Keresés blocks.gif

GYIK
 Reptilia fórum
 Szabalyzat

blocks.gif

Szia, Anonymous
Felhasználónév:

Jelszó:

[Regisztráció]
[Elfelejtetted a jelszavad?]
Jelenleg 35 vendég és 0 regisztrált tag online.

blocks.gif

Arachnida: Arachnida fórum

Arachnida fórum :: Téma megtekintése - Brachypelma albopilosum (Valerio, 1980) Costa Rica

Brachypelma albopilosum (Valerio, 1980) Costa Rica

Ugrás az oldalra: Előző  1, 2, 3, 4 ... 26, 27, 28  Következő
új téma   hozzászólás    Tartalomjegyzék -> Fajok
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Norbii20
Tag

Elküldve: 2013 Máj. 29. Szer., 11:24    Hozzászólás témája: idéz

Meg ette a tücsköt?
Maresz
Lelkes újonc

Elküldve: 2013 Máj. 29. Szer., 11:20    Hozzászólás témája: idéz

Sziasztok!
A pókom egy hete vedlett,tegnap adtam neki este egy tücsköt,de eddig még nem nyúlt hozzá,viszont reggel sárgás folyadék folyt a szájából,és fogalmam sincs hogy most ez rosszat jelent,vagy nem!Aki tudja a választ,az írjon!

Legutóbb Maresz szerkesztette (2013 Máj. 29. Szer., 11:24), összesen 1 alkalommal
Vissza az elejére
Profil üzenet
klicsko
Tag

Elküldve: 2013 Máj. 26. Vas., 21:12    Hozzászólás témája: idéz

5v albo kajál Nagyon boldog
Vissza az elejére
Profil üzenet
Wildchild
Újonc

Elküldve: 2013 Máj. 26. Vas., 17:29    Hozzászólás témája: idéz

Nem bújkálós, előző terráriumában volt erre hely, de nem használta soha. Na mindegy, akkor nincs baja. Mosoly
Vissza az elejére
Profil üzenet
Rolcsee
Öreg Tag

Elküldve: 2013 Máj. 26. Vas., 14:48    Hozzászólás témája: idéz

Ő még szerintem nem mostanában fog vedleni. Azért is nem eszik szerintem, mert új a hely neki. Előfordulhat új helyen, hogy hetekig nem esznek. Főleg így, hogy még elbújnia sincs hova. Meg egyébként az adult nőstények már nem olyan falánkok, mint a növendékek. Simán előfordul, hogy csak úgy nem esznek pár hétig, aztán megint elkezdenek.
Wildchild
Újonc

Elküldve: 2013 Máj. 26. Vas., 11:29    Hozzászólás témája: idéz

Nem igazán értek még hozzá, kezdő pókos vagyok viszont rengeteget olvasgattam, informálódtam előtte. Nem tudom felismerni még a helyzetet, de szerintem igazad lehet. Bocsánat a kép minőségéért, nagy kapkodásban készítettem, mert pont főztem ki a fát és a dolgait. (Ezért nincs bent nála semmi.) Kb másfél hónapja nem eszik egyáltalan. (kb 3-4 éves adult nőstény, kb 11-12 cm lábfesz.) Mikorra várható a vedlés? Most elég sokat van "zaklatva", mivel most rendezgetjük neki a terráriumot, egyáltalan nem akarom vedlés közben majd zavarni.

Vissza az elejére
Profil üzenet
klicsko
Tag

Elküldve: 2013 Máj. 26. Vas., 10:20    Hozzászólás témája: idéz

Lehet hogy vedleni készül. Ha az utótestén van egy kopasz folt és alatta fekete a bőre, akkor tuti Mosoly mekkora a pók? Egy kép sokat segítene.
Vissza az elejére
Profil üzenet
Wildchild
Újonc

Elküldve: 2013 Máj. 26. Vas., 09:49    Hozzászólás témája: idéz

Sziasztok. Nem rég szereztem be az Albomat. Mondta az ismerős, hogy már nem eszik egy hónapja. Költözködés után már szőtt hálót, 3 napja már az új helyén van. Raktam neki sáskát, de inkább kikerülte, ott hagyta. Beteg, vagy mi lehet a baja?
Vissza az elejére
Profil üzenet
Strucc-Spider
Rendszeres látogató

Elküldve: 2013 Máj. 24. Pént., 10:35    Hozzászólás témája: idéz

Sziasztok!

