VAN SZÓ, AKKOR TIPIKUS PAMPHOBETEUS, MINT EGY PITTBULL, RONT RÁ AZ ÁLLDOZATRA Nagyon boldog

Szia! A nagy betűket légyszíves csak kiemelésre és hangsúlyozásra használd ne azzal írj folyamatosan mert olyan jelentéssel bír mintha kiabálnál. Köszönöm! T-boy
Vissza az elejére
Profil üzenet e-mail msn
Tommy87
Stabil Tag

Elküldve: 2008 Aug. 22. Pént., 18:45    Hozzászólás témája: idéz

Hali!
Az én kicsikém:

Itt még 3 vedléses és valamivel nagyobb, mint 4 cm-es lábfesze volt.
És mivel tegnap vedlett holnap újabb képeket tudok felrakni Vicces
(lábfesz most majdnem 7,5 cm)
Vissza az elejére
T-boy
Öreg Tag

Elküldve: 2008 Aug. 22. Pént., 16:38    Hozzászólás témája: Pamphobeteus sp. "machalla" idéz

A fajjal kapcsolatosan minden amit csak lehet.

Legutóbb T-boy szerkesztette (2009 Jan. 02. Pént., 23:24), összesen 2 alkalommal
Vissza az elejére
Profil üzenet
Hozzászólások megtekintése:   
új téma   hozzászólás    Tartalomjegyzék -> Fajok Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás az oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
10 / 10 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban

arachnida.hu