Keresés blocks.gif

GYIK
 Reptilia fórum
 Szabalyzat

blocks.gif

Szia, Anonymous
Felhasználónév:

Jelszó:

[Regisztráció]
[Elfelejtetted a jelszavad?]
Jelenleg 16 vendég és 0 regisztrált tag online.

blocks.gif

Arachnida: Arachnida fórum

Arachnida fórum :: Téma megtekintése - Sztoritopik

Sztoritopik

Ugrás az oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Következő
új téma   hozzászólás    Tartalomjegyzék -> Életjelenségek és egyebek
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
T-boy
Öreg Tag

Elküldve: 2008 Ápr. 09. Szer., 09:12    Hozzászólás témája: idéz

Gabesz írta:
Egyébként sokan azt sem tudják, hogy egyáltalán lehet ilyen állatokat kapni majdnem mindegyik komolyabb kisállatkereskedésben. Az én ismerőseim/rokonaim mindíg rácsodálkoznak, hogy igen, lehet ilyet kapni?

Na én erre jobbat mondok! Ezt figyeljétek: Egyszer eljöttek hozzám egy haver, a barátnője, meg a csaj unokaöccse(8éves). A gyerkőc nézi a pókjaimat és nekem a terkókra oda van írva az állat neve leírója meg a dátum. Megszólal a gyerek hogy nekünk jó sok lóvénk lehet mert hogy voltunk Mexikóba, Brazíliába stb...! Kérdem miért? "Hát mert a pókok onnan vannak!"( Felolvasták neki mi van odaírva, hisz minden érdekli). Mondom nem azok kereskedésből vannak ott is lehet kapni! Azóta ő is akar pókot engem áldanak érte!
Vissza az elejére
Profil üzenet
Gabesz
Adminisztrátor

Elküldve: 2008 Ápr. 09. Szer., 09:00    Hozzászólás témája: idéz

Egyébként sokan azt sem tudják, hogy egyáltalán lehet ilyen állatokat kapni majdnem mindegyik komolyabb kisállatkereskedésben. Az én ismerőseim/rokonaim mindíg rácsodálkoznak, hogy igen, lehet ilyet kapni?
Profil üzenet e-mail msn
rockermaty
Stabil Tag

Elküldve: 2008 Ápr. 09. Szer., 08:38    Hozzászólás témája: idéz

T-boy írta:
Szerintem a gyerek aki a haverja volt valamicskét csak érthetett hozzá, biztos kérdezte az (ex)tulajt hogy minek, miér stb... pók. A szégyen tényleg az hogy barát és hogy a pókot ilyen módon szerzi. Ha van egy csöppnyi esze akkor eladja hisz elég fura lenne hogy neki pont akkor lesz 2 olyan pókja ami épp eltűnt a "havertól"! Sajnos vannak ilyen emberek, akik nem tisztelnek sem barátságot, sem tuladont. A második cikkről pedig csak annyit hogy ez a média. Felfújjuk, eltúlozzuk hogy minél inkább éedekesebb legyen. Már meg sem lepődöm.

Madarat tolláról, embert barátjáról...azért a tulaj is jó firma lehet, ha csak úgy elviszik a pókjait. Index-es cikk egész korrekt, Stop-os meg a rohadt bulvármédia...halálos madárpók...és akkor csodálkozunk, hogy az emberek képtelenek felfogni a hobbink szépségét és relatív veszélytelenségét. ?rd?gi vagy nagyon ?r?lt

üdv:m
Vissza az elejére
Profil üzenet állomány
T-boy
Öreg Tag

Elküldve: 2008 Ápr. 08. Kedd., 22:28    Hozzászólás témája: idéz

Szerintem a gyerek aki a haverja volt valamicskét csak érthetett hozzá, biztos kérdezte az (ex)tulajt hogy minek, miér stb... pók. A szégyen tényleg az hogy barát és hogy a pókot ilyen módon szerzi. Ha van egy csöppnyi esze akkor eladja hisz elég fura lenne hogy neki pont akkor lesz 2 olyan pókja ami épp eltűnt a "havertól"! Sajnos vannak ilyen emberek, akik nem tisztelnek sem barátságot, sem tuladont. A második cikkről pedig csak annyit hogy ez a média. Felfújjuk, eltúlozzuk hogy minél inkább éedekesebb legyen. Már meg sem lepődöm.
Vissza az elejére
Profil üzenet
kisfranky
Gyakori látogató

