Keresés blocks.gif

GYIK
 Reptilia fórum
 Szabalyzat

blocks.gif

Szia, Anonymous
Felhasználónév:

Jelszó:

[Regisztráció]
[Elfelejtetted a jelszavad?]
Jelenleg 26 vendég és 0 regisztrált tag online.

blocks.gif

Arachnida: Arachnida fórum

Arachnida fórum :: Téma megtekintése - Milyen gyengébb mérgű fánélő madárpókot ajánlanátok?

Milyen gyengébb mérgű fánélő madárpókot ajánlanátok?

új téma   hozzászólás    Tartalomjegyzék -> Életjelenségek és egyebek
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
csepelball
Adminisztrátor

Elküldve: 2016 Ápr. 29. Pént., 18:25    Hozzászólás témája: idéz

A pók mérgének erőssége nem számít a tartáskor. Az állatnak a terráriumban/dobozban a helye. Magától nem fog kijönni és kinyírni a családot. Tovább -->

"Kezdő" fánlakó póknak általában a kevésbé hullékony állatokat szokták javasolni. Psalmopoeus, Tapinauchenius, Poecilotheria nemzetség fajai. Ezek közül többet is be tudsz szerezni könnyedén és még olcsón is ha nem szeretnél drágább pókot venni.
Üdv, Dudu
DaFfe
Lelkes újonc

Elküldve: 2016 Ápr. 07. Csüt., 20:37    Hozzászólás témája: idéz

Szia irminiát semmiképp nem ajánlok első póknak. Nekem volt 2.nak, de nagyon agresszív volt. Elmentem a doboz előtt és egyből csapkodott, ahogy hozzáértem a doboz és akartam kinyitni egyből támadóállásba állt egyáltalán nem menekült ink. egyből támadt de neked kell el döntened, hogy milyet szeretnélMosoly
Én soha nem a pók természete alapján választok ami megtetszik azt veszem meg.. első pókom egy regalis volt (bár igaz, hogy én nem az fajta vagyok, aki kézbe veszi a pókokat, ink. gyönyörködöm bennük)
Vissza az elejére
Profil üzenet
vartusmeister
Tag

Elküldve: 2016 Ápr. 07. Csüt., 08:31    Hozzászólás témája: idéz

Szia.

Nem sok fán lakó fajom volt, viszont úgy tudom, hogy az Avicularia fajoknak gyengébb a mérgük és viszonylag nyugodtabb a vérmérsékletük, viszont jobban oda kell figyelni a tartási körülményeikre, különösen kisebb korukban érzékenyek.

Gondolkodhatsz még Psalmopoeus irminán vagy cambridgei-n is, de a méregerősségükről nem tudok semmit. Kevésbé érzékenyek, viszont gyönyörűen tudnak teleportálni, volt hozzá szerencsém.

Remélem egy kicsit tudtam segíteni.

Légyszi mielőtt más is említi, mutatkozz be a bemutatkozás topicban Mosoly
NarkoMan96
Újonc

Elküldve: 2016 Ápr. 06. Szer., 12:44    Hozzászólás témája: Milyen gyengébb mérgű fánélő madárpókot ajánlanátok? idéz

Hello all :) madárpókot szeretnék venni és nagyon tetszenek a fán élo madárpókok :) esetleg valaki nem tudna ajánlani nekem gyengébb mérgű pókot ? :) kezdő vagyok eddig csak skorpióm volt de szeretnék egy pókot is :) válaszokat előre is köszönöm :)
Vissza az elejére
Profil üzenet
Hozzászólások megtekintése:   
új téma   hozzászólás    Tartalomjegyzék -> Életjelenségek és egyebek Időzóna: (GMT +1 óra)
1 / 1 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban

arachnida.hu