Keresés blocks.gif

GYIK
 Reptilia fórum
 Szabalyzat

blocks.gif

Szia, Anonymous
Felhasználónév:

Jelszó:

[Regisztráció]
[Elfelejtetted a jelszavad?]
Jelenleg 193 vendég és 0 regisztrált tag online.

blocks.gif

Arachnida: Arachnida fórum

Arachnida fórum :: Téma megtekintése - Brachypelma smithi (F.O.P.Cambridge, 1897) Mexico

Brachypelma smithi (F.O.P.Cambridge, 1897) Mexico

Ugrás az oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 19, 20, 21 ... 59, 60, 61  Következő
új téma   hozzászólás    Tartalomjegyzék -> Fajok
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
BluesBasser96
Tag

Elküldve: 2012 Máj. 26. Szomb., 23:35    Hozzászólás témája: idéz

Hát a bőre fekete, mint közvetlenül vedlés előtt. Lejjebb betettem egy képet, azon jól látszik a fekete folt, az még vedlés óta "rajta van".
Vissza az elejére
Profil üzenet e-mail állomány
Chio
Rendszeres látogató

Elküldve: 2012 Máj. 26. Szomb., 23:18    Hozzászólás témája: idéz

Szia .... őőőő na mármost vedlés után új bőrt kap... ami nem fekete... a szőr rajta az az... Nagyon boldog
nem mind1 hogy a bőr vagy a szőr fekete ..... sokkal élénkebb színeknek kellene lennie vedlés után... de a bőrének semmiképp nem feketének szerintem !
Vissza az elejére
BluesBasser96
Tag

Elküldve: 2012 Máj. 26. Szomb., 22:01    Hozzászólás témája: idéz

Sziasztok! Majdnem 2 hete vedlett a pókom, azóta fekete az utóteste. Ez eltűnik valamikor, vagy mindig ilyen marad? Zavarban lev? Nem akarok ám hülyeséget kérdezni... Nagyon boldog
Vissza az elejére
BluesBasser96
Tag

Elküldve: 2012 Máj. 25. Pént., 20:32    Hozzászólás témája: idéz

Chio írta:
Ma a kislány bevert 2 sáskát :DDD eredményként nem tud lejönni a bujkáló tetejéről akkor a potroha.... nos ugrott.... így döntött... végül.... leért csak nem úgy ahogy gondolta, arccal előre érkezett... a nem épp impozáns landolás után, a hangos röhögésemen megsértődve fogta magát és bekúszott vonszolva magát a bujkálóba :DDDDDD

Elképzeltem, grat neki! Mindent megérhetett a látvány. Nagyon boldog
Vissza az elejére
Chio
Rendszeres látogató

Elküldve: 2012 Máj. 25. Pént., 17:48    Hozzászólás témája: idéz

Ma a kislány bevert 2 sáskát :DDD eredményként nem tud lejönni a bujkáló tetejéről akkor a potroha.... nos ugrott.... így döntött... végül.... leért csak nem úgy ahogy gondolta, arccal előre érkezett... a nem épp impozáns landolás után, a hangos röhögésemen megsértődve fogta magát és bekúszott vonszolva magát a bujkálóba :DDDDDD
Vissza az elejére
asymmetricknight
Tag

Elküldve: 2012 Máj. 23. Szer., 23:40    Hozzászólás témája: idéz

Egy nagyobb tücsköt egy napig is képesek csócsálni. Nyugi, hadd egyen! Kacsint?
Vissza az elejére
Profil üzenet állomány
BluesBasser96
Tag

Elküldve: 2012 Máj. 23. Szer., 22:15    Hozzászólás témája: idéz

Sziasztok! Ma este próbáltam tücsköt adni a pókomnak, másfél hete vedlett le, eddig nem volt kajás. Ma rövid idő után levadászta a tücsit, este hatkor kb. Még mindig a "szájában" tartja azóta, mozdulatlanul. Ez normális? Itt egy kép, bár nem látszik, a tücsök a pók alatt van:
Vissza az elejére
Chio
Rendszeres látogató

Elküldve: 2012 Máj. 22. Kedd., 09:37    Hozzászólás témája: idéz

és a napos egér is megrágja Mosoly felsorolt vagy 5 eleségállatot... ennek ellenére sasidannak igaza van, jobb kivenni tőle ha nem tudni mikor vedlett utoljára, biztos ami biztos...
Vissza az elejére
sasdian
Fanatikus Tag

Elküldve: 2012 Máj. 21. Hétf., 21:07    Hozzászólás témája: idéz

Lehet, csak én vagyok ennyire elôvigyázatos, de ha a pók nem eszi meg az eleségállatot, nem másnap, hanem még aznap kiveszem tôle. Egy kezdô még nem biztos hogy látja a pókon hogy közeledik a vedlés, épp ezért nem adom ezt a tanácsot, hogy másnap...Fôleg nem egy kezdônek. A bent hagyott eleségállat vagy zavarja a pókot és ezért nem fekszik neki a vedlésnek...ez a jobbik eset. Viszont ha a bent hagyott eleségállat egy fekete tücsök, akkor nagy az esély rá, hogy a kis genyó belezabál a vedlô pókba. Ezt jobb elkerülni.
Vissza az elejére
Profil üzenet állomány
Enderson
Rendszeres látogató

Elküldve: 2012 Máj. 21. Hétf., 20:56    Hozzászólás témája: idéz

Chio: Sajnos fogalmam sincs hogy mikor vedlett utoljára mert akitől vettem az egyáltalán nem értett hozzá. Hawk: Tudom hogy nem törpehörcsög Nagyon boldog Itató van bent neki és friss víz is folyamatosan. Van egy kisebb terkóm de annak felfelé nyílik az ajtaja és nem tudnám kinyitni a felette lévő polc miatt. Egyenlőre akkor várok türelemmel!
Vissza az elejére
Profil üzenet
hawk
Moderátor

Elküldve: 2012 Máj. 21. Hétf., 20:38    Hozzászólás témája: idéz

egyrészröl:

az adult nöstény állatok (és himekre is igaz persze) nem túl jó evök. elöfordul hogy csak 2-3 havonta fogadnak el táplálékot. nem kell aggódni,ez nem törpehörcsög, éhen halni nem fog. egy jó kondiban lévő pók 1 évet is kibir táplálék nélkül. szóval no pánik. hogy legyen itató amihez könnyen hozzáfér sokkal fontosabb,ha esetleg vedlés közeledik. hatalmas terráriumban van. nem csoda hogy nem járja be, fele akkora is böségesen elég lenne. mint irtam a pók nem törpehörcsög. természetben ideje nagyrészét egy akkora üregben tölti amiben éppen csak meg tud fordulni. a madárpókok ehhez vannak szokva. csak hátrány a túl nagy terrárium
Chio
Rendszeres látogató

Elküldve: 2012 Máj. 21. Hétf., 20:26    Hozzászólás témája: idéz

Szia, nem kell aggódni ha nem eszik, mikor vedlett utoljára? egy kifejlett pók a vedlés előtt hetekig sőt hónapokig nem eszik, és a költözés is lehet közrejátszik ebben. Ne aggódj baja nem lesz, próbálkozz 2 -3 naponta ha nem akkor vedd ki másnap az eleség állatot. ui: szerintem sem hím de ezt csak sexáláskor vedlésnél mondható 100% ra
Vissza az elejére
Enderson
Rendszeres látogató

Elküldve: 2012 Máj. 21. Hétf., 18:26    Hozzászólás témája: idéz

Hali!

Kép alapján egy biztos, hogy nem adult hím. Úgyhogy ha biztos vagy benne, hogy hím akkor az is tuti, hogy nem adult. Mosoly[/quote]

Sajnos nem vagyok benne biztos hogy hím. Azt mondták hogy az de fogalmuk sem volt a pókokról szóval akár nőstény is lehet szerintem. Ha esetleg nőstény akkor lehet adult?? Illetve az adult nőstények sem nagyon esznek?
Vissza az elejére
Profil üzenet
Pityu03
Tag

Elküldve: 2012 Máj. 21. Hétf., 18:09    Hozzászólás témája: idéz

Enderson írta:
Sziasztok! Az lenne a kérdésem hogy honnan lehet megállapítani egy póknál hogy adult vagy sem? Sajnos nem tudom hogy hány vedléses mivel az előző tulajnak fogalma sem volt róla. Azt mondta hogy 1 éves. Gondolom ez is kb. azt jelentette hogy 1 éve van nála. Állítása szerint hím. Szerda óta van nálam és hiába kínáltam sáskával, tücsökkel, gyászbogár lárvával, szopós egérrel semmit nem fogadott el. Jelenleg egy 50x25x25ös terkóban van de eddig még csak az egyik felében volt hajlandó mozogni és ott sem túl sokat. Olvastam hogy az adult hímek csak ritkán esznek de hát fogalmam sincs sajnos hogy ez a pók adult vagy sem. https://picasaweb.google.com/112010995624243140000/Desktop#5745011013422299922 Ha esetleg a kép alapján tud valaki segíteni azt nagyon megköszönném!!

Hali!

Kép alapján egy biztos, hogy nem adult hím. Úgyhogy ha biztos vagy benne, hogy hím akkor az is tuti, hogy nem adult. Mosoly
Vissza az elejére
Profil üzenet
Enderson
Rendszeres látogató

Elküldve: 2012 Máj. 21. Hétf., 16:43    Hozzászólás témája: idéz

Sziasztok! Az lenne a kérdésem hogy honnan lehet megállapítani egy póknál hogy adult vagy sem? Sajnos nem tudom hogy hány vedléses mivel az előző tulajnak fogalma sem volt róla. Azt mondta hogy 1 éves. Gondolom ez is kb. azt jelentette hogy 1 éve van nála. Állítása szerint hím. Szerda óta van nálam és hiába kínáltam sáskával, tücsökkel, gyászbogár lárvával, szopós egérrel semmit nem fogadott el. Jelenleg egy 50x25x25ös terkóban van de eddig még csak az egyik felében volt hajlandó mozogni és ott sem túl sokat. Olvastam hogy az adult hímek csak ritkán esznek de hát fogalmam sincs sajnos hogy ez a pók adult vagy sem. https://picasaweb.google.com/112010995624243140000/Desktop#5745011013422299922 Ha esetleg a kép alapján tud valaki segíteni azt nagyon megköszönném!!
Vissza az elejére
Profil üzenet
Enderson
Rendszeres látogató

Elküldve: 2012 Máj. 17. Csüt., 15:31    Hozzászólás témája: idéz

Mad79 írta:
Szia!
Semmi baja nem lesz,ezzel a hőingadozással olyan mintha ,,otthon" lenne.
Most néztem egy időjárást az egyik élőhelyén,nappal 41-42C,ilyenkor ki se jön az odúból,éjjel 18-20C amikor aktív és vadászik. No para Kacsint?

Köszi! Akkor nem aggódom! Mosoly
Vissza az elejére
Profil üzenet
Mad79
Fanatikus Tag

Elküldve: 2012 Máj. 17. Csüt., 10:55    Hozzászólás témája: idéz

Szia!
Semmi baja nem lesz,ezzel a hőingadozással olyan mintha ,,otthon" lenne.
Most néztem egy időjárást az egyik élőhelyén,nappal 41-42C,ilyenkor ki se jön az odúból,éjjel 18-20C amikor aktív és vadászik. No para Kacsint?
Enderson
Rendszeres látogató