Elküldve: 2008 Ápr. 08. Kedd., 19:37    Hozzászólás témája: idéz

Sztem nem az a legnagyobb baj, h ellopták a pókokat, hanem , h a barátai voltak... pff... ennyit a barátairól...
TEQUILA
Rendszeres látogató

Elküldve: 2008 Ápr. 08. Kedd., 19:36    Hozzászólás témája: idéz

Ez nagyon kemény! De egyáltalán mi a túrónak lop valaki pókot? Mert szerintem esélyes, hogy a "jóbarát"-nak lövése sincs, hogy mit is kéne kezdeni velük. A másik meg, mégis hogy a bánatba vitte ki őket? Hóna alá csapta a 2 terkót és kicsattogott vele a kéróból úgy, hogy ez nem szúrt szemet a családnak? Sokkolt
Nagy az állatkert, csak kurva alacsony a kerítés...
Vissza az elejére
Profil üzenet msn állomány
Kratosz
Adminisztrátor

Elküldve: 2008 Ápr. 08. Kedd., 18:00    Hozzászólás témája: idéz

pont most láttam a tv-ben ezt a póklopósdit! ebben az országban már mindent lopnak? élesítek valamiféle testápolót Nevet?
Adminisztrátor

Elküldve: 2008 Ápr. 08. Kedd., 15:08    Hozzászólás témája: idéz

Vigyázzatok a kispókjaitokra!!!
Az sp. buemat gyerekzáras dobozba akartam rakni, viszont akkor én sem tudnám nyitni... Nagyon boldog

Valami mást kell kitalálnom...

Egyébként A. seemanni van a fotón!
Az enyémet most Marduk őrzi, őt meg P. imperrator.
Vissza az elejére
Profil üzenet e-mail website msn
tiptap
Stabil Tag

Elküldve: 2008 Ápr. 08. Kedd., 15:02    Hozzászólás témája: idéz

tanulság: ha pókod van ne engedj be italozni kívánó barátokat Nagyon boldog
Fanatikus Tag

Elküldve: 2008 Ápr. 08. Kedd., 15:01    Hozzászólás témája: idéz

Spidergirl írta:
pfff, ez már durva. a képen nem egy Ephebopus murinus van? Vicces

Spiderke,az biztos nem egy E. murinus,de mégcsak nem is hasonlít! Shame on you

Amúgy meg jó ez a cikk,asszem lakatolok! Nagyon boldog
Profil üzenet e-mail website állomány
Spidergirl
ArachnoDevil

Elküldve: 2008 Ápr. 08. Kedd., 14:53    Hozzászólás témája: idéz

pfff, ez már durva. a képen nem egy Ephebopus murinus van? Vicces
Gabesz
Adminisztrátor

Elküldve: 2008 Ápr. 08. Kedd., 14:44    Hozzászólás témája: idéz

Ugyanaz egy kicsit másképp:

http://www.stop.hu/articles/article.php?id=304842

Azé ez már félelmetes, miért engednek ilyen vadállatokat tartani?
?rd?g
Kérdezi a gyanútlan olvasó.
Profil üzenet e-mail msn
Spidergirl
ArachnoDevil

Elküldve: 2008 Ápr. 08. Kedd., 12:36    Hozzászólás témája: idéz

hát ez kész! Nevet?
de legalább jó infót adtak a madárpókokról. Kacsint?
mcb2man, sk1nh34d!!!!
INFÓT! Nevet?
Gabesz
Adminisztrátor

Elküldve: 2008 Ápr. 08. Kedd., 12:29    Hozzászólás témája: idéz

Olvastátok?
Esetleg az érintett jelen van? Nevet?

