Keresés blocks.gif

GYIK
 Reptilia fórum
 Szabalyzat

blocks.gif

Szia, Anonymous
Felhasználónév:

Jelszó:

[Regisztráció]
[Elfelejtetted a jelszavad?]
Jelenleg 17 vendég és 0 regisztrált tag online.

blocks.gif

Arachnida: Arachnida fórum

Arachnida fórum :: Téma megtekintése - Lasiodora parahybana (Mello-Leitao, 1917) Brazil

Lasiodora parahybana (Mello-Leitao, 1917) Brazil

Ugrás az oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 9, 10, 11 ... 37, 38, 39  Következő
új téma   hozzászólás    Tartalomjegyzék -> Fajok
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Jazz
Stabil Tag

Elküldve: 2011 Aug. 30. Kedd., 17:22    Hozzászólás témája: idéz

Vaterát is tudom ajánlani pókvásár ügyben, egész jó árak vannak, azt hiszem nem rég láttam egy Lasiodora adult hímet egy ezresért! Vicces
Vissza az elejére
Profil üzenet állomány
Pistiii
Tag

Elküldve: 2011 Aug. 30. Kedd., 17:08    Hozzászólás témája: idéz

Fool írta:
Nem ajánlom a Csabacenter - Iguana-t senkinek, rettenetesen drága, általában, ami kell, az sosincs. Szerintem az állatokat nem etetik úgy, ahogy kéne: az összes hal megy minden mozgásra, viccesnek vicces, mert lehet velük játszani, de azért van mert kajásak, pókokról nem beszélve, kis vékonykák. Sajnos elkövettem azt a hibát, hogy vettem egy A. versicolor-t náluk, több hónap után ugyan olyan pici volt a boltba míg nálam 2.-t vedlette, és nem vagyok az a fajta, aki minden nap tömi az állatot.
Bármit venni akarsz http://terraplaza.hu/ Mosoly

Persze, hogy nem etetik mert az üveg mögül is nekem kellett kivenni úgy, hogy dobozban volt.. nem hinném h felmeri nyitni a tetejét a doboznak h megetesse.. nincsennek képben.
Vissza az elejére
Profil üzenet állomány
Tomikaaa18
Újonc

Elküldve: 2011 Aug. 30. Kedd., 08:35    Hozzászólás témája: idéz

Értem köszi az infókat:D
És Pistiii az enyim szexáltan volt 3500:D
Vissza az elejére
Profil üzenet
Fool
Tag

Elküldve: 2011 Aug. 29. Hétf., 21:54    Hozzászólás témája: idéz

Nem ajánlom a Csabacenter - Iguana-t senkinek, rettenetesen drága, általában, ami kell, az sosincs. Szerintem az állatokat nem etetik úgy, ahogy kéne: az összes hal megy minden mozgásra, viccesnek vicces, mert lehet velük játszani, de azért van mert kajásak, pókokról nem beszélve, kis vékonykák. Sajnos elkövettem azt a hibát, hogy vettem egy A. versicolor-t náluk, több hónap után ugyan olyan pici volt a boltba míg nálam 2.-t vedlette, és nem vagyok az a fajta, aki minden nap tömi az állatot.
Bármit venni akarsz http://terraplaza.hu/ Mosoly
Vissza az elejére
Profil üzenet website msn
Pistiii
Tag

Elküldve: 2011 Aug. 29. Hétf., 18:38    Hozzászólás témája: idéz

Tomikaaa18 írta:
Hello Pistiii meik centerben vetted 2000 ért meg mikor(és him v nőstény a pók) azt a pókot?Vicces

Szia!

Csabacenter (Békéscsaba) és ez egy zsákbamacska szerű dolog... még most sem tudom igazából..
Vissza az elejére
Profil üzenet állomány
Rolcsee
Öreg Tag

Elküldve: 2011 Aug. 29. Hétf., 10:40    Hozzászólás témája: idéz

Tomikaaa18 írta:
Van nekem kissebb is de szeretnék egy igazán nagyot azért kérdeztem mennyibe kerül egy 10-12 vedléses nőstény szoval infokat pls:$Mosoly Köszike üdv

Hali!
Terraplaza.hu-n nézz szét. Én ott láttam egy 12-13 centis nőstényt 7000 Ft-ért.

