Keresés blocks.gif

GYIK
 Reptilia fórum
 Szabalyzat

blocks.gif

Szia, Anonymous
Felhasználónév:

Jelszó:

[Regisztráció]
[Elfelejtetted a jelszavad?]
Jelenleg 196 vendég és 0 regisztrált tag online.

blocks.gif

Arachnida: Arachnida fórum

Arachnida fórum :: Téma megtekintése - Lasiodora parahybana (Mello-Leitao, 1917) Brazil

Lasiodora parahybana (Mello-Leitao, 1917) Brazil

Ugrás az oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 24, 25, 26 ... 37, 38, 39  Következő
új téma   hozzászólás    Tartalomjegyzék -> Fajok
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
salivspider
Snake&Spider Driver

Elküldve: 2010 Jan. 29. Pént., 17:31    Hozzászólás témája: idéz

vedleni fog:)
Fanatikus Tag

Elküldve: 2010 Jan. 29. Pént., 17:26    Hozzászólás témája: idéz

köszönöm a választ.
na még 1 kérdés.miért van az hogy a potrohán van egy sötétebb folt?
Vissza az elejére
Profil üzenet e-mail
Aranagaben
Tag

Elküldve: 2010 Jan. 29. Pént., 16:47    Hozzászólás témája: idéz

szabi72 írta:
amúgy baj az ha a pók előtt mindig van étel vagy inkább időszakosan adjam neki a cuccost?és ha időszakosan milyen időnként?

Hali! Hát nem tudom, szerintem nem baj de vedlés közeli időszakban nehogy elbújjon vmi tücsök. Mosoly Am szerintem ha nem fogadja el azonnal vedd ki. És próbáld meg pár nappal késöbb én így szoktam ha látom, hogy érdeklődik utána akkor benthagyom és ránézek késöbb. Remélem tudtma segíteni! Mosoly Üdv: Gábor
Vissza az elejére
Profil üzenet msn állomány
szabi72
Fanatikus Tag

Elküldve: 2010 Jan. 29. