Keresés blocks.gif

GYIK
 Reptilia fórum
 Szabalyzat

blocks.gif

Szia, Anonymous
Felhasználónév:

Jelszó:

[Regisztráció]
[Elfelejtetted a jelszavad?]
Jelenleg 36 vendég és 0 regisztrált tag online.

blocks.gif

Arachnida: Arachnida fórum

Arachnida fórum :: Téma megtekintése - Brachypelma vagans (Ausserer, 1875) Mexico, Central America

Brachypelma vagans (Ausserer, 1875) Mexico, Central America

Ugrás az oldalra: Előző  1, 2, 3 ... , 20, 21, 22  Következő
új téma   hozzászólás    Tartalomjegyzék -> Fajok
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Apistike
Tag

Elküldve: 2008 Márc. 18. Kedd., 20:04    Hozzászólás témája: idéz

Sziasztok!

Nemrég vásároltam egy pici vagansot, talán 2 vedléses lehetett. Néhány nappal később fevruár 27-én sikeresen levedlett, és azóta igen jó étvágya van, már benyomott 13 db kistücsköt. Az lenne a kérdésem hogy meg lehet-e nagyjából tippelni mikorra várhatom a következő vedlést?

Előre is köszi
Vissza az elejére
Profil üzenet
-AtroX-
Stabil Tag

Elküldve: 2008 Márc. 16. Vas., 21:58    Hozzászólás témája: idéz

Sziasztok!

Szerintetek ez tiszta vagans?:

http://kepfeltoltes.hu/view/080316/vagans_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Ui.: véletlen rosszul kicsinyítettem de msot nem akarok nekiállni lekicsinyíteni mer az előbb is majdnem lefagyot a gép Zavart
Adminisztrátor

Elküldve: 2008 Márc. 11. Kedd., 08:10    Hozzászólás témája: idéz

Megvolt a 8. vedlés is és most kb 7 centi körül mozgunk.A vedlés 5.5cm volt. Kép van róla a fotózás témában!
csepelball
Adminisztrátor

Elküldve: 2008 Feb. 29. Pént., 07:20    Hozzászólás témája: idéz

És looo egy vagans-kérdés.

Tegnap a 7vedléses vagans, nevén szólítva Lufi, benyelt 2 kis tücsköt. Azt vettem észre nála, hogy ha jól bekajált akkor a támadópózt elfelejthetem tole,nagyon nyugodt, könnyen lehet pakolászni nála. Ma reggel nyitottam, hogy cseréljem a vizét, és amikor betettem a csipeszt, hogy kivegyek egy két tücsilábat, akkor egybol támadópóz. Nem csapott oda 1x sem, meg kézzel is könnyen kitudtam venni az itatót és vizet cserélni, csak állt.

- Lehet azért mert kajás még? // Így is hatalmas már az utótest, tényleg mint egy lufi.

- Vagy ennyire megváltozott volna a "viselkedése"?? // legalább még 2-3 hét van vedlésig

Amúgy igenis örülök neki, hogy végre pókként viselkedik az állat és nem beszari kis csecsemo, csak érdeklodöm, hogy mitol, miért lehet ez!

A szorét már nem rugdossa. 1-2 vedléssel ezelött még csinálta,de már nem. Menekül vagy támadó állás.

Legutóbb csepelball szerkesztette (2008 Szept. 26. Pént., 15:28), összesen 1 alkalommal
Vissza az elejére
Profil üzenet e-mail website
salivspider
Snake&Spider Driver

Elküldve: 2008 Feb. 28. Csüt., 12:48    Hozzászólás témája: idéz

Idézet:
HellO!A vagansoM a talajra pókhálóból kisebb talajt szott Vedleni fog???Már Jó régÓta nem evett!!!Segítsetek thx.......

Ha jól tudom, akkor az albovagans hímrol van szó...AMit nem rég kaptál

akkor az spermaháló Kacsint? Ha nem akor írd le: mikor evett, mit,mennyit, mikor vedlett utoljára Kacsint?