Tomikaaa18
Újonc

Elküldve: 2011 Aug. 29. Hétf., 10:23    Hozzászólás témája: idéz

Van nekem kissebb is de szeretnék egy igazán nagyot azért kérdeztem mennyibe kerül egy 10-12 vedléses nőstény szoval infokat pls:$Mosoly Köszike üdv
Vissza az elejére
Profil üzenet
Jazz
Stabil Tag

Elküldve: 2011 Aug. 29. Hétf., 00:04    Hozzászólás témája: idéz

Kaldy írta:
Gyerekek,nem mindegy az ár? Ezt nem értem! Ha mondjuk egy ezressel olcsóbb vagy drágább már nem vetted volna meg?
Ha kereskedni akarsz vele megértem,de ha nem akkor? Amúgy meg szerintem kiskorától nevelve sokkal érdekesebb,mintha egy kifejlettebb példányt vennél!
Én pl. az 5-dik vedlésnél alig aludtam,mert hajnalban történt! Nem tudom ki hogy van vele,de nekem egy élmény ha vedlik!

Jaja sztem is, első vedlésem a lasimnál tegnapelőtt volt! öröm volt nézni!!! Mosoly))) (13-14 alatt lezajlott, és fel is pattant!Mosoly))
Vissza az elejére
Profil üzenet állomány
Kaldy
Újonc

Elküldve: 2011 Aug. 28. Vas., 22:33    Hozzászólás témája: idéz

Miranda írta:
Szia! gratulálunk a parához! alkalom adtán majd tegyél föl róla képet.
légyszives mutatkozz be itt is:

bemutatkozás

üdv Miranda

Ahogy bírok rakok fel képet Mosoly
Vissza az elejére
Profil üzenet
Kaldy
Újonc

Elküldve: 2011 Aug. 28. Vas., 22:31    Hozzászólás témája: idéz

Gyerekek,nem mindegy az ár? Ezt nem értem! Ha mondjuk egy ezressel olcsóbb vagy drágább már nem vetted volna meg?
Ha kereskedni akarsz vele megértem,de ha nem akkor? Amúgy meg szerintem kiskorától nevelve sokkal érdekesebb,mintha egy kifejlettebb példányt vennél!
Én pl. az 5-dik vedlésnél alig aludtam,mert hajnalban történt! Nem tudom ki hogy van vele,de nekem egy élmény ha vedlik!
Vissza az elejére
Profil üzenet
Tomikaaa18
Újonc

Elküldve: 2011 Aug. 28. Vas., 18:41    Hozzászólás témája: idéz

Hello Pistiii meik centerben vetted 2000 ért meg mikor(és him v nőstény a pók) azt a pókot?Vicces
Vissza az elejére
Profil üzenet
Tomikaaa18
Újonc

Elküldve: 2011 Aug. 28. Vas., 14:23    Hozzászólás témája: idéz

Köszönöm az információkat!!!
És a szerencse kívánást is!Mosoly
És 10-12 vedléses parahybanat mennyiért tudnék jóáron beszerezni mi a jó ár szerintetek előre is köszi az infókat helló!!!Mosoly
Vissza az elejére
Profil üzenet
Rolcsee
Öreg Tag

Elküldve: 2011 Aug. 28. Vas., 09:23    Hozzászólás témája: Re: PArahybana idéz

Tomikaaa18 írta:
Sziasztok msot vettem egy Parahybanat de szeretnék még ezt a nőstényt 8 vedlésesen 3500ft ért sikerült emgkapnom aztmondták ez viszonylag jó ár
Ti mint tapasztaltabb tartók és tenyésztők mitszóltok ehez valóban jóár vagy átejtettek?:Angel
Előre si köszönöm az infókat!Mosoly
Üdvözlettel:Tomikaaa18

Átverni biztos nem vertek át. Talán nem a legolcsóbb példányt fogtad ki, de szerény véleményem szerint még így is megéri ez a pók. Nekem az egyik kedvenc fajom. Sok sikert hozzá!
fasirt
Gyakori látogató

Elküldve: 2011 Aug. 28. Vas., 09:02    Hozzászólás témája: Re: PArahybana idéz

Tomikaaa18 írta:
Sziasztok msot vettem egy Parahybanat de szeretnék még ezt a nőstényt 8 vedlésesen 3500ft ért sikerült emgkapnom aztmondták ez viszonylag jó ár
Ti mint tapasztaltabb tartók és tenyésztők mitszóltok ehez valóban jóár vagy átejtettek?:Angel

