Keresés blocks.gif

GYIK
 Reptilia fórum
 Szabalyzat

blocks.gif

Szia, Anonymous
Felhasználónév:

Jelszó:

[Regisztráció]
[Elfelejtetted a jelszavad?]
Jelenleg 11 vendég és 0 regisztrált tag online.

blocks.gif

Arachnida: Arachnida fórum

Arachnida fórum :: Téma megtekintése - Grammostola pulchra (Mello-Leitao, 1921) Brazília

Grammostola pulchra (Mello-Leitao, 1921) Brazília

Ugrás az oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 14, 15, 16
új téma   hozzászólás    Tartalomjegyzék -> Fajok
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Koka
Öreg Tag

Elküldve: 2006 Okt. 01. Vas., 16:39    Hozzászólás témája: idéz

Ok? Gabee megdum?ltuk.
Megfogom ?n is nincs azzal baj! Nagyon boldog
Gabee
Rendszeres látogató

Elküldve: 2006 Okt. 01. Vas., 16:09    Hozzászólás témája: idéz

Ok Koka. M?g eszik ?gyis. Az?rt ?rtam h decemberbe ha lesz b?rze menek ?s felviszem, mert lehet h lesem vedlik addig, ?s akkor m?g nem lesz ivar?rett. Gondolom ?gyis j?. Mjad megl?tom h alakul addig a p?k, ?s majd akkor ha vedlik ill. a b?rze el?tt megbesz?lj?k. Megha esetleg lesz fent olyan 5 centis, azon m? tal?n lehet l?tni szabad szemmel h milyen nem? nem? Fec? meg ?gyis megfogn? h megn?zhess?k Nagyon boldog
Vissza az elejére
Profil üzenet e-mail
Koka
Öreg Tag

Elküldve: 2006 Okt. 01. Vas., 15:47    Hozzászólás témája: idéz

Gabee!

Ha h?m keress engem vagy Wolkowot! De csak kiz?r?lag akkor ?rdekel ha frissen adult h?m! ?n kifizetn?m, Wolkow lehet hogy cser?be tud majd adni egy kicsit is!
Gabee
Rendszeres látogató

Elküldve: 2006 Szept. 30. Szomb., 14:05    Hozzászólás témája: idéz

Thx h v?laszolt?l Koka. Ha h?m lesz akkor szted azt meg lehet csin?lni h felviszem valamelyik b?rz?re ?s majd eladni v ink?bb ?gy h cser?be kapn?k 1 kicsit de tuti n?st?nyt? Mert azt hallottam az? sokat ?r 1 ivar?rett h?m pulchra is, nekem meg cser?be csak 1 kis n?st?ny k?ne olyan 5 centi k?r?li (ann?l m? a vedl?sb? meglehet mondani h milyen nem?). tal?n m?g ebben az ?vben levedlik a kicsike. Lehet h a p?rz?karmai is el?j?nnek att? f?gg?en h mekkora 1 ivar?rett h?m, mer ez kb. 12 centi most. ?s itt azt ?rt?k( asszem Pit) h ha esetleg h?m lesz, akkor is marh?ra meg?rte 6500 huf-?. Thx el?re a v?laszokat.
Vissza az elejére
Profil üzenet e-mail
Koka
Öreg Tag

Elküldve: 2006 Szept. 30. Szomb., 13:56    Hozzászólás témája: idéz

H?t nem tudom, a piszk?l?ssal egyet?rtek,de ez nem kiz?r?lag a p?lcik?ra korl?toz?dik. A sokat macer?lt p?k, agressz?vebb lesz.
Gabee
Rendszeres látogató