Elküldve: 2012 Máj. 17. Csüt., 10:10    Hozzászólás témája: idéz

Sziasztok! Ismét egy kérdés! Nagyon boldog Olvasgattam itt kicsit és azt láttam hogy a hőmérséklet 20 fok alá ne menjen a pókoknak. Nappal van a terkó mellett egy kis lámpa ami 26-30 fokra felfűti. Éjszakára viszont 20 fokig simán vissza hűlt most is. Reggel mikor felkapcsoltam a villanyt akkor a pók egyből odarohant és szinte rátapadt az üvegre. Ebből arra következtetek hogy fázott éjjel. (lehet hogy tévedek) Ez nem gond?? Nem szeretném ha a túl alacsony hőmérséklet miatt baja lenne...
Vissza az elejére
Profil üzenet
Enderson
Rendszeres látogató

Elküldve: 2012 Máj. 16. Szer., 21:26    Hozzászólás témája: idéz

Szia!
Majd légyszívs utatkozz be a "Bemutatkozás" topikban.
Pók nem kézbe való. Akkor sem kéne fogdosni ha meg mernék fogni. Ezért vannak olyan eszközök mint pl csipesz, terelôpálca. Vannak pókjaim amiket én sem merek megfogni...pontosabban 1 van amit meg lehetne fogni, de nem teszem mert !nem kézbe való!
Ha lehet inkább tücsökkel, csótánnyal etesd. Néha ugyan lehet egeret adni neki, de az se baj ha egyáltalán nem adsz neki egeret...sôt
2-3 naponta lehet neki tücsköt vagy csótányt, vagy valami lárvát adni neki. Ha nem fogadja el akkor vársz 2 napot. Ha vedlésre készül hosszabb ideig nem eszik. Viszont ezeket mind megtalálod leírva. Olvass sokat.
így most kicsit off lett, bocsi[/quote]

Köszönöm a választ! A megfogást úgy értettem hogy nem merte beterelni egy tároló dobozba amiben el tudtam volna hozni. Terkóstul kihozta nekem az Örsre és úgy vittem haza kézben! Nagyon boldog Megfogni puszta kézzel én sem merném. Azt mondták hogy inkább egérrel etették mert a tücsköt, sáskát nem nagyon akarta megenni. Holnap hozok pár tücsköt és megpróbálom hátha..
Vissza az elejére
Profil üzenet
sasdian
Fanatikus Tag

Elküldve: 2012 Máj. 16. Szer., 20:28    Hozzászólás témája: idéz

Enderson írta:
Sziasztok! Ma sikerült beszereznem egy Smithi-t ráadásul fillérekért! A lány akinél volt meg sem merte fogni így inkább terkóval együtt odaadta 4000ft-ért Mosoly A barátja akié a pók olt hivatalosan szintén csak nézni merte! Mosoly Azt mondták hogy ők csak egérrel szokták etetni. Egerem van itthon bőven mivel van pár kígyóm. Mosoly Mennyi időnként szoktatok neki enni adni?? Mert erről elég megoszló írásokat találtam.

Szia!
Majd légyszívs utatkozz be a "Bemutatkozás" topikban.
Pók nem kézbe való. Akkor sem kéne fogdosni ha meg mernék fogni. Ezért vannak olyan eszközök mint pl csipesz, terelôpálca. Vannak pókjaim amiket én sem merek megfogni...pontosabban 1 van amit meg lehetne fogni, de nem teszem mert !nem kézbe való!
Ha lehet inkább tücsökkel, csótánnyal etesd. Néha ugyan lehet egeret adni neki, de az se baj ha egyáltalán nem adsz neki egeret...sôt
2-3 naponta lehet neki tücsköt vagy csótányt, vagy valami lárvát adni neki. Ha nem fogadja el akkor vársz 2 napot. Ha vedlésre készül hosszabb ideig nem eszik. Viszont ezeket mind megtalálod leírva. Olvass sokat.
így most kicsit off lett, bocsi
Vissza az elejére
Profil üzenet állomány
Enderson
Rendszeres látogató