http://index.hu/politika/bulvar/madarp0408/
Profil üzenet e-mail msn
Vizelek
Lelkes újonc

Elküldve: 2008 Feb. 11. Hétf., 19:49    Hozzászólás témája: idéz

Uhmm. Think
Már megijedtem, h vegetáriánus pókot vettem. Kacsint?
Vissza az elejére
Profil üzenet állomány
tiptap
Stabil Tag

Elküldve: 2008 Feb. 11. Hétf., 19:28    Hozzászólás témája: idéz

Vizelek írta:
Lehet, h a kicsi emiliám nöstény és kitörtek belölle az anyai ösztönök a kukac iránt?

Ugyanmár!
kül. ilyet az enyémek is csinálnak vedlés elött amikor már nem anniyra éhesek
Lelkes újonc

Elküldve: 2008 Feb. 11. Hétf., 19:24    Hozzászólás témája: idéz

Hi.
Nekem tegnapóta van egy emiliám.Elég kicsinek tünt a potroha, ígyhát gondoltam, megetetem.Egy szép kövér lisztkukacot dobtam be hozzá.Vártam legalább 10p-ig de semmi.Mégcsak rá se hederített.Gondoltam kiveszemtole és majd késobb megkapja.Erre az emiliám úgy oda ugrott, mint a többi pókom mikor levadásszák a zsákmányukat.Erre semmi.Még meg sem marta.De a kétlábát rárakta a kukacra.Megintvártam 10p-et.De semmi.Megint kiszerettemvolnaszedni a kukacot, h el ne ássa magát.Amint megfogtam a kukacot a csipeszel az emiliám a négy lábával kiszedte a csipeszböl és maga alágyürte.Megint nem marta meg. Sokkolt Sot úgy elterpeszkedett fölötte, h megsem birtam közeliteni a kukacot, és addig ácsingozot míg a kukac el nem ásta magát.Utána bement a bujkálójába szöszmötölni. Sokkolt
Szerintetek mi volt ez?
Lehet, h a kicsi emiliám nöstény és kitörtek belölle az anyai ösztönök a kukac iránt?
Vissza az elejére
Profil üzenet állomány
tiptap
Stabil Tag

Elküldve: 2008 Feb. 11. Hétf., 18:59    Hozzászólás témája: idéz

Georgio oszintén én egyikbol se kérek! Nevet?
Öreg Tag

Elküldve: 2008 Feb. 11. Hétf., 15:38    Hozzászólás témája: idéz

Múltkor én is így jártam a sáskákkal. Azt hittem nehezebb lesz tenyészteni oket, erre késobb nekem is rohangáltak már a fasciata tercsiében a napos sáskák. Párat kiszedtem, pár meg az itató vizébe fulladt.
De szerintem a sáskák meg csótik még mindíg kevesebb gondot okoznak, mint a miliméteres tücskök hada. Na az a durva.
Vissza az elejére
Profil üzenet
Scream
Scream

Elküldve: 2008 Feb. 11. Hétf., 10:54    Hozzászólás témája: idéz

Elore mondanám tücsök nálam még sosem kelt ki terkóban.

Beraktam 1 napja egy nostény B.dubia-t a roseamnak, rögtön nem akarta elkapni, majd ma reggel 2kor nézem, ki csótik vannak az adult állat körül, na mondom szép. Szoptam vele rendesen míg kiszedtem a kb 30 darab kis csótit. Mosoly
Vissza az elejére
Profil üzenet
-AtroX-
Stabil Tag

Elküldve: 2008 Feb. 09. Szomb., 10:33    Hozzászólás témája: idéz

Georgio: én az eset elott is tudtam, hogy fel tudnak mászni a kád szélén Kacsint? A hozzászólásodat meg támogatom Kacsint? Laza
Öreg Tag