Egy hét az meg nem sok ido,,...hónapokig is kihagynak sokszor gond nélkül,ha pedig hím,egy ido után véglegesen leáll a zabával...aztán satu
Újonc

Elküldve: 2008 Feb. 28. Csüt., 12:32    Hozzászólás témája: idéz

HellO!A vagansoM a talajra pókhálóból kisebb talajt szott Nagyon boldog Vedleni fog???Már Jó régÓta nem evett!!!Segítsetek Mosoly thx....... Vicces
Még csak 1 hete nem evett.. De nagyon brutlisan befészkelte magát a hálóba! Éjjel meg nagyon ideges volt!
Vissza az elejére
Profil üzenet e-mail msn
csepelball
Adminisztrátor

Elküldve: 2008 Feb. 27. Szer., 18:23    Hozzászólás témája: idéz

A "nyikorgásra" és azokra a hangokra amikor pl az asztalra téve csúszik a doboz, az pókjaim mind reagálnak Legfoképp a vagans futkorászik, akár a falon is rohangál simán! Az emilia és az aureostriata csak szimplán összehúzza magát.
bika
Rendszeres látogató

Elküldve: 2008 Feb. 27. Szer., 18:05    Hozzászólás témája: idéz

hy!
csepelball!! a vagansos videod az tetszik föleg az hogy meghátrál és beletrapol az itatoba...
---------------------------------------------------------------------------
az én pókim nemnagyon akar most kajolni nemtudom milehet vele ,igaz jónagy a potroha és lehet jólvan lakva...
---------------------------------------------------------------------------
Aske!!
azt már én is észrevettem hogy a vagansom különféle hangokra elkezd szaladgálni... PL.: tegnap kiszedegetem a terkoból a tetemeket és beraktam egy üres teroba adig a pókot és mikor vissza akartam rakni a saját terkojába és akkor a kis doboz nyikorgott az üres akváriumban és nyikorgot a pók meg elkezdett szaladgálni... kicsit sajnáltam h roszat csináltam neki...
Zavart Mosoly
nah halika!
Vissza az elejére
Profil üzenet msn
csepelball
Adminisztrátor

Elküldve: 2008 Feb. 25. Hétf., 09:42    Hozzászólás témája: idéz

A "vagansom" mai reggelije, fuszerezve egy kis zenével ala vagans zabaállatzúzáskodá!

http://www.youtube.com/watch?v=JpmhiUFNuuA
bika
Rendszeres látogató

Elküldve: 2008 Feb. 24. Vas., 19:49    Hozzászólás témája: idéz

oksika! köszike a gyors választ most már tájékozotab lettem Laza
jah és a legyet azt csak ugy bedobtam neki mert bejött a szobámba... majd honap veszek neki tücsit/csücsiket...
mégegyszer köszi
Vissza az elejére
Profil üzenet msn
Spidergirl
ArachnoDevil

Elküldve: 2008 Feb. 24. Vas., 19:40    Hozzászólás témája: idéz

szia!
sztem nem agresszív a pókod, csak deffenzív. másrészt a légy nem a legnagyobb táplálékértékkel rendelkezo állat. Kacsint? az, hogy lerohanta a pálcát, nem jelent agresszivitást.
ha a pókod febr 1-jén vedlett és 5-6 centis, még kicsit arréb lehet a vedlés. elotte mindenképpen abbahagyja az evést 1-2 hétre legalább. a vedlési idoköz kb 1,5-2 hónap lehet. Kacsint?
bika
Rendszeres látogató

Elküldve: 2008 Feb. 24. Vas., 19:33    Hozzászólás témája: idéz

hali!
Azt vettem észre h az én "vagansom" is kicsit agresziv Szomor? mert kb csütörtökön adtam neki egy legyet és utána mikor elkapta a legyet, azután lerohanta a terelö pálcát is...