Szerintem 8vedlésesért nemsok az a 3500ft. Bár kinek hogy
Pistiii
Tag

Elküldve: 2011 Aug. 28. Vas., 03:29    Hozzászólás témája: Re: PArahybana idéz

Tomikaaa18 írta:

Én a centerbe vettem 2rugóért egy 7v-est pedig az nem olcsó hely..
Vissza az elejére
Profil üzenet állomány
Jazz
Stabil Tag

Elküldve: 2011 Aug. 28. Vas., 00:54    Hozzászólás témája: idéz

3500ft bol veszel 7db 3-4v s Lasit sztem a terraplazan ami fél év alatt eléri a 8v s nagyságot, meg sztem jobb buli is Mosoly)

(de am jó árMosoly)
Vissza az elejére
Profil üzenet állomány
Tomikaaa18
Újonc

Elküldve: 2011 Aug. 27. Szomb., 21:27    Hozzászólás témája: PArahybana idéz

Vissza az elejére
Profil üzenet
Jazz
Stabil Tag

Elküldve: 2011 Aug. 27. Szomb., 13:16    Hozzászólás témája: idéz

Lasiodorám épp most vedlik!!!!!!!!!!!!!!! Nagyon boldogNagyon boldogNagyon boldogNagyon boldog

Sikeres vedlés, nem tapadt hozzá! Nagyon boldog
Vissza az elejére
Profil üzenet állomány
Miranda
Tag

Elküldve: 2011 Aug. 26. Pént., 07:59    Hozzászólás témája: idéz

Szia! gratulálunk a parához! alkalom adtán majd tegyél föl róla képet.
légyszives mutatkozz be itt is:

bemutatkozás

üdv Miranda
Vissza az elejére
Profil üzenet állomány
Kaldy
Újonc

Elküldve: 2011 Aug. 25. Csüt., 23:59    Hozzászólás témája: idéz

Sziasztok! Új tag vagyok,van egy parahybanam,márciusban kaptam,szülinapomra,ami mondjuk februárban volt,szakításom alkalmából, és azt mondták ez jó lesz nekem!
Hírtelen nem tudtam mit is csináljak vele,de az ismerősök akiknek már van pókjuk,segítettek,és már le nem cserélném! Teljesen a rabja lettem a kis hülyének Mosoly 5 vedlése volt eddig,most kezd egy picit agresszív lenni,de nem vészes! Nagyon bírom a kis hülyét,mély fekete színe van,ez alapján gondolom hogy nőstény lesz,remélem! Rajta kívül van még egy lágyhéjú kínai teknősöm is,szóval agresszív állatokkal vagyok körülvéve Mosoly
Vissza az elejére
Profil üzenet
Miranda
Tag

Elküldve: 2011 Aug. 25. Csüt., 08:51    Hozzászólás témája: idéz

csak úgy

Hibbant

kisParás
Vissza az elejére
Profil üzenet állomány
fasirt
Gyakori látogató

Elküldve: 2011 Aug. 25. Csüt., 05:03    Hozzászólás témája: idéz

nagygabor8605 írta:
fasirt írta:
nagygabor8605 írta:
Thanks!!! Nagyon boldog
Hogy tudja elveszteni a lábát?Mi az oka ha ilyen történik?Jó,gondolom ez a természetben is előfordúl,gondolom
ott sem megy minden mindig flottul!!És milyen dúrva,hogy képes pótolni egy egész végtagot,nemsemmi!
Kívánok hozzá sok szerencsét hogy begyógyuljon neki!Amúgy ekkora póknak már tücskön,lisztkukacon kívűl
még miket adhatok?Tudom hogy ez tág kérdés,de konkrétan inkább azt kérdem hogy a csatorna parton erre mifelénk szoktam
látni kb a pók méretével megegyező vagy kicsit kisebb zőld sáskákat!na arrol vélemény?Meg a kikelt lisztukacbol a bogár?Igaz azon van kitinpáncél,lehet azt nem kéne!?Vagy esetleg pici halat?De hogyan?Élő pici keszeget bedobok neki azt kész??
Üdvözlettel:Gábor

Ha megeszi a lisztbogarat, akkor adhatod szerintem neki még tovább is azt, és a hal sem rossz ötlet és az a sáska is mehet neki szerintem de ne legyen azért akkora mint ő Nagyon boldog

Ok,thanks a választ!Ha tegnap d.után vedlett a kis predátor parahy,a smiti meg tegnap előtt este,akkor meddig várjak a kajával nekik?