Elküldve: 2006 Szept. 30. Szomb., 10:53    Hozzászólás témája: idéz

Azt vettemn ?szre, h amikor a t?csk?t lepiszk?lom a h?tt?rr?l a pulchr?m akkor ugr?l ill. helyezkedik. Szal akkor amikor bent van a hurkap?lca a terk?ban, amikor a t?cs?k meg els?t?l k?zveltel?l mellette azzal nem foglalkozik ?ltal?ban, kiv?ve amikor t?lleg r?ugrik ?s megeszi. ?n arra gondoltam h az?rt lehet mert az el?z? tulaj s?r?n ba.......ta p?lc?val v valamivel. Sztetek???????? Am?gy amikor hazahoztam naon nyugodt volt, csak amikor a vizes talajt cser?lt?k ki sz?razra, akkor vette fel a v?dekez? v t?mad? poz?ci?t, de semmit nem csin?lt csak h?tr?lt sz?pen m?g a dobozt r?helyezt?k. De ez a kiugr?sa sztem att?l volt h nem igaz?n volt nyugodt az ?j helyt?l ?s a talajt?l. Mert am?gy t?lleg nyugodt 1 p?k Kacsint? !!!
Vissza az elejére
Profil üzenet e-mail
Gabee
Rendszeres látogató

Elküldve: 2006 Szept. 28. Csüt., 10:52    Hozzászólás témája: idéz

Sziasztok. 1 kicsit ?r?l?k most m?r. Ugyanis a pulchra levad?szta a bedobott t?csk?t ?s eszi Mosoly ! Ezek szerint m?r jobban ?rzi mag?t, mert eddig nem kellett neki a bedobott t?cs?k. ?gyh ez h eszik m?r j?t jelent Mosoly . Thx mindenkinek a seg?ts?get ?s ?tleteket. J? napot mindenkinek, majd m?g jelentkezem!!!
Vissza az elejére
Profil üzenet e-mail
Koka
Öreg Tag

Elküldve: 2006 Szept. 28. Csüt., 07:33    Hozzászólás témája: idéz

A bulbus kiz?r?lag az adult? vedl?s ut?n jelenik meg.

?n nem tudok mit mondani,mert egy darab h?tterezet terk?m van, de azt sem r?gja a p?k.
Gabee
Rendszeres látogató

Elküldve: 2006 Szept. 27. Szer., 17:54    Hozzászólás témája: idéz

Azt valaki ?rja m?r le l?cci, hogy 1 h?m pulchr?nak mikor b?jik el? a p?rz?karma, ill. mekkora m?ret?, ugyanis felmer?lt az a t?ma is, h a h?m p?kok amikor m?r ?rik el a kifejld?tt m?retet, v?ndorolnak p?r ut?n kutatva. Ahogy m?r le?rtam az ?n pulchr?m kb 10-12 centis ?s nincs p?rz?karma eddig. Ez?rt vagyok k?v?ncsi h lesz-e neki a k?v. vedl?s ut?n. A keresked?sbe, meg 1-2 ember azt mondta h val?sz?n? n?st?ny a potroha alapj?n, megh m?r nagyobb ?s m?r kint lenne a p?rz?karma. ?n nemtom, meg lesem tudom f?nyk?pezni alulr?l, mert nem m?szik fel az ?vegre ?gy h fot?zni tudjam Zavart . THX m?g1x!
Vissza az elejére
Profil üzenet e-mail
Gabee
Rendszeres látogató

Elküldve: 2006 Szept. 27. Szer., 17:27    Hozzászólás témája: idéz

A vil?g?t?s fentr?l ?rkezik. A h?tt?r fel? vil?g?t am?gy. Eddig az?rt nem gondlokoztam annak elforgat?s?n, mert csak ott van helye a l?mp?nak Mosoly . A smiti is onnan kapja a f?nyt meg a meleget is, de az nem r?gja a h?tteret. De majd megpr?b?l?ok vmit alak?tani a vil?g?t?son, hab?r az el?bb eml?tett helyhi?ny miatt neh?z lesz Nagyon boldog . Thx Pit, majd az? alak?tgatok vmit, legal?bb l?tni fogom h az-e a baja pulchr?nak Csod?lkoz? !
Vissza az elejére
Profil üzenet e-mail
Pit
Adminisztrátor

Elküldve: 2006 Szept. 27. Szer., 17:06    Hozzászólás témája: idéz

A vil?g?t?s a h?tt?r fel?l ?rkezik?
Lehet, hogy ?rdemesebb lenne, azt forgatni.

H?ny fok van n?la?