==================================

Ja! mégvalami... az lehetséges hogy most nemsokára vedleni fog???
ha ugye február. 01-én vedlet????...
most olyan 5-6cm(teljeslábfesz) akkor milyen idöközönkét vedlenek???
Vissza az elejére
Profil üzenet msn
salivspider
Snake&Spider Driver

Elküldve: 2008 Feb. 19. Kedd., 14:59    Hozzászólás témája: idéz

Na látod TipTap,ezért most hálás vagyok.... kurva hálás... fel fogom használni elég sokszor a népnek, akik azt mondják a Brachypelma genus
nyugodt és békés fajokból áll.... nos bármikor számíthattok ilyenre akármelyik állatotoktól,legyen az pulchra, rosea,albopilosum,vagans, és egyébb olyan amit elfelejtve a tényeket a vadállati mivolttal kapcsolatban..... és akkor itt jött az egy pókos is lehet olyan.... hát... kell ismerni az állatot,kell hozzá egy igen nagy gyakorlat,(véleményem szerint több fajjal) nem pár hetes, hanem éves, hogy lásd, tudd, (még akkor sem biztosra),hogy mit várhatsz az egyededtol. Valakinek van ehhez érzéke,van akinek nincs ... semmiképp sem támogható ötlet az állat fogdosása amúgy.Minden faj életében vannak "türelmesebb idoszakok".... lehet az akármilyen UBERKÖZTUDATBANVADÁLLATMACSÓFAJTA.... , nem nagypofájúságból mondom ezt sem, de elég rég óta nem szenvedtem semmi olyat ,ami kártékonyan hathatna a borfelületemre,szervezetemre és kicsöppentetné velem a Haemolimfámat... csak ahhoz nyúlok,amin látom ,hogy ÉPPEN okés... és ezt sem büszkén...hanem csak egy fotó kedvéért maximum. Aztán utána béke...
Vannak megfogási technikák amik genusról genusra---fajról fajra változatosak. Az állat nem akar bántani téged", ez egy nagyon jó ember,barátom mondása, DE ahhoz tudni kell neked is bánni vele.
Néha igen is kevesebb tresszel jár az állatnak a terkóban elbújva elérhetetlen helyen ,helyrol való manuális eltávolítása óvatosan, mint a nagy sikert elért "dobozolós" technika ami sokszor 1 órás romboláson és
zavargatáson alapul.
Stabil Tag

Elküldve: 2008 Feb. 19. Kedd., 14:41    Hozzászólás témája: idéz

Ez se semmi:
http://www.youtube.com/watch?v=4K2Wyi0S7Vc&feature=related
Snake&Spider Driver

Elküldve: 2008 Feb. 19. Kedd., 14:08    Hozzászólás témája: idéz

Klassz videó!

Én vagansnak ezt a hímet mondanám leginkább

És ezt a nostényt nagyjából....

A videon sajna nem látszik az állat teljesen,tisztán,szorzet színe a lábkaon,stb...
Rendszeres látogató

Elküldve: 2008 Feb. 19. Kedd., 13:51    Hozzászólás témája: idéz

sziasztok! Felrakok egy videot egyben az egyik kedvenc videom is a vagansrol... Tehát akkor igy néz ki egy ful tiszta vagans?????

http://www.youtube.com/watch?v=-MUGjunKgjc&feature=related
Vissza az elejére
Profil üzenet msn
Toto
Moderátor

Elküldve: 2008 Feb. 15. Pént., 23:01    Hozzászólás témája: idéz

Na, már kezdtem bizakodni... Szomor? Akkor még sokáig ott fog csücsülni a szentem a boltban Zavart Érdekes különben, google annyi képet dob ki róla mint az állat, nálunk mégsincs egy sem... El kéne menni Floridába. Egy doksifilmben láttam, hogy ott elszaporodtak a vagansok Nevet? Gyümölcsszüretkor a munkások azt hitték, hogy patkányok rohangálnak a fák alatt, közelebb menve meg néztek egy nagyot....no de ez megin más téma... Kacsint?