Vedlés után szerintem várj 5-6 napot, annyi elég.
nagygabor8605
Gyakori látogató

Elküldve: 2011 Aug. 24. Szer., 20:23    Hozzászólás témája: idéz

fasirt írta:
nagygabor8605 írta:
Thanks!!! Nagyon boldog
Hogy tudja elveszteni a lábát?Mi az oka ha ilyen történik?Jó,gondolom ez a természetben is előfordúl,gondolom
ott sem megy minden mindig flottul!!És milyen dúrva,hogy képes pótolni egy egész végtagot,nemsemmi!
Kívánok hozzá sok szerencsét hogy begyógyuljon neki!Amúgy ekkora póknak már tücskön,lisztkukacon kívűl
még miket adhatok?Tudom hogy ez tág kérdés,de konkrétan inkább azt kérdem hogy a csatorna parton erre mifelénk szoktam
látni kb a pók méretével megegyező vagy kicsit kisebb zőld sáskákat!na arrol vélemény?Meg a kikelt lisztukacbol a bogár?Igaz azon van kitinpáncél,lehet azt nem kéne!?Vagy esetleg pici halat?De hogyan?Élő pici keszeget bedobok neki azt kész??

Ha megeszi a lisztbogarat, akkor adhatod szerintem neki még tovább is azt, és a hal sem rossz ötlet és az a sáska is mehet neki szerintem de ne legyen azért akkora mint ő Nagyon boldog

Ok,thanks a választ!Ha tegnap d.után vedlett a kis predátor parahy,a smiti meg tegnap előtt este,akkor meddig várjak a kajával nekik?
Vissza az elejére
Profil üzenet állomány
fasirt
Gyakori látogató

Elküldve: 2011 Aug. 24. Szer., 20:16    Hozzászólás témája: idéz

nagygabor8605 írta:
Thanks!!! Nagyon boldog

nagygabor8605
Gyakori látogató

Elküldve: 2011 Aug. 24. Szer., 19:46    Hozzászólás témája: idéz

blondi írta:
nagygabor8605 írta:
Sziasztok!
Láttam hogy a pók külön van a bőrtől tőle távol,csak amikor felnyitottam a tetőt,hogy kivegyem,akkor odament,és ráfeküdt,szó szerint! Nagyon boldog Amúgy hatalmasat nőtt,itt van pár kép!!
http://imageshack.us/photo/my-images/713/201108242127.jpg/
http://imageshack.us/photo/my-images/844/201108242126.jpg/
Lehet picit túl párásítottam! K?rd
És ebből nemhatározás kizárt igaz?
Az a baj,hogy a levedlett bőre szét van ázva,most értem haza,egész eddig a vizes edényében volt,fel sem rakom,fölösleges,
sztem abbol kizárt lenne meghatározni!
Üdv:Gábor

Grat a vedléshez!
Az én nőstényem valami oknál fogva elvesztette a lábát még nyaraltam :S
De majd visszanő....Jó sok idő de ez van sajnálom szegényt de majd meggyógyul...

Thanks!!! Nagyon boldog
Vissza az elejére
Profil üzenet állomány
blondi
Fanatikus Tag

Elküldve: 2011 Aug. 24. Szer., 18:41    Hozzászólás témája: idéz

nagygabor8605 írta:
Sziasztok!
Láttam hogy a pók külön van a bőrtől tőle távol,csak amikor felnyitottam a tetőt,hogy kivegyem,akkor odament,és ráfeküdt,szó szerint! Nagyon boldog Amúgy hatalmasat nőtt,itt van pár kép!!
Az a baj,hogy a levedlett bőre szét van ázva,most értem haza,egész eddig a vizes edényében volt,fel sem rakom,fölösleges,