Elküldve: 2008 Feb. 09. Szomb., 08:55    Hozzászólás témája: idéz

Azt honnan vettétek, hogy a pókok nem tudnak felmászni a kád szélén?
Mibol gondoljátok, hogy ha fel tudnak mászni az üveg falán, akkor egy akrilkád gondot okoz nekik?
Fürdoszobában, kádban, azért szoktak pókot terelgetni, takarítani, mert relatíve kevesebb a menekülési útvonal és elrejtozési lehetoség.
Könnyebb szem elott tartani kedvencünket.
Csak a tévhiedelmet akarom eloszlatni, nehogy valaki 100%-os biztonságra vágyva kiengedje pókját a család szeme láttára, mert akkor a póknak annyi.
Vissza az elejére
Profil üzenet
-AtroX-
Stabil Tag

Elküldve: 2008 Feb. 08. Pént., 16:43    Hozzászólás témája: idéz

Sziasztok!

Aeneas: szerintem nyugodtan vehetsz falakó pókot! Annyi a lényeg ha megindul a pók mindíg orízd meg a hidegvéred és ne kalimpálj! Kacsint? Nekem nemrég mikor raktam át kis dobozba az adult incei nostim(vittem eladni a vasútállomáshoz) o is megindult és fel a kád szélére Nagyon boldog Szegénykémet nagyon felhúztam, de megoríztem a hidegvérem és nem lett baj! Kacsint? Amugy nem tudom ti, hogy vagytok vele, de nekem mostanába nagyon bejönnek az agresszív és kib@szott gyors pókok is! Nagyon boldog Laza
Tag

Elküldve: 2008 Feb. 08. Pént., 16:35    Hozzászólás témája: idéz

Hi !
Elobb gondoltam egyet, hogy kitakarítom már végre a Holothele incei faunáriumát. Mint mindig, most is a kádban kezdtem el csinálni... óvatosan kipiszkáltam a pókot a faunáriumából, majd pedig jött a meglepi, ugyanis valamilyen oknál fogva már tudott mászni a kádnak a falán... érdekes volt látni, ahogy szépen megkerüli az egész kádat majd bebújik a türülközo alá. Én meg csak álltam ott, és néztem Nevet? Sokkolt Eddig mindig a fürdoben csináltam az át telepítéseket, de még egy pók sem tudott menni ezen a sima felüleleten... bár azok a dolgok válhattak hasznára, hogy nálunk a kád egyik része nem teljesen függoleges, az incei meg nem igazán kicsi már + kurvagyors ígyhát nem esett nehezére felfutnia. Én régebben féltem a pókoktól, mikor még kisebb voltam... és amikor ott futkosott mindenfele, majd nagynehezen elkaptam mintha megint elojött volna kicsit ez a félelmem Forg? szemek Pedig aki fél tolük az nem tartja oket... biztos a pillanatnyi "sokk" okozta + az, hogyha nálam kiszökik egy állat, akkor annak már nyekk a család részérol, ígyhát féltettem is... most itt van mellettem egy ételesben, majd visszateszem mindjárt a helyének kipucolása után. Lehet, hogy még folytatódik a történet... Nevet? Zavart Ebbol egy dologra jöttem még rá : fánlakó pókot már biztos hogy nem fogok venni... Nevet?
Vissza az elejére
Profil üzenet
Pit
Adminisztrátor

Elküldve: 2008 Feb. 05. Kedd., 01:17    Hozzászólás témája: idéz

Azta!
Szép! Mintha mise történt volna? Sokkolt Nagyon boldog
Még szerencse, hogy túlélték! Én is borítottam meg párszor dobozt, ilyenkor az a veszélyes, ha egy nehéz tárgy is van benne Felki?lt
Vissza az elejére
Spidergirl
ArachnoDevil