Pároztatás után kb mennyi időre rak kokont az albo? Az enyém március 11-én lett pároztatva eszik mint a gép, nagy a segge de ezen kívül semmi!

üdv Máté
Rolcsee
Öreg Tag

Elküldve: 2013 Máj. 02. Csüt., 12:10    Hozzászólás témája: idéz

Albó növendék nőstény. Állítólag nem tiszta. Vélemény?
sszandra
Fanatikus Tag

Elküldve: 2013 Ápr. 22. Hétf., 00:02    Hozzászólás témája: idéz

Albo baba, lassan kinövi a bölcsit. :3

klicsko
Tag

Elküldve: 2013 Márc. 21. Csüt., 22:55    Hozzászólás témája: idéz

Nos a pók pár napja vedlett, és ki akartam tőle szedni a bőrét, de ráomlott az egész ürege így hát muszáj voltam kiásni. De ha már így alakult lőttem egy képet. Amugy meg nem szoktam piszkálni őket vedlés után (meg amúgy sem). Tudom, az én hibám és jogos a letolás Szomor?
Vissza az elejére
Profil üzenet
egypokos
Rendszeres látogató

Elküldve: 2013 Márc. 21. Csüt., 19:23    Hozzászólás témája: idéz

7Pszicho7 írta:
Ez nem okostojáskodás, csupán figyelmeztetés

Van benne igazság, de talán túl öreg vagyok ahhoz, hogy tudjam: a vélemény olyan mint a segg.... Mindenkinek van, de senki sem kíváncsi a másikéra Nevet?
Vissza az elejére
Profil üzenet
7Pszicho7
Stabil Tag

Elküldve: 2013 Márc. 21. Csüt., 18:19    Hozzászólás témája: idéz

Bocsi, Én kimondom az igazat. Ami a szívemen a számon (ez esetben az írásomban). Szerintem jobb szólni, minthogy saját tapasztalatból jöjjön rá, hogy mekkora felelőtlenséget csinált.
Ez nem okostojáskodás, csupán figyelmeztetés, hogy a közel jövőben ne csináljon ilyet se Ő, se más!
egypokos
Rendszeres látogató

Elküldve: 2013 Márc. 20. Szer., 22:20    Hozzászólás témája: idéz

Hasonlót akartam írni én is mint Pszicho, de el akartam kerülni az okostojás szerepét. De ha már megelőztek.... Forg? szemek

Tisztán látszik, hogy még szinte átlátszóak a lábai, a szövőmirigyei és a carapax is harmatgyenge. Nagyon sérülékeny még. Egyébként sem érvényes a fotó, az 1 forintost már rég kivonták a forgalomból Nevet?
Vissza az elejére
Profil üzenet
7Pszicho7
Stabil Tag

Elküldve: 2013 Márc. 20. Szer., 19:40    Hozzászólás témája: idéz

Nem akarok kötekedni, de úgy látom hogy egy frissen, esetleg 1-2 napja vedlett albo van a képen. Szerintem olvastál Te is arról, mikor póktartásra szántad el magad, hogy a pókok vedlés után roppant sérülékenyek. Több napnak kell eltelnie, hogy a pók megerősödjön és jobban tudjon védekezni a külső fizikai tényezőktől. Neked meg ott rohangál a kupakon az a sérülékeny kispók. Mindenesetre felelőtlen dolog egy frissen vedlett pókot hagyni hogy mászkáljon. Ilyenkor (ugyanúgy mint vedlés előtt) nyugalomra van a póknak szüksége, hogy zavargásoktól mentesen tudjon regenerálódni. Gyengék a lábai, nem tud normálisan mozogni és egy vedlés utáni túra se épp jó dolog a póknak.
Bocsánat a kisregényért, és tényleg nem akartam bunkó lenni. Csak az ilyen felelőtlen húzásoknak a pók egészsége látja a kárát.
klicsko
Tag

Elküldve: 2013 Márc. 19. Kedd., 14:23    Hozzászólás témája: idéz

4 vedléses lett a kis cuki Nagyon boldog
Vissza az elejére
Profil üzenet
davszaboao
Újonc

Elküldve: 2013 Márc. 12. Kedd., 19:42    Hozzászólás témája: idéz

Szép testes a mama! Nagyon boldog Nagyon boldog

Csizi93 írta:

Vissza az elejére
Profil üzenet
Csizi93
Rendszeres látogató

Elküldve: 2013 Márc. 12. Kedd., 19:00    Hozzászólás témája: idéz

Vissza az elejére
Profil üzenet állomány
klicsko
Tag

Elküldve: 2013 Márc. 11. Hétf., 20:25    Hozzászólás témája: idéz

hali! 3 vedléses fenevad Nagyon boldog
Vissza az elejére
Profil üzenet
7Pszicho7
Stabil Tag

Elküldve: 2013 Márc. 11. Hétf., 14:40    Hozzászólás témája: idéz

Strucc-Spider írta:
Sziasztok!