Grat a vedléshez!
Az én nőstényem valami oknál fogva elvesztette a lábát még nyaraltam :S
De majd visszanő....Jó sok idő de ez van sajnálom szegényt de majd meggyógyul...
Vissza az elejére
Profil üzenet e-mail állomány
nagygabor8605
Gyakori látogató

Elküldve: 2011 Aug. 24. Szer., 17:30    Hozzászólás témája: idéz

Sziasztok!
Vissza az elejére
Profil üzenet állomány
Rolcsee
Öreg Tag

Elküldve: 2011 Aug. 24. Szer., 09:08    Hozzászólás témája: idéz

A linkelt képen jól látszik, hogyha rá is ragadt, akkor max az utótestre, mert csak ott ér a pókhoz.
hawk
Moderátor

Elküldve: 2011 Aug. 24. Szer., 06:35    Hozzászólás témája: idéz

könnyen lehet,hogy nem volt tökéletes a vedlés és részben ráragadt a pókra, jobbik eset ha mondjuk az utótestére, a legrosszabb,ha a csáprágói maradtak benne. Ezt ellenőrizd le.
davidoka
Moderátor

Elküldve: 2011 Aug. 24. Szer., 02:19    Hozzászólás témája: idéz

nagygabor8605 írta:
Mad79 írta:
Szia!
Az általad linkelt képből fogalmam sincs milyen nemü a parád Nevet?,voszont a bőrből már annál inkább meglehetne állapítani. Kacsint?

nagyon szuper,akkor majd mellékelek holnap egy képet a bőréről,csak most az a baj,hogy a levedlett bőrén pihenget!
És ilyet még nem láttam!már vagy egy órája levedlett,és lassan, de mászkál,és mindenhová viszi magával a bőrét,csak nehogy megsérűljön,de biztos tudja hogy mit csinál!Nem birom kivenni tőle!Ti találkoztatok már ilyennel???

Teljesen természetes, vedlés után kiszívják a vedlésből az exuviális folyadékot, amivel egyrészt folyadékhoz jutnak, másrészt fontos tápanyagok kerülnek vissza a pókba. Bár nem tudom miért járkál vele, általában egy helyben szokták szívogatni.
Vissza az elejére
Profil üzenet e-mail msn állomány
nagygabor8605
Gyakori látogató

Elküldve: 2011 Aug. 23. Kedd., 20:00    Hozzászólás témája: idéz

Mad79 írta:
Szia!
Az általad linkelt képből fogalmam sincs milyen nemü a parád Nevet?,voszont a bőrből már annál inkább meglehetne állapítani. Kacsint?

nagyon szuper,akkor majd mellékelek holnap egy képet a bőréről,csak most az a baj,hogy a levedlett bőrén pihenget!
És ilyet még nem láttam!már vagy egy órája levedlett,és lassan, de mászkál,és mindenhová viszi magával a bőrét,csak nehogy megsérűljön,de biztos tudja hogy mit csinál!Nem birom kivenni tőle!Ti találkoztatok már ilyennel???
Vissza az elejére
Profil üzenet állomány
Mad79
Fanatikus Tag

Elküldve: 2011 Aug. 23. Kedd., 18:37    Hozzászólás témája: idéz

Szia!
nagygabor8605
Gyakori látogató

Elküldve: 2011 Aug. 23. Kedd., 18:12    Hozzászólás témája: idéz

Na akkor itt nagyon sok segítő szakember van jelen az oldalon,csak kérdem,hogy ebböl a képből van fogalmatok a nemét illetően?
kb 6-7. vedlése,az létezik igaz,mert egy hónappal ezelőtt amikor vettem,akkor aki árúlta,csak annyit írt hogy 1.5 cm test!
http://imageshack.us/f/23/201108232112.jpg/
Vissza az elejére
Profil üzenet állomány
nagygabor8605
Gyakori látogató

Elküldve: 2011 Aug. 23. Kedd., 17:45    Hozzászólás témája: idéz

Rolcsee írta:
nagygabor8605 írta:
Basszus most értem haza,és látom hogy fel van fordúlva a parám,alatta a szőtt háló,de halljátok nem mozdul már vagy 5 perce,még a csáprágói sem!Ugye nincs baj!