Lényeg a lényeg, hogy külföldrol lenne érdemes beszerezni. Pöltenben börzén nem szokott felbukkanni tiszta példány?
Vissza az elejére
Profil üzenet e-mail msn
salivspider
Snake&Spider Driver

Elküldve: 2008 Feb. 15. Pént., 22:30    Hozzászólás témája: idéz

Nekem is, ez sem az..... lábszorzet.... ez csak egy "tisztább"....sajnos... soha nem láttam még tisztát,pedig túl vagyok az 1999iken... sajna ez van...nincs....ha tisztát szeretnénk...ki kell mennük in Americano....doboz...hello... ?rd?g Forg? szemek Kacsint? Szar van a palacsintában... Zavarban lev? ?tlet jó lenne...de nem láttam...soha...
Moderátor

Elküldve: 2008 Feb. 15. Pént., 22:18    Hozzászólás témája: idéz

Igen, szinte pontosan ilyen! Bár a megvilágítás miatt ott mintha világosabb lett volna, és az utótesten a szorök is vörösebbek, de amúgy ilyen! Méretét illetoen csak sacc: 14 cm körüli. Elég testes nosti, rendkívül robusztus felépítéssel, tömzsi lábakkal.

Amúgy grat az állathoz saliv! Álmom egy tiszta vagans csajszi Nagyon boldog
Vissza az elejére
Profil üzenet e-mail msn
salivspider
Snake&Spider Driver

Elküldve: 2008 Feb. 15. Pént., 22:14    Hozzászólás témája: idéz

Ilyen volt???

Ez az egyik saját...
Stabil Tag

Elküldve: 2008 Feb. 15. Pént., 22:11    Hozzászólás témája: idéz

Annyi a gond, hogy nem említetted a méretét Mosoly Mérettol függ az ára illetve állatboltokba köztudottan vmivel többért adják mint amennyiért kéztol vennéd!
Moderátor

Elküldve: 2008 Feb. 15. Pént., 22:06    Hozzászólás témája: idéz

Sziasztok!

Nemtudom, hogy jó helyre írom-e, de láttam a díszállat-kereskedésben egy vaganst. Illetve vagansként van hirdetve. Tényleg megvan mindene, ami egy vagansra jellemzo: a lábak elso, legvastagabb lábíze ( ami az elotesbol indul, csakhogy nehogy félreértsétek.....hajlamos vagyok mellébeszélni Vicces) mélyfekete, az utolsó izületek szürkéskék árnyalatúak fényben. Az elotest egészen sötét, szinte fekete, bármilyen más árnyalat ( többek között az albora jellemzo arany színezet) nélkül, amit piszkosfehér, vagy inkább vajszínu szor keretez. Az utótesten a hosszabb szorszálak élénk vörösek, már szinte pisosak. Az eladó, mikor az ára felol érdeklodtem, azt mondta: 14.000... Sokkolt én erre eléggé meglepodött fejet vágtam. Szerintetek reális ár? Mi az ára egy tiszta vagansnak ( már ha tényleg az az említett jószág ) ?

Ha az eladó egy pillanatra majd nem figyel, csinálok róla képet és felteszem, elvégre képrol okosabbat lehet mondani Kacsint?

Legutóbb Toto szerkesztette (2008 Feb. 15. Pént., 22:12), összesen 1 alkalommal
Vissza az elejére
Profil üzenet e-mail msn
Johny
Lelkes újonc

Elküldve: 2008 Feb. 14. Csüt., 21:00    Hozzászólás témája: idéz

Hát eddig én is a him felé hajlok,eddig olyan 80 %.AZ elözö vedléseit mire kitudtam szedni,vagyis mrie észrevettem megcsócsálta,az utolsó maradt elfogadható állapotban,de kétes volt nekem,minimális jelét láttam h nösti,de azt is csak beképzeltem szentem Nagyon boldog
Vissza az elejére
Profil üzenet
salivspider
Snake&Spider Driver