Elküldve: 2008 Feb. 04. Hétf., 15:27    Hozzászólás témája: idéz

hallóhalló!
hát el kell mesélnem mit túl nem élnek a pókocskák. Nevet?
szóval, vasárnap költöztem Szegedrol Veszprémbe. úgy döntöttem pókok maradnak terkóban, nem sokkolom oket kiszedéssel meg visszarakással. terkókat körbebugyoláltam muanyag légpárnás fóliával, szépen kartondobozokba beraktam oket. megjött reggel költözteto autó, dobozok bepakol szépen. Veszprémbe megérkez, dobozok kipakol, fel a lakásba. költözteto elmegy.
persze elso dolgom volt pókocskák állapotfelmérése.
bontogatom kifele kartonokat, szedem elo szépen pókocskákat. mindenki rendben. bontom utolsó kartondoboz (ebben 2 terkó volt pókostul), látom vmi nemstimmel. hát költözteto srác ezt a kartont a felhozatalnál fejjel lefelé rakta le. szívem megállt, bontom ezerrel muanyag fóliát. a pulcherimaklaasim meg a chromim volt benne. persze terkók fejjel lefelé, képzelhetitek. Zavart
de mindkét pók sérülés nélkül megúszta!!! Mosoly
kiba nagy ko leesett szívemrol. chromim annyira teliszotte a terkót, hogy miután talpra állítottam azt, olyan volt, mintha misem történt volna. pulcherinél meg megfogta a faág a pókot és rejteket képzett neki.
de jelentem minden rendben, simán kibírták a pókocskák a 280 km utat! Nevet?
Syrius
Majdnem Tag

Elküldve: 2008 Jan. 24. Csüt., 15:01    Hozzászólás témája: idéz

Nagyon-nagyon tetszik, most szinte csak vele foglalkozom. Persze a többit is naon szeretem Nagyon boldog
Vissza az elejére
Profil üzenet e-mail msn állomány
salivspider
Snake&Spider Driver

Elküldve: 2008 Jan. 23. Szer., 23:53    Hozzászólás témája: idéz

Látom,akkor elvagy a cambridgeivel:))) hajrá...örülök ,hogy tetszik a dögszi;) Kacsint? Nevet? Laza
Vissza az elejére
Profil üzenet website msn állomány
Syrius
Majdnem Tag

Elküldve: 2008 Jan. 23. Szer., 23:49    Hozzászólás témája: idéz

Meg kell hagyni, meg tudja ízzasztani az embert egy pók.
Ma kaptam egy gyönyöru P.cambridgei-t, ez a legnagyobb pókom (kb.16-17cm). Reggel beraktam a terkójába ami tök egyszerüen ment, semmi extra. De most néztem, hogy ugyanott, ugyan abban a pózban gubbaszt. Mivel postán jött agódtam, gondoltam megnézem rendbe van-e. Levetem a terkó elejét a pókkal együtt, mivel ezen gubbasztott. Leraktam, hogy megnézzem, meg se moccant. Megsimogattam a lábát, semmi.Gondoltam az utazás, az új hely elég nagy streszt okozott neki, inkább hagyom pihenni. Ahogy terelem vissza, megmutatta miért nevezik gyorsnak.Egy pillanat alatt csapott egy kört az asztalon Sokkolt , én meg leültem újra szextálni magam, me nem tudtam fiú-é vagyok vagy leány. Miután eszméltem, a pók már a billentyuzeten trónolt(besztos e-mailtben akart üzenni haza).
Na de a rohangászást itt abbahagyta, remegve letakartam egy dobozzal, és irány a terkóba. Nem egy nagy, vészes esémény, de nekem megindult tole a melegh.gy a lábomszárán.
Vissza az elejére
Profil üzenet e-mail msn állomány
Scream
Scream

Elküldve: 2008 Jan. 23. Szer., 21:31    Hozzászólás témája: idéz

georgio írta:
Nemazé a 20 filléré, de a 6 pöci áthelyezése során, toszogattam oket jobbról-balra, ecsettel, csipesszel, flakonnal. De egy fenyegeto póz, egy kicsapás nem sok , annyi se volt. Az idegességet max. rohangálással vezetik le, ha nem tudnak elbújni. Ez az elobbi story is inkább érdekes és vicces volt, mint vért izzasztó. De sokat is tanultam ebbol, és csak örülök , hogy megtörtént. Szemtol szemben máshogy áll az ember a pókhoz, mint üvegen keresztül.