2 napja próbálkozom at alboimat pároztatni, de egyszerűen semmire nem jutok! A hím szépen rezeg a nőstény ritkán(20-30percenként) finoman visszadobol, és ennyi. Nemrég vedlett a hím is és a nőstény is, volt már spermaháló is, szóval nem értem a dolgot. Ha lehet tanácsot adjatok, hogy mivel próbálkozhatok és nee oltsatok le, hogy mi a f*sznak próbálkozok ezzel a fajjal.

Köszönöm!

Szia!

Senki se fog leszidni hogy ezzel a pókkal próbálkozol. Tapasztalatszerzésnek tökéletes. Szerintem sokan ezzel a pókkal kezdték a tenyésztést.
Szerintem ezzel a problémával a Tenyésztés oldalt használd.
Azon belül számos topic a rendelkezésedre áll.
http://www.arachnida.hu/modules.php?name=Forums&file=viewforum&f=13
Strucc-Spider
Rendszeres látogató

Elküldve: 2013 Márc. 06. Szer., 18:29    Hozzászólás témája: idéz

Sziasztok!

2 napja próbálkozom at alboimat pároztatni, de egyszerűen semmire nem jutok! A hím szépen rezeg a nőstény ritkán(20-30percenként) finoman visszadobol, és ennyi. Nemrég vedlett a hím is és a nőstény is, volt már spermaháló is, szóval nem értem a dolgot. Ha lehet tanácsot adjatok, hogy mivel próbálkozhatok és nee oltsatok le, hogy mi a f*sznak próbálkozok ezzel a fajjal.

Köszönöm!
BluesBasser96
Tag

Elküldve: 2013 Márc. 05. Kedd., 07:12    Hozzászólás témája: idéz

A királynő. Nagyon boldog
Vissza az elejére
Profil üzenet e-mail állomány
Maczi86
Lelkes újonc

Elküldve: 2013 Márc. 04. Hétf., 23:51    Hozzászólás témája: idéz

Apró story csak mert nem tudom hova tenni Bobek viselkedését. Feb. 20-án levedlett, feb. 27-én költözött oviból a terkóba. tudom, hogy korai volt, de hatalmasat nőtt, és nem bírtam nézni, hogy az oviban kinyújtózni sem tud. Ahogy beköltözött elfoglalta a kókuszt, de nem adott életjelet. se kaja, se víz, se semmi. Befalazta a kókuszt, és no more. Játszottuk azt, hogy ő befalazta, én meg szemét módon kibontottam, ő megint befalazta, én meg megint kibontottam, aztán ma meguntam a játékot és elkoboztam a kókuszt. Tiszta ideg lett szegény, ami nem is csoda. De mivel eddig sosem bújt el, nagyon betrottyoltam, hogy valami baja van, pláne mert a maculatam pont így halt meg.. Meg szerintem türelmetlen is voltam. Jól van a kis drága, most befoglalta a borz koponyát, itt legalább látom is, és jó bőrben is van. Szóval fölöslegesen aggódtam, és stresszeltem az állatot. Rosszul tettem! Lényeg a lényeg; ezt az eljárást senkinek sem javaslom! Hagyjuk őket békén, mert úgy is ők tudják mi a jó nekik.
Köszönöm a figyelmet!
Név és cím a házfelügyelőnél.
Vissza az elejére
Profil üzenet állomány
Csizi93
Rendszeres látogató

Elküldve: 2013 Feb. 07. Csüt., 20:33    Hozzászólás témája: idéz

BluesBasser96 írta:
Albo-m ma délutánra levedlett. Mosoly 3 hete készült az eseményre, nagyon éhes lehetett már, mert miután végzett, elkezdte enni a vedlését. Sokkolt

A nedvességet szívja ki belőle! Kacsint?
Vissza az elejére
Profil üzenet állomány
BluesBasser96
Tag