Elküldve: 2008 Feb. 14. Csüt., 20:53    Hozzászólás témája: idéz

Ez egy albovagans szintúgy, ne szomorkodj mindenkinek ez van:)
Nem mondanék nemet, a carapace méretébol és a pedipalpusokból hímet mondanék,de ez tudod olyan 50%Mosoly
Lelkes újonc

Elküldve: 2008 Feb. 14. Csüt., 20:47    Hozzászólás témája: idéz

Üdv nektek!Most csatlakoztam és elkezdtem nézelödni.Jómagam is rendelkezem egy vagansal illetve egy vagans-nak mondott vagansal,mert gondolom ugysem tiszta.Most 8 vedléses és kb 10-10,5 centi.A neme még homályos de majd legközelebb csinálok képet és segitségeteket kérem Nagyon boldog Mellékelek képet is:D
Vissza az elejére
Profil üzenet
bika
Rendszeres látogató

Elküldve: 2008 Feb. 12. Kedd., 17:39    Hozzászólás témája: idéz

hy! most irok elöször de már jóideje regeltem akkor regeltem mikor megvettem az elsö vagansom Vicces És most pár hete vedlet elöször mióta nálam van de már olyan 4-5cm volt mikor megvettem és 2 hétig beszöte magát az üregébe és no kaja olyan kicsi let szegényke potroha Szomor? de tegnap vettem neki egy kis kopaszegeret most 2xesére megnölt a potroha ... elöte volt Bratyeszomnak egy smithije de arol nemnagyon tudok mesélni mert még kicsi voltam Mosoly nah 1elöre ennyih
majd ha lesz valami normi képem akko rfelrakom

sziasztok!
Vissza az elejére
Profil üzenet msn
kismuri
Látogató

Elküldve: 2008 Feb. 08. Pént., 14:01    Hozzászólás témája: idéz

Nekem is van egy kis vagansom most 3 vedléses és a genivel egy idoben vedlett tegnap és nagyon szeretem...o már a 3. vagansom és azzal is kezdtem...Ot ingyé kaptam az egyik 2007-es börzén mert egy csávónak csak vagansa volt és adakozó kedvében volt...3-an voltunk a barátaimmal és mind a 3an kaptunk egyet-egyet... Nevet?
Vissza az elejére
Profil üzenet msn
csepelball
Adminisztrátor

Elküldve: 2008 Feb. 07. Csüt., 21:08    Hozzászólás témája: idéz

A sexálás eredménye kétes,mert a bor eléggé tönkregányolódott és nemtudtam szétteriteni.Amennyit láttam én nostire tippelnék,de majd a köv vedlésre mondok frankót.Kép nincs róla viszont Lufiról az állatról mellékelek 2 fotót!
salivspider
Snake&Spider Driver

Elküldve: 2008 Feb. 07. Csüt., 13:46    Hozzászólás témája: idéz

AZ még nem jelent sokat sajna...... ha itthoni , ha kinti szaporulat....ez már nem tiszta.... szinte lehetetlen.... és ahogy most körbekérdeztem azóta... Koka pedig Brachyban azért tud mondani... mástól is... ritkább mindennél szinte..... sajna ez van. Nekem sincs tiszta vagansom:)...mondhatjuk ilyen 80% os:) kb.
Vissza az elejére
Profil üzenet website msn állomány
csepelball
Adminisztrátor

Elküldve: 2008 Feb. 07. Csüt., 13:30    Hozzászólás témája: idéz

Most van folyamatban a vagányom 7. vedlése! Élvezet nézni! Szépen nott.