Én is eddig minden pöci költöztetés alatt ezt tapasztaltam, mint te mondasz. Teljes mértékben egyet értek veled.
Vissza az elejére
Profil üzenet
Kratosz
Adminisztrátor

Elküldve: 2008 Jan. 23. Szer., 21:20    Hozzászólás témája: idéz

így van. aranygyuru is jobban mutat az ujjadon mint a kirakat üveg mögött. számomra meg tanulságos is volt. azért mert eddig lebeszéltek hogy ne vegyek pöcit mert támad, odacsap, durva stb. de ahogy leírtad teljesen másként jellemzed. és köszi hogy ezt a storyt megosztottad. Nagyon boldog
Öreg Tag

Elküldve: 2008 Jan. 23. Szer., 21:12    Hozzászólás témája: idéz

Nemazé a 20 filléré, de a 6 pöci áthelyezése során, toszogattam oket jobbról-balra, ecsettel, csipesszel, flakonnal. De egy fenyegeto póz, egy kicsapás nem sok , annyi se volt. Az idegességet max. rohangálással vezetik le, ha nem tudnak elbújni. Ez az elobbi story is inkább érdekes és vicces volt, mint vért izzasztó. De sokat is tanultam ebbol, és csak örülök , hogy megtörtént. Szemtol szemben máshogy áll az ember a pókhoz, mint üvegen keresztül.
Vissza az elejére
Profil üzenet
Kratosz
Adminisztrátor

Elküldve: 2008 Jan. 23. Szer., 21:07    Hozzászólás témája: idéz

nagyon tetszett georgio a történet. nekem volt olyan esetem a parahybanaval hogy: tisztítottam a terkót, addig kivettem a pókot egy kis dobozba. miután végeztem a takarítással, franyón berendeztem. keztem volna a pókot visszatenni a lakhelyére. ámde a pók addigra már megszokta a dobozt. nem akart megindulni még akkor sem amikor ecsettel fenékbe billentettem. így aztán bekerült a terkóba a doboz is. mert már egy kevés szort lerugott a hátsójáról. rá két órára kezdett kijönni a dobozból.
Snake&Spider Driver

Elküldve: 2008 Jan. 23. Szer., 20:56    Hozzászólás témája: idéz

Georgio....nem érezted a Pöcit?? Kacsint?
Vissza az elejére
georgio
Öreg Tag

Elküldve: 2008 Jan. 23. Szer., 17:36    Hozzászólás témája: idéz

Hát volt egy kis story-m az imént.
6 pöcit raktam át a doboz oviból a kis átmeneti tercsikbe. Szinte mindegyiket simán átraktam (igaz a miranda dobolt az idegességtol) csak egy nem igazán akaródzott.
A subfusca.
Kis fél literes cola-s flakont használtam segédeszközként. A dobozból be is terelgettem a flakonba, aztán a flakon száját beraktam a tercsibe, kupackot letekertem, és kis ecsettel ebrudaltam ki. Ami sikerült is, csakhogy miután kijött ,a flakon külso falára telepedett. Gondoltam a hosszúszárú ecsettel letessékelem, de ekkor villámgyorsan végigszaladt a száron, úgy , hogy csak alig bírtam elengedni. Az ecset vége a tercsi talajába fúródva állt, a subfusca, meg megállt a végén és nem tudta merre-hova tovább.
Ekkor elovettem a 30 centis csipeszemet és terelgettem visszafelé az ecset szárán a tercsi bejárata felé. El is jutott a bejáratig , ott gondolt egyet, és mint a legkisebb királyfi, o is szerencsét próbált a nagyvilágban. Szaladt-szaladt végig a tercsik tetején, hogy a haja is lobogott, majd egy drifting-el bekanyarodott a polcrendszer belso felére. Elemlámpával besasoltam, meg is láttam, majd az ecsettel ismét ösztökélni kezdtem. Ismét rámászott a végére, de ezúttal meg is állt. Mire én villámgyorsan betessékeltem a helyére, majd retesz, lakat, rigli és kész !!!!! O vérig sértetten kaparta el magát az aljzatban, nem tudván, hogy új helyén már fakéreg is biztosítja zavartalan nyugalmát. Majd este gondolom kirándul egyet, és reggelre megtalálja a neki tetszo vackot. Szóval , itt a vége , fuss el véle. Nevet?
Holnap képes illusztációkat is dobok fel.
Vissza az elejére
Profil üzenet
Spidergirl
ArachnoDevil