Elküldve: 2013 Feb. 07. Csüt., 20:14    Hozzászólás témája: idéz

Albo-m ma délutánra levedlett. Mosoly 3 hete készült az eseményre, nagyon éhes lehetett már, mert miután végzett, elkezdte enni a vedlését. Sokkolt
Vissza az elejére
Csizi93
Rendszeres látogató

Elküldve: 2013 Feb. 06. Szer., 17:19    Hozzászólás témája: idéz

Vissza az elejére
Profil üzenet állomány
helpes
Újonc

Elküldve: 2013 Feb. 06. Szer., 17:01    Hozzászólás témája: idéz

Rendben!
Köszönöm szépen a tanácsokat és szeretnék bocsánatot kérni kokon!
Igazából egy hónapig nem jött ki, így nem feltételeztem hogy meg teszi, de valóban helyesebb megoldás kell volna.(Már orvosoltam)
Közben pedig még mindig keresnék egy admint,moderátort aki tudna nekem segíteni a "Moderátort" topikban írt kérésemre.Nagyon köszönöm!
Vissza az elejére
Profil üzenet
mcrage
Fanatikus Tag

Elküldve: 2013 Feb. 06. Szer., 16:15    Hozzászólás témája: idéz

Valóban deszkából kellett volna ideiglenes tetőt csinálnod vagy valami nagyobb dobozba raknod amíg nincs meg a terkó. Ez tényleg felelőtlenség volt, azért remélem, hogy ebből tanultál.
Vissza az elejére
rastar
Stabil Tag

Elküldve: 2013 Feb. 06. Szer., 15:47    Hozzászólás témája: idéz

helpes írta:

Koka nem tudom miért lázadsz, (nem volt gyerekszobád) vagy nem tudom, de ez mindegy, amiről szépen mondva sz*rt sem tudsz arról maradj csendben..(Most csak azt a stílust hozom amivel nekem estél).
Ez a gyors megoldás tudod azért van, mert kb 2hete hozzák a 4db rendelt terráriumot, de nemtudom hogy terroristák térítették el őket vagy mi..Még mindig hozzák..
Ha meg mar? Akkor mi van? A kutya is megharap ha a területére mész...
Kicsit elkalandoztál azt hiszem..Szerintem ne írj le olyan embereket akikről semmit nem tudsz..
Köszi.

Teljes mértékbe igaza van Koka -nak! Így nem tartunk madárpókot semmilyen okból sem! Nem jöttek a terkók 2 hétig?? Bocs de ennyi idő alatt szögelek deszkából ideiglenes helyet...vagy akármi..de nem tartok így addig pókot. A stílus pedig megfelelő volt: Gondolom anyukád sem dicsért meg és simizte meg a buksidat ha olyat csináltál.
"Szerintem ne írj le olyan embereket akikről semmit nem tudsz" Hát ez vitt mindent:) Ha kicsit tájékozottabb lennél ki kicsoda nem biztos h ezt leírtad volna, valszeg ő már akkor pókozott amikor te még a csattogós lepkével rohangáltál.
Ne vedd támadásnak, ez az Én saját véleményem!
Koka
Öreg Tag

Elküldve: 2013 Feb. 06. Szer., 09:17    Hozzászólás témája: idéz

Ez igen messze áll a lázadástól, viszont ha nincs megfelelő terráriumod akkor inkább átmenetileg egy nagyobb mikósdobozban kellett volna rakni aminek megfelelően zár a teteje.
Ha meg mar akkor mi van, elnézést nem tudtam, hogy te ilyen bátor és immunis vagy a méregre.
Nem tudom hogy jött ide a kutya és annak terratóriuma. Nos úgy látszik elnézésedet kell kérnem, meghajlok tudásod előtt.
helpes
Újonc

Elküldve: 2013 Feb. 06. Szer., 07:31    Hozzászólás témája: idéz

Na, most ha lenne rendes Acc-om akkor azzal írnék , de mivel azzal nem tudok belépni jó ez is.
Koka nem tudom miért lázadsz, (nem volt gyerekszobád) vagy nem tudom, de ez mindegy, amiről szépen mondva sz*rt sem tudsz arról maradj csendben..(Most csak azt a stílust hozom amivel nekem estél).
Ez a gyors megoldás tudod azért van, mert kb 2hete hozzák a 4db rendelt terráriumot, de nemtudom hogy terroristák térítették el őket vagy mi..Még mindig hozzák..
Ha meg mar? Akkor mi van? A kutya is megharap ha a területére mész...
Kicsit elkalandoztál azt hiszem..Szerintem ne írj le olyan embereket akikről semmit nem tudsz..
Köszi.
Vissza az elejére
Profil üzenet
Koka
Öreg Tag