Dehogy van. Nem úgy megy, hogy hanyatt vágja magát aztán lerúgja a bőrét, mint valami veszkó csizmát. Nagyon boldog Egy jó ideig fekszenek ott. Egyébként nálam is az egyik ebben a percben fejezte be a vedlést. Dancing Szerintem ma vagy holnap a másik is ledobja. Mosoly

Nekem is van a smiti,meg a para,és a smiti tegnap este,a para pedig most vedlik,fasza!
Szóval ezek akkor nem vesko csizmák!! Nagyon boldog
Vissza az elejére
Profil üzenet állomány
Rolcsee
Öreg Tag

Elküldve: 2011 Aug. 23. Kedd., 17:28    Hozzászólás témája: idéz

nagygabor8605 írta:
Basszus most értem haza,és látom hogy fel van fordúlva a parám,alatta a szőtt háló,de halljátok nem mozdul már vagy 5 perce,még a csáprágói sem!Ugye nincs baj!

Dehogy van. Nem úgy megy, hogy hanyatt vágja magát aztán lerúgja a bőrét, mint valami veszkó csizmát. Nagyon boldog Egy jó ideig fekszenek ott. Egyébként nálam is az egyik ebben a percben fejezte be a vedlést. Dancing Szerintem ma vagy holnap a másik is ledobja. Mosoly
nagygabor8605
Gyakori látogató

Elküldve: 2011 Aug. 23. Kedd., 17:01    Hozzászólás témája: idéz

Hál Isten minden ok,szépen bújik a kis predator!
Vissza az elejére
Profil üzenet állomány
fasirt
Gyakori látogató

Elküldve: 2011 Aug. 23. Kedd., 11:33    Hozzászólás témája: idéz

nagygabor8605 írta:
Sziasztok!
Ha a parám benne űcsörög az itatójába,akkor az jelentheti hogy páratartalom problémáim vannak?
Üdvözlettel:Gábor!

Páratartalom hibánál ki szokta borítani a vizestálat ha kevés neki Mosoly Szóval semmi gáz nincsen. Nagyon boldog
Miranda
Tag

Elküldve: 2011 Aug. 23. Kedd., 09:49    Hozzászólás témája: idéz

a paráknak szokása a vizesedényben ücsörögni Nevet? volt egy adult hím parám napokat töltött a vizesedényben pedig volt neki elég pára. jól érzik ott magukat. ne aggódj!
Vissza az elejére
Profil üzenet állomány
nagygabor8605
Gyakori látogató

Elküldve: 2011 Aug. 22. Hétf., 18:06    Hozzászólás témája: idéz

Sziasztok!
Ha a parám benne űcsörög az itatójába,akkor az jelentheti hogy páratartalom problémáim vannak?
Üdvözlettel:Gábor!
Vissza az elejére
Profil üzenet állomány
fasirt
Gyakori látogató

Elküldve: 2011 Aug. 22. Hétf., 12:24    Hozzászólás témája: idéz

Mad79 írta:
Szia!
6 vedlésesen már lehet szexálni bőrből,de ahoz is kell egy jó makró fotó vagy egy mikrószkóp. Jah és nem árt egy jó csipesz és egy remegés mentes kéz Nagyon boldog

hát akkor azthiszem az nekem nem fog menni, ilyen kezekkel Szomor?
majd ak jön a jó öreg kép barátunk amit ide feldobunk, hogy segítsenek az emberek Nagyon boldog
Mad79
Fanatikus Tag

Elküldve: 2011 Aug. 22. Hétf., 10:11    Hozzászólás témája: idéz

Szia!
6 vedlésesen már lehet szexálni bőrből,de ahoz is kell egy jó makró fotó vagy egy mikrószkóp. Jah és nem árt egy jó csipesz és egy remegés mentes kéz Nagyon boldog
fasirt
Gyakori látogató

Elküldve: 2011 Aug. 22. Hétf., 09:43    Hozzászólás témája: idéz

azt szeretném kérdezni, hogy kb hány vedléses koruktól lehet megállapítani a nemüket? Mosoly
Arthropoda
Tag

Elküldve: 2011 Aug. 21. Vas., 20:13    Hozzászólás témája: idéz

Nőstény
Vissza az elejére
Profil üzenet állomány
Banderas25
Lelkes újonc

Elküldve: 2011 Aug. 21. Vas., 19:45    Hozzászólás témája: idéz

Sziasztok!