5. dec. 18.
6. jan. 05.
7. febr. 07

===========
ui: több mint valószínu, hogy vagansom van,mert vörös volt a szor eddig a hátsóján.
ui2: a reggel behelyezett itatóban lévo víz fele elfogyott,igy elég sokat ihatott elötte!
Koka
Öreg Tag

Elküldve: 2008 Feb. 03. Vas., 14:55    Hozzászólás témája: idéz

Talán attól hogy nem vagans? Mindenki csak szeretné hogy vagansa legyen,de elárulom nektek,ritkább mint a P.metallica,és a M.balfouri, vagy bármi amit Istenitetek!
BAST
Majdnem Tag

Elküldve: 2008 Feb. 02. Szomb., 18:28    Hozzászólás témája: idéz

Hy!

nekem van egy kis vagansom, kb 3 hete vedlett és teljesen kék a lába...szerintetek ez mitol lehet??

Lécci irjatok elore is köszi!!
Vissza az elejére
Profil üzenet msn állomány
sziszamisza
Gyakori látogató

Elküldve: 2008 Jan. 25. Pént., 07:29    Hozzászólás témája: idéz

De a bogarat is megeszi a pók,nem?? Zavart
Vissza az elejére
Profil üzenet e-mail msn
kissicc
Tag

Elküldve: 2008 Jan. 24. Csüt., 18:28    Hozzászólás témája: idéz

Nagyon boldog ha nem roppantod be a lisztkukac fejét és épp nem éhes a pók akkor nagy valószinuséggel bemegy a föld alá Nagyon boldog esetleg ott bogár lecc belölle Nagyon boldog és az nem épp kellemes vagyis én nem szeretném h bogarak mászkáljanak a terkómba :S
sziszamisza
Gyakori látogató

Elküldve: 2008 Jan. 22. Kedd., 20:45    Hozzászólás témája: idéz

Köszönöm válaszod!!De az én lisztkukacaim maradnak fürgék és éltrevalók,én nembirnám azt megcsinálni!Multkor született 12 darab kispatkányom,a siknek kellett volna öket lefagyasztanom,de nem birtam öket megölni!!Én TÚÚL JÓÓÓÓ lelku vagyok!! Nevet?
Vissza az elejére
Profil üzenet e-mail msn
Syrius
Majdnem Tag

Elküldve: 2008 Jan. 22. Kedd., 20:36    Hozzászólás témája: idéz

Szia Sziszamisza, A fejroppantás annyi, hogy mielott odaadod a póknak a neki szánt állatkát egy kicsit összenyomod a fejét. (Én csipesszel szoktam) Ezzel lelassítod a kajaállatot. Ezt én spec akkor csinálom ha kicsivel nagyobb a préda mint a vadász. Ezt a fekete tücsiknél szoktam, mert azok agresszívabbak a pókkal. Ez csak saját tapasztalat Kacsint?
Vissza az elejére
Profil üzenet e-mail msn állomány
sziszamisza
Gyakori látogató

Elküldve: 2008 Jan. 22. Kedd., 20:30    Hozzászólás témája: idéz

Fúj,szegény......!Én meg se birnám fogni a lisztkukacot,egy szemöldökcsipeszt használok erre a célra!! Nevet?
Vissza az elejére
Profil üzenet e-mail msn
csepelball
Adminisztrátor

Elküldve: 2008 Jan. 22. Kedd., 20:25    Hozzászólás témája: idéz

sziszamisza írta:
Roppantott feju????? Zavart Az mi?? Kacsint?

Megfogtam a lisztkukac fejét és megroppantottam, így nem ássa el magát de nem is hal meg!
salivspider
Snake&Spider Driver

Elküldve: 2008 Jan. 22. Kedd., 20:25    Hozzászólás témája: idéz

Nem amegevéssel van a gond, hozzáteszem a pókokat látva a viaszmoly finomabb, mézes csemege...
A lisztkukac tápértéke 0,...
Vissza az elejére
Profil üzenet website msn állomány
sziszamisza
Gyakori látogató

Elküldve: 2008 Jan. 22. Kedd., 20:20    Hozzászólás témája: idéz

Roppantott feju????? Zavart Az mi?? Kacsint?
Vissza az elejére
Profil üzenet e-mail msn
csepelball
Adminisztrátor