Elküldve: 2008 Jan. 17. Csüt., 08:27    Hozzászólás témája: idéz

georgio:
nemtommég hogy végleges-e, de ha megyünk akkir is csak európán belülre. Mosoly aztán jövök én majd surun haza. Mosoly

MatheeW:
jaja, volt már hím albopilosumom. ivarérési vedlés után cirka 10 hónapig még eléldegélt. Kacsint?
MatheeW
Stabil Tag

Elküldve: 2008 Jan. 16. Szer., 17:21    Hozzászólás témája: idéz

Hehe... Az internetben az a jó, hogy mindenhol van... Így ha a hölgy mégsem jönne vissza többet, attól hogy még testben nem, de lélekben(www) velünk lesz Nagyon boldogNagyon boldogNagyon boldog
Amúgy SpiderGirl! Szeretném megkérdezni, (mert valamelyik forumon olvastam, hogy volt) ... Neked Brachypelma Albopilosum-od meddig élt(hím) kifejlodés után? Nekem van egy, de már elore megszakad a szívem, hogy már nincs sok neki hátra... Szeptember elsején lett ivarértett...
Ha a pasid ilyen jól belejött, vehetnél is neki egy pókot, csak hogy gyórsítsd a Fanatikus Pókász-szá való átalakulását...
georgio
Öreg Tag

Elküldve: 2008 Jan. 16. Szer., 16:32    Hozzászólás témája: idéz

Spidergirl írta:
úgyvan, hogy lehet kimegyünk külföldre:

Véglegesen, vagy csak "nyaralás"? Remélem nem hagysz itt minket.
Vissza az elejére
Profil üzenet
Spidergirl
ArachnoDevil

Elküldve: 2008 Jan. 16. Szer., 14:35    Hozzászólás témája: idéz

Koka írta:
Gabesz írta:
Barátnom nem túl régen felkínálta hogy költözzek oda hozzá (mert most o lakik nálam), engedékenyen azt mondta vihetek 2 db pókot is, erre én furcsán néztem rá Sokkolt és o ezt zokon vette.

Ilyenek a nok! Nagyon boldog

ojjjjjan aranyosak vagytok fijúk, hogy mindig elfelejtkeztek arról, hogy póktartó no vagyok. Nevet?
ezútonis kikérem magamnak a negatív diszkriminációzoskodást! Nevet?

amúgy úgy néz ki énmeg kedvesem fertoztem meg. úgyvan, hogy lehet kimegyünk külföldre. és én ott mondtam keresni kell pótapukát/anyukát a pókjaimnak. erre kedvesem meg közölte velem, hogy szó se lehet róla! pókocskák jönnek velünk, akárhova is sodor az élet! Nevet?
salivspider
Snake&Spider Driver

Elküldve: 2008 Jan. 16. Szer., 13:46    Hozzászólás témája: idéz

Nem kérdeztem semmit zipzár. Bocs,ha indiszkkrét voltam. Zavarban lev? Felki?lt Ny ?tlet Ny Szomor?
Vissza az elejére
Puding
Öreg Tag

Elküldve: 2008 Jan. 16. Szer., 13:25    Hozzászólás témája: idéz

hmm...
izé...
Természetesen az exkedves etette a kicsiket is...
Minden tiszteletem ezúton is az övé.
Nagyon büszke voltam rá ezért, már elötte is!
De ezt ne feszegessük tovább...
Vissza az elejére
Profil üzenet állomány
salivspider
Snake&Spider Driver

Elküldve: 2008 Jan. 16. Szer., 13:22    Hozzászólás témája: idéz

És ki etetett addig? Wooow, nem a noi ne lebecsülése ,de anniy dögöt néha nekem is fárasztó végigetetni,itatni.. ?rd?g Azért csak elhoztad Nevet? Még szép...
Vissza az elejére
Puding
Öreg Tag