Elküldve: 2013 Feb. 05. Kedd., 22:40    Hozzászólás témája: idéz

sszandra írta:
Szerintem nem kéne így ítélkezni! Egyrészt nem tudhatod, hogy mióta és miért tartja abban amiben tartja. Másrészt ha abban is tartja mondd meg, hogy szerinted ez nem a legjobb megoldás de úgy és olyan stílusban ahogy Te elvárnád hogy Neked megmondják az emberek a véleményüket!
Tiszteljük már egymást legalább egy kicsit a fórumon!
Üdv.

Hát Kedves sszandra!

Szerintem meg kell itélkezni, mert az ilyen esetkeből vannak a idióta tv hirekben, rémhirek. Mert a szegény gyereket, megmarta a vérszomjas madárpók (látunk már ilyet). Aztán léggömböt fújnak belőle. Mindezt miért? Azért mert a felelős állattartó, nem tudja hogy kell pókot tartani, a tartás alapszabályaival sincs tisztában.
Ha ekkora hibát követek el, akkor igen is b..nak le, mert jogos.
A tiszteletről meg ...

Tisztelettel: Kokavecz Tamás
sszandra
Fanatikus Tag

Elküldve: 2013 Feb. 05. Kedd., 22:27    Hozzászólás témája: idéz

Szerintem nem kéne így ítélkezni! Egyrészt nem tudhatod, hogy mióta és miért tartja abban amiben tartja. Másrészt ha abban is tartja mondd meg, hogy szerinted ez nem a legjobb megoldás de úgy és olyan stílusban ahogy Te elvárnád hogy Neked megmondják az emberek a véleményüket!
Tiszteljük már egymást legalább egy kicsit a fórumon!
Üdv.

Koka
Öreg Tag

Elküldve: 2013 Feb. 05. Kedd., 22:23    Hozzászólás témája: idéz

Most komolyan egy akváriumban tartod a madárpókot, ami egy müanyag lappal van letakarva? Ugye ez vicc, anyám prizzniválj!!!
Csodálkozol,hogy megszökött? Ezt nevezem én felelős állat tartásnak! Gratulálok!
7Pszicho7
Stabil Tag

Elküldve: 2013 Feb. 04. Hétf., 13:55    Hozzászólás témája: idéz

Örülj hogy az a lap nem nyomta oda a pókot, vagy nem tett benne kárt!
PoecilotH
Stabil Tag

Elküldve: 2013 Feb. 03. Vas., 11:29    Hozzászólás témája: idéz

Albomat elkapta a kalandvágy, úgy döntött sétálni indul..Nagyon boldog
(Azt hiszem korrigálnom kellene a terrárium tetejét:$Nagyon boldog)

Rolcsee
Öreg Tag

Elküldve: 2013 Jan. 28. Hétf., 19:07    Hozzászólás témája: idéz

Őt is most szereztem be másodmagával együtt Mosoly

Már látszik a két példány közti különbség viselkedésben. Az egyik folyamatosan pakol, mászkál, szóval aktív nagyon. A másik viszont szinte meg sem mozdul, csak néz ki a fejéből, mióta megvan. Kíváncsi vagyok a nemük is más lesz-e vajon?! Mosoly
Vissza az elejére
Ambush
Rendszeres látogató

Elküldve: 2013 Jan. 23. Szer., 17:32    Hozzászólás témája: idéz

Adult nőstény: Nagyon boldog

Vissza az elejére
Profil üzenet állomány
7Pszicho7
Stabil Tag

Elküldve: 2013 Jan. 15. Kedd., 15:00    Hozzászólás témája: idéz

Valószínűleg nincs megelégedve a terrárium körülményeivel! Páratartalom vagy hőmérséklet javítás!
PoecilotH
Stabil Tag