Elküldve: 2008 Jan. 22. Kedd., 20:18    Hozzászólás témája: idéz

Vagans-om bezúzott tegnap reggel egy roppantott fejü liszkukacot. Délutánra úgynézett ki mint egy lufi, de simán megette,és harcolt vele, már ha lehet harcnak nevezni!
sziszamisza
Gyakori látogató

Elküldve: 2008 Jan. 22. Kedd., 20:13    Hozzászólás témája: idéz

Volt idöszak hogy csontit kaptak a pókok,de amikor bemásztak a föld alá és kikeltek,megfogadtam hogy soha többet!Undoritó egy valami az fix!!Maradjon a horgászok csalija,pókosok hanyagolják!!
Vissza az elejére
Profil üzenet e-mail msn
salivspider
Snake&Spider Driver

Elküldve: 2008 Jan. 22. Kedd., 20:10    Hozzászólás témája: idéz

A lisztkuka az egyik agy talán legrosszabb (a piros csonti) után amit adhattok az állatoknak, 0 tartalma az egésznek...mért kiabálom már mióta,hogy VIASZMOLY, apró ,tápláló dolgokkal etetett tücsök, vagy ha nagy az állatt akkor többet,nagyobbat...SÁSKA, mégjobb, kiváló összetételu, Csótány, naaa.
Gyakori látogató

Elküldve: 2008 Jan. 22. Kedd., 19:55    Hozzászólás témája: idéz

Nállam a pókok nem eszik a lisztkukacot!Adom mindnek de nem sok sikerrel!A vagans is a csótányt,tücsköt stb zabálja,a liszkukac ejtve van nálla!!A Geniculatam volt olyan,hogy összefogott 2-3-at és ette öket!! Csod?lkoz?
Vissza az elejére
Profil üzenet e-mail msn
Kratosz
Adminisztrátor

Elküldve: 2008 Jan. 22. Kedd., 17:43    Hozzászólás témája: idéz

én a bébitücsi mellett lisztkukacot is adok a piciknek. ha nagyon kicsi a pókod akkor darabolva add neki a kukacot.
Újonc

Elküldve: 2008 Jan. 22. Kedd., 17:39    Hozzászólás témája: idéz

Sziasztok!Képzeljézek tegnap vedlett a pókom Nagyon boldog Nagyon furi volt mert még kicsi és most vedlett eloször Forg? szemek Lécci segítsetek mert nem tom tücskön kívül mivel lehet etetni Zavarban lev?
Kratosz
Adminisztrátor

Elküldve: 2008 Jan. 08. Kedd., 13:08    Hozzászólás témája: idéz

naa! ennek örülök dudu! ha levedlett majd tegyél fel képet róla.
Adminisztrátor

Elküldve: 2008 Jan. 08. Kedd., 00:22    Hozzászólás témája: idéz

Köszönöm és remélem én is, hogy minnél nagyobbra no!
Kedd este vagy szerda este etetés, próbálom felvenni ha megeszi egybol az állat!
SkinSanyi
Lelkes újonc

Elküldve: 2008 Jan. 07. Hétf., 22:00    Hozzászólás témája: idéz

jó a videó és szépa vagansod is, neveld szép nagyra Nagyon boldog
Vissza az elejére
Profil üzenet
csepelball
Adminisztrátor

Elküldve: 2008 Jan. 05. Szomb., 12:35    Hozzászólás témája: idéz

Az elmúlt pár napba nagyon építoállat a vagansom. A kis dobozának jónagyrészét beszotte puhán, és alagutat is épít meg stb.
Most dobott egy hátast és fekszik a kicsike!!! Mosoly Asszem vedlünk!
Ezelött dec 18án vedlett.
=============================
Levedlettünk. Szép nagyok lettünk és 1 ki videó róla! http://www.youtube.com/watch?v=mlINF6t3ABg

Hozzászólások megtekintése:   
új téma   hozzászólás    Tartalomjegyzék -> Fajok Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás az oldalra: Előző  1, 2, 3 ... , 20, 21, 22  Következő
21 / 22 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban

arachnida.hu