Elküldve: 2012 Máj. 16. Szer., 20:09    Hozzászólás témája: idéz

Sziasztok! Ma sikerült beszereznem egy Smithi-t ráadásul fillérekért! A lány akinél volt meg sem merte fogni így inkább terkóval együtt odaadta 4000ft-ért Mosoly A barátja akié a pók olt hivatalosan szintén csak nézni merte! Mosoly Azt mondták hogy ők csak egérrel szokták etetni. Egerem van itthon bőven mivel van pár kígyóm. Mosoly Mennyi időnként szoktatok neki enni adni?? Mert erről elég megoszló írásokat találtam.
Vissza az elejére
Profil üzenet
asymmetricknight
Tag

Elküldve: 2012 Máj. 15. Kedd., 20:29    Hozzászólás témája: idéz

Jó pörgős a topic mostanában! Hétvedléses:

Vissza az elejére
Profil üzenet állomány
whitecat
Rendszeres látogató

Elküldve: 2012 Máj. 15. Kedd., 18:25    Hozzászólás témája: idéz

szmitike 8. vedlése képekben Nagyon boldog ( a minőségért bocsi, műanyag dobozon keresztül készültek a képek így nem túl élesek)
Vissza az elejére
Profil üzenet
BluesBasser96
Tag

Elküldve: 2012 Máj. 14. Hétf., 22:08    Hozzászólás témája: idéz

3. vedlése után. Mosoly
Vissza az elejére
Mad79
Fanatikus Tag

Elküldve: 2012 Máj. 11. Pént., 09:31    Hozzászólás témája: idéz

asymmetricknight írta:
mikor kezdenek el szőrt dobálni?

Szia!
Zaklatás hatására (költöztetés,itatás stb.) már a 2-3 vedléses kicsiknél is megfigyelhető a szőr rugdosása,de ez egyedenként változik,sőt vedlésenként is változhat ez a dolog. Nálam a smithi itatásnál mindig rugdos,de van olyan dögöm is amelyik még nem szőrözött.
Szóval ez a szőr dolog inkább egyedenként változik,és nem fajonként.
Örülj neki hogy nem rugdos a tied,de még rákezdhet Kacsint?

13 vedléses nőstim,ő aztán tud bombázni Nagyon boldog

asymmetricknight
Tag

Elküldve: 2012 Máj. 10. Csüt., 23:00    Hozzászólás témája: idéz

Megkérdezem még egyszer ha már ismét szóba jött, hogy mikor kezdenek el szőrt dobálni? Én talán egyszer láttam a hétvedléses smithimet, de lehet azt is csak benéztem. Nagyon boldog
Vissza az elejére
Profil üzenet állomány
Marten
Fanatikus Tag

Elküldve: 2012 Máj. 10. Csüt., 22:02    Hozzászólás témája: idéz

Hello,
Szerintem a vedlés miatt csinálja, készíti elő a helyét, több állatomnál is megfigyeltem, hogy vedlés előtti tatarozásnál felhasználják a szőreiket Mosoly
Ha meg alatta látod hogy fekete, akkor tuti vedlés lesz Mosoly
üdv. Martin
Vissza az elejére
Blinky
Stabil Tag

Elküldve: 2012 Máj. 10. Csüt., 22:01    Hozzászólás témája: idéz

Pityu03 írta:
Sziasztok!

A sub nőstény smithim nekiállt rugdosni a szőreit csakúgy :O A potroha fekete már egy ideje.
Lehet hogy vedleni fog és azért csinálja?

Hello:)

Hát ha a lerúgott szőr helyén fekete és csillog akkor , igen vedleni fog, napok kérdése:))
Pityu03
Tag

Elküldve: 2012 Máj. 10. Csüt., 21:46    Hozzászólás témája: idéz

Sziasztok!

