Keresés blocks.gif

GYIK
 Reptilia fórum
 Szabalyzat

blocks.gif

Szia, Anonymous
Felhasználónév:

Jelszó:

[Regisztráció]
[Elfelejtetted a jelszavad?]
Jelenleg 27 vendég és 0 regisztrált tag online.

blocks.gif

Arachnida: Arachnida fórum

Arachnida fórum :: Téma megtekintése - Segitség

Segitség

új téma   hozzászólás    Tartalomjegyzék -> Táplálás
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
davidoka
Moderátor

Elküldve: 2015 Dec. 01. Kedd., 00:17    Hozzászólás témája: Re: Segitség idéz

soifon írta:
Van egy 20-22cm-s L.parahybana pokom amit nem rég kaptam ajándékba egyik ismerösömtöl azota nagyon érdekelnek a ezek a pokok rengeteget olvasok külömbözö fajokrol és a külömbözö szokásukrol ugy döntöttem nem állok meg 1 poknál találtam is egy hirdetést a neten hogy vannak elado pokok (Romániai vagyok) nálunk fele nem nagyon foglalkoznak ilyen állatokkal de én még is:) meg rendeltem a pokokat álitolag áprilisiek kelletvolna legyenek de ezek nagyon picik talán 1-max 2 hetesek mit adjak ennük mert itt nem nagyon van állat üzlet sem. Be mentem a halászüzletbe ott vettem egy doboz nyüvet de ugybár 1 nyü 2szer akkora mint 1 kispok kezdö vagyok nem nagyon találtam le irást hogy ezek a pici pokok mit ehetnek vagy mit esznek de amiböl a lehetöségem tartja meg adok mindent nekik valaki tudna segitni mit adjak ennük? Tehetetlen maradtam ha tudtam volna hiogy ilyen picik meg se rendeltem volna öket de már meg vannak igy nincs mit csinálnom és nagyon sajnálom hogy nem tudok mit enni adni de ha valaki segitségemre lenne pár szoval akkor azt nagyon meg köszönném Zavart

Szia, üdv az oldalon!

Pici pókok táplálásáról itt olvashatsz bővebben: http://www.arachnida.hu/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=1515

Ha tudsz, próbálj beszerezni pici méretű tücsköt, vagy lisztkukacot. Lisztkukacot nagyon könnyen tenyésztheted is később magadnak. Ha ezek nem állnak rendelkezésedre, akkor a csontit/nyűvet vágd fel 2-3 darabra és úgy tedd be hozzájuk, rá fognak menni és enni fognak belőle. Később ha nőnek már nem is kell darabolgatni majd.

A topicot lezárom, további kérdésekkel kapcsolatban a bébipókos topicba írj légyszíves.

Üdv,
davidoka
soifon
Újonc

Elküldve: 2015 Nov. 30. Hétf., 23:02    Hozzászólás témája: Segitség idéz

Van egy 20-22cm-s L.parahybana pokom amit nem rég kaptam ajándékba egyik ismerösömtöl azota nagyon érdekelnek a ezek a pokok rengeteget olvasok külömbözö fajokrol és a külömbözö szokásukrol ugy döntöttem nem állok meg 1 poknál találtam is egy hirdetést a neten hogy vannak elado pokok (Romániai vagyok) nálunk fele nem nagyon foglalkoznak ilyen állatokkal de én még is:) meg rendeltem a pokokat álitolag áprilisiek kelletvolna legyenek de ezek nagyon picik talán 1-max 2 hetesek mit adjak ennük mert itt nem nagyon van állat üzlet sem. Be mentem a halászüzletbe ott vettem egy doboz nyüvet de ugybár 1 nyü 2szer akkora mint 1 kispok kezdö vagyok nem nagyon találtam le irást hogy ezek a pici pokok mit ehetnek vagy mit esznek de amiböl a lehetöségem tartja meg adok mindent nekik valaki tudna segitni mit adjak ennük? Tehetetlen maradtam ha tudtam volna hiogy ilyen picik meg se rendeltem volna öket de már meg vannak igy nincs mit csinálnom és nagyon sajnálom hogy nem tudok mit enni adni de ha valaki segitségemre lenne pár szoval akkor azt nagyon meg köszönném Zavart
Vissza az elejére
Profil üzenet
Hozzászólások megtekintése:   
új téma   hozzászólás    Tartalomjegyzék -> Táplálás Időzóna: (GMT +1 óra)
1 / 1 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban

arachnida.hu