Elküldve: 2008 Jan. 16. Szer., 13:14    Hozzászólás témája: idéz

Most erre mit mondjak... S?r? vagy nagyon szomor?
Én anno hagytam is... (Mármint az állományt a -nál...)
(na jó 3 hónap múlva szépen elhoztam mindet.)
Vissza az elejére
Profil üzenet állomány
-AtroX-
Stabil Tag

Elküldve: 2008 Jan. 16. Szer., 13:09    Hozzászólás témája: idéz

Saliv: nem semmi Nagyon boldog Csod?lkoz?
Snake&Spider Driver

Elküldve: 2008 Jan. 16. Szer., 13:01    Hozzászólás témája: idéz

ELlenoldali:

Múltkor összevesztünk,azt mondtam elköltözöm mérgemben, reakcióként:

Mennyébmeg, lányod,pókok,kocsi marad... ?rd?g
Öreg Tag

Elküldve: 2008 Jan. 16. Szer., 12:55    Hozzászólás témája: idéz

Gabesz írta:
Barátnom nem túl régen felkínálta hogy költözzek oda hozzá (mert most o lakik nálam), engedékenyen azt mondta vihetek 2 db pókot is, erre én furcsán néztem rá Sokkolt és o ezt zokon vette.

Ilyenek a nok! Nagyon boldog
Gabesz
Adminisztrátor

Elküldve: 2008 Jan. 16. Szer., 12:51    Hozzászólás témája: idéz

Profil üzenet e-mail msn
Pit
Adminisztrátor

Elküldve: 2007 Dec. 22. Szomb., 11:02    Hozzászólás témája: idéz

Ha már az agreszívitásról szó esett...

Tegnap reggel, láttam, hogy a vadbefogott lividum nostényem, a jobb 3. lábánál fogva lóg a terrárium hálóján...
Beleakadt a karma... Sokkolt Anxious Think Brick wall

Ez már a második eset volt (ezért is támogatom inkább az üvegcsíkosat).
Hát megpiszkáltam...

Erre egy mozdulattal odakapott, és elkezdett rohangálni a terrárium hálóján, fejjel lefelé!

Aztán minden egyes alkalommal, ha a kezemet elhúztam a rács fölött olyan 10 cm-re, a légáramlattól hergelte magát.
Csapkodott, forgott, orjöngött az idegbetejje! Eh? :-& Mr. Z?ld

Szerintem az H. lividum agresszívnek mondható. Shame on you
Vissza az elejére
Pit
Adminisztrátor

Elküldve: 2007 Dec. 21. Pént., 15:10    Hozzászólás témája: idéz

Hát a geni a nehézsúlyba tartozik!
Tényleg szembetuno, ha az ember összehasonlítja pl. egy hasonló lábfeszu falakóval.
Igaz a térfogatot össze sem lehet hasonlitani.
Ez egy Tank egy karcsú falakóhoz képest.

Biztos nincs kikönnyítve. Nagyon boldog

Le szeretném majd mérni a nagy nostényemet.
És az figyelemreméltó, hogy ekkora tömeggel, milyen könnyedén mozognak üvegen. Sokkolt
Vissza az elejére
georgio
Öreg Tag

Elküldve: 2007 Dec. 21. Pént., 12:22    Hozzászólás témája: idéz

Ezt én is csak alátámasztani tudom. Anno nekem is csorgott a sárga méreg az edény falán rendesen. És akkor szembesültem a pók súlyával is, mert addig még sosem volt a kezemben, úgy hittem pille könnyu, de a muanyag dobozban úgy dühöngött mint egy kifejlett patkány. Vigyázni kell vele nagyon, mert nemcsak eros a mérge , de használja is.
Vissza az elejére
Profil üzenet
Hozzászólások megtekintése:   
új téma   hozzászólás    Tartalomjegyzék -> Életjelenségek és egyebek Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás az oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Következő
6 / 8 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban

arachnida.hu