A sub nőstény smithim nekiállt rugdosni a szőreit csakúgy :O A potroha fekete már egy ideje.
Lehet hogy vedleni fog és azért csinálja?
Vissza az elejére
Profil üzenet
Chio
Rendszeres látogató

Elküldve: 2012 Máj. 09. Szer., 15:49    Hozzászólás témája: idéz

test 6.5 cm lábtávolság 12 most nyúlt sokat, 5cm es testel vettem, sexálatlan még, én facebookra tötöm fel a képet és onnan osztom, nem filemegosztókról Mosoly felnyomod facebookra jobbklikk a képre hogy kép megjelenítése és azt a linket ide bemásolod a kis hegyes napos ikonra nyomva kiugró ablakba és kész is .
Vissza az elejére
Laller777
Lelkes újonc

Elküldve: 2012 Máj. 09. Szer., 14:50    Hozzászólás témája: idéz

Chio írta:

Smithike elvan mint a befőtt, őrzi a birodalmat a legfelsőbb szinteken :DDD

Nagyon szép kis jószág . Hány cm.? Az enyém is levedlett,Sokat változott,és nőtt .Tennék fel fotókat,de nem tudom hogy kell.
Vissza az elejére
Profil üzenet
asymmetricknight
Tag

Elküldve: 2012 Máj. 09. Szer., 10:23    Hozzászólás témája: idéz

Akkor már az enyémnek se kell sok, hogy ilyen combos legyen. Vicces
Vissza az elejére
Profil üzenet állomány
Chio
Rendszeres látogató

Elküldve: 2012 Máj. 09. Szer., 09:32    Hozzászólás témája: idéz

pontos vedlés számot nem tudok, mivel méret alapján vettem, de 9 -10 vedléses lehet
Vissza az elejére
asymmetricknight
Tag

Elküldve: 2012 Máj. 08. Kedd., 14:34    Hozzászólás témája: idéz

Tényleg szép! Hány vedléses?
Vissza az elejére
Profil üzenet állomány
Chio
Rendszeres látogató

Elküldve: 2012 Máj. 08. Kedd., 08:56    Hozzászólás témája: idéz

Sajnos összetépte a bőrt pont ott, de megérzésem szerint nőstény :DDD
Vissza az elejére
Pityu03
Tag

Elküldve: 2012 Máj. 08. Kedd., 08:33    Hozzászólás témája: idéz

Nagyon szép a smithid! Mosoly Nemét tudod?
Vissza az elejére
Profil üzenet
Chio
Rendszeres látogató

Elküldve: 2012 Máj. 08. Kedd., 08:21    Hozzászólás témája: idéz

Smithike elvan mint a befőtt, őrzi a birodalmat a legfelsőbb szinteken :DDD
Vissza az elejére
MaD4
Tag

Elküldve: 2012 Máj. 06. Vas., 13:36    Hozzászólás témája: idéz

/off:
Chio!!!! neked szól most mert te csináltad utoljára... NEM kell idézni képet ha előtted lévő hsz-re reagálsz... vagy alatta lévőre csak fölös helyet foglal!...legyen már kicsit össze szedettebb a fórum képe!Mosoly
off vége/
Vissza az elejére
Profil üzenet msn állomány
Laller777
Lelkes újonc

Elküldve: 2012 Máj. 06. Vas., 12:00    Hozzászólás témája: idéz

Sziasztok! Az én pókom is levedlett pénteken. Reggel semmi nem látszott rajta, 2óra múlva már az oldalára volt feküdve és félig levedlet. Nem mozgott, azt hittem valami baja lesz de nagyon hamar szikerűt neki. Sokat változott, és nőt is .
Vissza az elejére
Profil üzenet
Chio
Rendszeres látogató

Elküldve: 2012 Máj. 06. Vas., 07:33    Hozzászólás témája: idéz

BluesBasser96 írta:
Sziasztok!
Ma reggelre levedlett a pókom, ez a 3. vedlése. Mosoly Sikerült Épségben kiszednem a vedlést, le is fotóztam. Mikor vegyek neki tücsköt? És ma csöpögtethetek neki vizet? Itt a vedlés:

Gratu, víz mehet, enni pedig 3- 4 nap mulva.
Vissza az elejére
BluesBasser96
Tag

Elküldve: 2012 Máj. 06. Vas., 06:54    Hozzászólás témája: idéz

Sziasztok!
Ma reggelre levedlett a pókom, ez a 3. vedlése. Mosoly Sikerült Épségben kiszednem a vedlést, le is fotóztam. Mikor vegyek neki tücsköt? És ma csöpögtethetek neki vizet? Itt a vedlés:
Vissza az elejére
Tony
Látogató