A segítségetekre volna szükségem a parám nemét illetően. Ma jó pozícióban volt, így fényképeztem! Remélem a kép elég jó ahhoz, hogy meghatározzátok a nemét belőle! Mosoly Köszi srácok előre is! Hamarosan vedleni fog egyébként.. Mosoly [img] http://noob.hu/2011/08/21/DSC00313.jpg[/img]

[img] http://noob.hu/2011/08/21/DSC00318.jpg[/img]

[img] http://noob.hu/2011/08/21/DSC00317.jpg[/img]
Vissza az elejére
Profil üzenet e-mail állomány
fasirt
Gyakori látogató

Elküldve: 2011 Aug. 21. Vas., 09:58    Hozzászólás témája: idéz

Rolcsee írta:
Jó lesz az, csak tegyél bele jó sok talajt, hogy ne legyen magas, mert szokásuk felfele mászni és lepottyanni onnan, meg ásni is szeretnek kicsinek. Ja és grat hozzá!

Úgylesz! És köszi Nagyon boldog
Rolcsee
Öreg Tag

Elküldve: 2011 Aug. 21. Vas., 09:41    Hozzászólás témája: idéz

Jó lesz az, csak tegyél bele jó sok talajt, hogy ne legyen magas, mert szokásuk felfele mászni és lepottyanni onnan, meg ásni is szeretnek kicsinek. Ja és grat hozzá!
fasirt
Gyakori látogató

Elküldve: 2011 Aug. 21. Vas., 07:22    Hozzászólás témája: idéz

Lécci valaki tudna segíteni? megrendeltem egy 5vedléses parahybana-t és nemtudom hogy jó lenne -e még most hirtelen csak egy befőttesüveg neki? Nagyon boldog nemtudom (de aligvárom már hogy ittlegyen a csöppség) Nevet?
Jazz
Stabil Tag

Elküldve: 2011 Aug. 17. Szer., 00:47    Hozzászólás témája: idéz

Pistiii írta:
Jazz írta:
borcsokattila írta:
Hát az én parám tisztára meghülyült állandóan felfele mászik és elég nagyokat esik,ma pl.az itatóra esett rá ami cserépből van.Szerintetek nem lesz baja másnál is ilyen hülye?

Enyim is mostanában elég béna, mászkál folyamatosan az üvegen, és a vadászatban is elég béna, még egy szöcske is megijesztette vadászat közben, rárabolt de utána békén hagyta, párszor még megtapogatta, felé mozgott, de 3 óra után is megmaradt a távolsági béke..... holnap megyek venni csontit attól talán nem ijed meg... (4-5 vedléses)

Az nem lehet hogy már nem éhes és csak területet véd..? Nekem ilyenkor nem eszik többet és heteken belül le is vedlik.

Kezdő vagyok, elképzelhető, most feketedett először picit a segge csak ez már vagy 2 hete.. :S Akkor nem piszkálom újabb 2 hétig..
Vissza az elejére
Profil üzenet állomány
Pistiii
Tag

Elküldve: 2011 Aug. 16. Kedd., 22:14    Hozzászólás témája: idéz

Jazz írta:
borcsokattila írta:
Hát az én parám tisztára meghülyült állandóan felfele mászik és elég nagyokat esik,ma pl.az itatóra esett rá ami cserépből van.Szerintetek nem lesz baja másnál is ilyen hülye?

Enyim is mostanában elég béna, mászkál folyamatosan az üvegen, és a vadászatban is elég béna, még egy szöcske is megijesztette vadászat közben, rárabolt de utána békén hagyta, párszor még megtapogatta, felé mozgott, de 3 óra után is megmaradt a távolsági béke..... holnap megyek venni csontit attól talán nem ijed meg... (4-5 vedléses)

Az nem lehet hogy már nem éhes és csak területet véd..? Nekem ilyenkor nem eszik többet és heteken belül le is vedlik.
Vissza az elejére
Profil üzenet állomány
Jazz
Stabil Tag

Elküldve: 2011 Aug. 16. Kedd., 21:45    Hozzászólás témája: idéz

borcsokattila írta:

Vissza az elejére
Profil üzenet állomány
Hozzászólások megtekintése:   
új téma   hozzászólás    Tartalomjegyzék -> Fajok Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás az oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 9, 10, 11 ... 37, 38, 39  Következő
10 / 39 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban

arachnida.hu