Keresés blocks.gif

GYIK
 Reptilia fórum
 Szabalyzat

blocks.gif

Szia, Anonymous
Felhasználónév:

Jelszó:

[Regisztráció]
[Elfelejtetted a jelszavad?]
Jelenleg 224 vendég és 0 regisztrált tag online.

blocks.gif

Arachnida: Arachnida fórum

Arachnida fórum :: Téma megtekintése - Dendrostreptus macracanthus (Tanzánia)

Dendrostreptus macracanthus (Tanzánia)

új téma   hozzászólás    Tartalomjegyzék -> Százlábúak, ezerlábúak (Myriapoda)
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Chamaeleo
Rendszeres látogató

Elküldve: 2009 Szept. 26. Szomb., 16:44    Hozzászólás témája: idéz

Üdv!
Nekem még a tavaly decemberi börzén hozott belőlük kettőt a Mitulátbáti Nagyon boldog Akkor olyan 7 cm körül voltak, legutóbb augusztusban láttam őket (elvonultak ugyanis vedleni már sokadszorra), ha előjönnek, szerintem már be lesznek adulva. Aljzatnak én korhadó fát kevertem össze tőzeggel, rá tettem egy réteg avart főleg tölgy- és bükklevelekből, azokat is néha elrágcsálják. Kajának amúgy sokminden jó, legalábbis én ezeket adtam már nekik: FIX halkaja, kutyakaja, főtt rizs, főtt tészta, alma, körte, barack, banán, répa, saláta, tyúkhúr, de a sort még lehetne folytatni. Szépiacsontot ne felejts el betenni nekik!
Még több infó (némettudás előnyt jelent): http://www.diplopoda.de/html/species/denmacra/denmacra.phpDiplopoda.de
Vissza az elejére
Profil üzenet
Gergo
Tag

Elküldve: 2009 Szept. 18. Pént., 00:32    Hozzászólás témája: Dendrostreptus macracanthus (Tanzánia) idéz

Sziasztok!
Beszereztem pár darabot ebből a kis ezerlábúból.
Amit eddig tudok róla, hogy korhadt fát eszik, valamint zöldséget gyümölcsöt. Elvileg főleg salátát. Én almát adtam nekik, és azt szerették.
Nem sok mindent találtam róluk a neten, főleg pár képet. De érdekelne mekkorák lesznek, és bármi más információ is. Ha valaki ügyesebb googlizó, esetleg ismeri is őket.
Üdv!
Gergő
Vissza az elejére
Profil üzenet állomány
Hozzászólások megtekintése:   
új téma   hozzászólás    Tartalomjegyzék -> Százlábúak, ezerlábúak (Myriapoda) Időzóna: (GMT +1 óra)
1 / 1 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban

arachnida.hu