Az m?g ?gy is j? v?tel volt, ha h?m! Nagyon boldog
Rendszeres látogató

Elküldve: 2006 Szept. 27. Szer., 16:22    Hozzászólás témája: idéz

Megint ?n. A pulchr?m m?g mindig r?gogatja a h?tteret. A f?ld m? sz?raz. Sztem az?rt lehet mert terk? h?ttere kicsit darabos ?s vannak rajta kis r?sek. Szerintem azt hiszi a p?k hogyha ezeken ?tr?gja mag?t akkor kijut abb?l. Ezt abb?l gondolom h el?sz?r bedugja oda az els? l?bait. Legal?bbis ?n erre gondolok. Most vagy ?tteszem 1 dobozba ?s ott lesz j?v?h?napig m?g nem csin?ltatok 1 ?jabb terk?t, de m?ssal m?r, v kiveszem 1 dobozba kb 2 napig mire megsz?rad a terr?riumban a lyukak ill. r?sek jav?t?s?ra felhaszn?lt cement ill. gipsz. ?n erre tudok gondolni, ha vkinek m?s ?szrev?tele van a dologgal kapcsolatban az jelezze nyugodtan. THX. De az igazs?g m?g az, hogy csak 1 kis ideig r?gja, ut?na id?zik ott sok?ig majd lem?szik vissza a cser?pre. Szal t?lleg nemtom h mit k?ne csin?lni.
Vissza az elejére
Profil üzenet e-mail
Gabee
Rendszeres látogató

Elküldve: 2006 Szept. 27. Szer., 13:16    Hozzászólás témája: idéz

?jra ?n Nagyon boldog ! Felm?szik m?g a sziklafalra a sarokba, de ?gy n?zem h melegedni megy, mert ?gy van a legk?zelebb a l?mp?hoz Mosoly . De az?rt m?g n?zegetem h r?gja-e m?g. Am?gy 6500 Ft-?rt vettem, kb 10-12 cm k?z?tt van ?s ?gy l?ccik hogy n?st?ny, de ez majd kider?l ha levedlik nemsok?ra. Mindenkinek j? napot.
Vissza az elejére
Profil üzenet e-mail
Gabee
Rendszeres látogató

Elküldve: 2006 Szept. 27. Szer., 09:21    Hozzászólás témája: idéz

K?sz?n?m a v?laszokat, THX Red, tegnap m?r elint?ztem a f?ldcser?t. Este m?g 1 kis darabot ler?gott, de most nyugodtan ?ll a cser?p tetej?n ?s s?tk?rezik. M?g n?zegetem h hogy alakul, de rem?lem h ?gy m?r jobb lesz neki. Thx mindenkinek a tan?csokat m?g1x Nagyon boldog !!!
Vissza az elejére
Profil üzenet e-mail
Koka
Öreg Tag

Elküldve: 2006 Szept. 27. Szer., 06:33    Hozzászólás témája: idéz

Hallgas Redre, azt?n majd megl?tjuk!
versicolor
Látogató

Elküldve: 2006 Szept. 26. Kedd., 19:17    Hozzászólás témája: idéz

red13 írta:
?n m?g mindig aszondom, hogy talaj kifele, p?k kifele. Terk?t sztem kitiszt?tani, majd a f?ldet j?l kisz?r?tani. Azt?n kedv szerint lehet nedves?teni. Majd p?k vissza Nagyon boldog

?n is ?gy vagyok vele. Ha l?tom, hogy a p?k nem a megszokott m?don viselkedik r?gt?n t?zegcsere. Viszont ez nagy p?kokn?l nem sz?ks?ges.
Vissza az elejére
Profil üzenet
red13
Stabil Tag

Elküldve: 2006 Szept. 26. Kedd., 13:46    Hozzászólás témája: Grammostola pulchra (Mello-Leitao, 1921) Brazília idéz

?n m?g mindig aszondom, hogy talaj kifele, p?k kifele. Terk?t sztem kitiszt?tani, majd a f?ldet j?l kisz?r?tani. Azt?n kedv szerint lehet nedves?teni. Majd p?k vissza Nagyon boldog
Vissza az elejére
Profil üzenet
Gabee
Rendszeres látogató