Elküldve: 2013 Jan. 12. Szomb., 08:16    Hozzászólás témája: idéz

Szerintem simán csak szökni próbál, nekem a Bömike szokta csinálni, meg régen a Parahybana csinálta..( ő szét is kapta a fém hálót, köszökött, aztán megcsináltam utána ilyen alu lemezzel és utána már nem is próbálkozott.. gondolom látta, hogy esélytelen:D) De a bömit néha mikor nézem mit csinál, hát nemtudom, hogy hogy nem törik le a foga o.O szép nagyokat kattan:D
BluesBasser96
Tag

Elküldve: 2013 Jan. 12. Szomb., 07:42    Hozzászólás témája: idéz

Sziasztok! Albo-m az utóbbi pár napban a terkó "tetejében" van, és a réseket harapja, meg b*szogatja a lábaival... Sokkolt (Kb arra tudnám hasonlítani, mint amikor a macskánk kaparja az ajtót) Miért csinálhatja ezt?
Vissza az elejére
whitecat
Rendszeres látogató

Elküldve: 2013 Jan. 06. Vas., 21:54    Hozzászólás témája: idéz

Vissza az elejére
Profil üzenet
BluesBasser96
Tag

Elküldve: 2012 Dec. 21. Pént., 09:17    Hozzászólás témája: idéz

PoecilotH írta:
Gyönyörű!!Mosoly Macro?Nagyon boldog

Igen, meg egy kis gimp. Nagyon boldog
Vissza az elejére
PoecilotH
Stabil Tag

Elküldve: 2012 Dec. 21. Pént., 07:50    Hozzászólás témája: idéz

Gyönyörű!!Mosoly Macro?Nagyon boldog
BluesBasser96
Tag

Elküldve: 2012 Dec. 21. Pént., 00:42    Hozzászólás témája: idéz

Vissza az elejére
PoecilotH
Stabil Tag

Elküldve: 2012 Dec. 08. Szomb., 13:13    Hozzászólás témája: idéz

Azt hiszem tegnap sikeren végbement az Albo-k párzása..Mosoly
Ma pedig a nősténynek egy kiadós reggelije volt....Mosoly
Vissza az elejére
BluesBasser96
Tag

Elküldve: 2012 Dec. 07. Pént., 23:33    Hozzászólás témája: idéz

Ma a makrófotózás gyakorlása után elkezdtem albo-m ebédjét videózni, de sajnos nem sok hely maradt a kártyán, így 12 másodpercet sikerült felvennem. Nagyon boldog Viszont ebben a 12 másodpercben furán mozgatja a lábait... Sokkolt
http://www.youtube.com/watch?v=qNbtBkhLmlM
Vissza az elejére
PoecilotH
Stabil Tag

Elküldve: 2012 Dec. 05. Szer., 15:26    Hozzászólás témája: idéz

Sziasztok!
Nőstény Albo-val bővült a családNagyon boldog
http://www.kepfeltoltes.hu/view/121205/N.Albo_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
Köszönet érte Darts-nak!!Mosoly
Vissza az elejére
BluesBasser96
Tag

Elküldve: 2012 Nov. 28. Szer., 09:58    Hozzászólás témája: idéz

Gabesz írta:
BluesBasser96 írta:
Előbb ránéztem a pókomra, és látva hogy nem sok vize van, fecsivel becsepegtettem a kupakba... Albo-m ezt észrevéve villámgyorsan odaszaladt, és a kupakot körbeölelve szó szerint beleharapott a benne lévő vízbe. Nagyon boldog Most felborította a kupakot, és hát próbálja arrébb vonszolni, több-kevesebb sikerrel. (Inkább kevesebb.) Ez mennyire normális, ill. mi a baja?

Szia!
A pókod a becsapódó vízcseppeket eleségnek vélte és rárontott az itatóra. Valószínűleg lesben állt.
dobjál be naki valami kaját Mosoly

Én is erre gondoltam, mert láttam közben megcsillanni a potrohszőrén 1-1 nagyon apró vízcseppet. Mosoly Mondhatni, folyamatosan etetem, nagyon jó étvágya van. Később tettem be neki újra vizet, újból átrendezte, kiborította. Ahhoz hasonlított a jelenet, amikor egy kisgyerek a homokozóban lapátol. Nagyon boldog Most más helyre tettem a kupakot, ott úgy látom, nem zavarja, de amikor betettük, rámart a csipeszre. Sokkolt
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
új téma   hozzászólás    Tartalomjegyzék -> Fajok Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás az oldalra: Előző  1, 2, 3, 4 ... 26, 27, 28  Következő
3 / 28 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban

arachnida.hu