Keresés blocks.gif

GYIK
 Reptilia fórum
 Szabalyzat

blocks.gif

Szia, Anonymous
Felhasználónév:

Jelszó:

[Regisztráció]
[Elfelejtetted a jelszavad?]
Jelenleg 18 vendég és 0 regisztrált tag online.

blocks.gif

Arachnida: Arachnida fórum

Arachnida fórum :: Téma megtekintése - SOS A. gigas haldoklás!

SOS A. gigas haldoklás!

új téma   hozzászólás    Tartalomjegyzék -> Százlábúak, ezerlábúak (Myriapoda)
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Shipi
Moderátor

Elküldve: 2011 Júl. 09. Szomb., 11:52    Hozzászólás témája: Re: SOS A. gigas haldoklás! idéz

Kratosz írta:
Shipi írta:
Sziasztok!
2-3 napja eltűnt a terráriumból az ezerlábúm, ami nem volt lefedve. Gyanítottam, hogy elásta magát vedléshez, de azért körülnéztem, de nem találtam semmit. most előkerült, elég legyengült állapotban. Gyorsan beraktam a helyére, 70+ páratartalom, raktam be vizes zsepit és egy szelet uborkát és ha esetleg kellene neki, akkor lemezes haltápot is. A hőmérséklet 25~ van, de még mindig gyenge. Persze csak 10 perce, ha megtaláltam. Segítsetek kérlek bármilyen ötlettel, tanáccsal! Köszönöm!

egyszerűen csak nedvesítsd be erőteljesen a talajt. mást nem tudsz tenni. uborka nem kell. ha gyenge, enni sem fog.
említetted hogy ivarérett hímed van. nem lehet hogy elöregedett? vagy pedig szökéskor megüthette magát.
egy ismerősömnél is hasonló helyzet volt. nem nagyon mozgott csak ha csepegtetett rá vizet és rá 1-2 napra levedlett.

párát neki! fűteni nem kell nyár van. Nagyon boldog

Nem fűtöm. Ecsetelem a szájába a vizet, remélem javulni fog. A gond, hogy ma utazunk és az állatokat visszük haza :S

Csótány Világ Hivatalos Facebook Oldala: https://www.facebook.com/CsotanyVilag

Csótány Világ - Hatlábúakról kétlábúaknak
Vissza az elejére
Profil üzenet e-mail
Kratosz
Adminisztrátor

Elküldve: 2011 Júl. 09. Szomb., 11:45    Hozzászólás témája: Re: SOS A. gigas haldoklás! idéz

Shipi írta:
Sziasztok!
2-3 napja eltűnt a terráriumból az ezerlábúm, ami nem volt lefedve. Gyanítottam, hogy elásta magát vedléshez, de azért körülnéztem, de nem találtam semmit. most előkerült, elég legyengült állapotban. Gyorsan beraktam a helyére, 70+ páratartalom, raktam be vizes zsepit és egy szelet uborkát és ha esetleg kellene neki, akkor lemezes haltápot is. A hőmérséklet 25~ van, de még mindig gyenge. Persze csak 10 perce, ha megtaláltam. Segítsetek kérlek bármilyen ötlettel, tanáccsal! Köszönöm!

egyszerűen csak nedvesítsd be erőteljesen a talajt. mást nem tudsz tenni. uborka nem kell. ha gyenge, enni sem fog.
említetted hogy ivarérett hímed van. nem lehet hogy elöregedett? vagy pedig szökéskor megüthette magát.
egy ismerősömnél is hasonló helyzet volt. nem nagyon mozgott csak ha csepegtetett rá vizet és rá 1-2 napra levedlett.

párát neki! fűteni nem kell nyár van. Nagyon boldog
Moderátor

Elküldve: 2011 Júl. 09. Szomb., 11:11    Hozzászólás témája: SOS A. gigas haldoklás! idéz

Sziasztok!

Csótány Világ Hivatalos Facebook Oldala: https://www.facebook.com/CsotanyVilag

Csótány Világ - Hatlábúakról kétlábúaknak
Vissza az elejére
Profil üzenet e-mail
Hozzászólások megtekintése:   
új téma   hozzászólás    Tartalomjegyzék -> Százlábúak, ezerlábúak (Myriapoda) Időzóna: (GMT +1 óra)
1 / 1 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban

arachnida.hu