Elküldve: 2006 Szept. 26. Kedd., 11:25    Hozzászólás témája: idéz

Szasztok. Gabi vagyok, v?gre regeltem ?n is Mosoly ! Nekem van a falr?g?s pulchra. A talaj kicsit nedvesen lett bet?ve, ?gy jobban p?r?sodik. ?gy n?z ki h vedl?s el?tt ?ll am?gy a p?k. Sz?val mit tegyek, ill. ne tegyek h jobban ?rezze mag?t? V?laszotokat el?re is k?sz?n?m.
Vissza az elejére
Profil üzenet e-mail
Koka
Öreg Tag

Elküldve: 2006 Szept. 26. Kedd., 08:38    Hozzászólás témája: idéz

Valami g?z van a terk?val, az biztos! Vagy a talajjal, a h?m?rs?klettel, p?r?val, esetleg atk?s. De g?z ez tuti!
Pit
Adminisztrátor

Elküldve: 2006 Szept. 26. Kedd., 08:21    Hozzászólás témája: idéz

Nem tetszik neki a h?tt?r, v. a hely ?s ez?rt ki akar j?nni...

?n eddig csak adult h?mekn?l tapasztaltam, amikor p?rt keresett ?s "v?ndorolni" akart.
Tag

Elküldve: 2006 Szept. 25. Hétf., 23:29    Hozzászólás témája: idéz

Egyik haver a minap uj terk?ba tette ?t.Egy picit begajdult mert elkezdte r?gni a h?tteret kissebb kavics m?ret? darabokat szedett le a h?tt?rb?l Mosoly.Ti tapasztaltatok m?r ilyet,szerintetek m?r csin?lja?
Vissza az elejére
Profil üzenet
Koka
Öreg Tag

Elküldve: 2006 Szept. 16. Szomb., 07:25    Hozzászólás témája: idéz

Na ja egy id?s n?st?ny is max. 25 cm l?bfeszt?vols?got ?ri el.
Pit
Adminisztrátor

Elküldve: 2006 Szept. 16. Szomb., 06:52    Hozzászólás témája: idéz

?n r?gen rossz forr?sb?l azt hittem, hogy ilyen blondis tartom?nyig megy...
De val?j?ban a genicul?t?hoz hasonl? m?ret?ek, a h?mek pedig lehetnek rosea m?retben is...

J?v?h?ten j?nnek a cikkek!
Stabil Tag

Elküldve: 2006 Szept. 15. Pént., 22:59    Hozzászólás témája: idéz

Mekkora egy kifejlett n?st?nynek a l?bfeszt?vols?ga??
Vissza az elejére
Profil üzenet
Koka
Öreg Tag

Elküldve: 2006 Szept. 11. Hétf., 11:51    Hozzászólás témája: idéz

De csak most az egyszer! Nagyon boldog Nagyon boldog Nagyon boldog
Vissza az elejére
Profil üzenet állomány
Pit
Adminisztrátor

Elküldve: 2006 Szept. 11. Hétf., 11:49    Hozzászólás témája: idéz

Stipistopi! Nagyon boldog
M?r elkezdtem! Majd ink?bb fel?lb?r?lod! Nagyon boldog
A h?ten 3 ?j lesz!
Öreg Tag

Elküldve: 2006 Szept. 11. Hétf., 11:02    Hozzászólás témája: idéz

Na majd meg kukk mit tehetek, megprob?lok, ?sszehozzni egy cikket r?la.
Vissza az elejére
Profil üzenet állomány
red13
Stabil Tag

Elküldve: 2006 Szept. 10. Vas., 20:32    Hozzászólás témája: Grammostola pulchra (Mello-Leitao, 1921) Brazília idéz

Nagyon sz?p p?k Nagyon boldog Legal?bbis nekem nagyon bej?n. (Ilyet akarok venni legk?zelebb). De keveset tudok a tart?s?r?l. Sz?val j?het minden okoss?g ide.
Vissza az elejére
Profil üzenet
Hozzászólások megtekintése:   
új téma   hozzászólás    Tartalomjegyzék -> Fajok Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás az oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 14, 15, 16
16 / 16 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban

arachnida.hu