Elküldve: 2012 Ápr. 30. Hétf., 15:01    Hozzászólás témája: idéz

7v
Vissza az elejére
Profil üzenet állomány
asymmetricknight
Tag

Elküldve: 2012 Ápr. 29. Vas., 18:48    Hozzászólás témája: idéz

Erről jut eszembe, kb milyen idős kortól dobálnak szőrt? Az enyémet talán egyszer kaptam rajta, de lehet valami szöszt láttam szállingózni. Nagyon boldog
Vissza az elejére
Profil üzenet állomány
TarantulaGuy1989
Gyakori látogató

Elküldve: 2012 Ápr. 29. Vas., 11:55    Hozzászólás témája: idéz

Sziasztok!
Nálam is elég lassú a folyamat a többi Brachypelma fajhoz képest. :/
Már 1,5-2 hónapja lerugdosta a szőreit, kopasz az egész segge, régóta sötétül, de mégsem vedlik, ja és már kb. 3 hete nem eszik.
Vissza az elejére
Profil üzenet website msn
Laller777
Lelkes újonc

Elküldve: 2012 Ápr. 29. Vas., 11:07    Hozzászólás témája: idéz

Chio írta:
Smithike elkezdett vedleni.... sajnos nem épp probléma mentes ahogy látom, a bújkálóba háló nélkül csinálja, a potrohára pedig rá ragadt valami barnás hártyaréteg...remélem ki tud bújni...

Helló! Remélem nem lesz semmi problémája a pókodnak.Az enyém már tiszta fekete ,de ez se csinált még hálót.Remélem nem lesz semmi baja.
Vissza az elejére
Profil üzenet
asymmetricknight
Tag

Elküldve: 2012 Ápr. 28. Szomb., 12:41    Hozzászólás témája: idéz

A bőrökkel nekem sincs szerencsém, nemrég megvolt a hetedik vedlés, és ez is pont ott van megcsavarodva, ahol nem kéne neki. Most se nőtt valami nagyot egyébként, 5 centit terpeszt, ha nagyot nyújtózkodik. Mosoly Szóval a terráriumba való áthelyezést megint csak elnapolom, de már nagyon szívesen látnám valami esztétikusabb helyen...
Vissza az elejére
Profil üzenet állomány
Chio
Rendszeres látogató

Elküldve: 2012 Ápr. 28. Szomb., 07:26    Hozzászólás témája: idéz

Köszi Dudu, ma reggelre szépen kikupálódott, sexálni semmi esélyem nem lesz szerintem mert a bőrét úgy összegyűrte hogy csak na..... de még nem tudtam kivenni tőle mert rajta van
Vissza az elejére
csepelball
Adminisztrátor

Elküldve: 2012 Ápr. 28. Szomb., 07:22    Hozzászólás témája: idéz

A háló nélküli vedlés nem feltétlen probléma.
A "barnás hártyaréteg" még a régi bőre.Türelem és le fog jönni.
Chio
Rendszeres látogató

Elküldve: 2012 Ápr. 28. Szomb., 00:43    Hozzászólás témája: idéz

Smithike elkezdett vedleni.... sajnos nem épp probléma mentes ahogy látom, a bújkálóba háló nélkül csinálja, a potrohára pedig rá ragadt valami barnás hártyaréteg...remélem ki tud bújni...
Vissza az elejére
Chio
Rendszeres látogató

Elküldve: 2012 Ápr. 26. Csüt., 12:28    Hozzászólás témája: idéz

SkinSanyi írta:
Egy ilyen hibrid nekem is kell!!! Gyönyörű!!! Nagyon boldog

ez egy kicsi smithi..... nem azért ilyen a színe mert hibrid.....
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
új téma   hozzászólás    Tartalomjegyzék -> Fajok Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás az oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 19, 20, 21 ... 59, 60, 61  Következő
20 / 61 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban

arachnida.hu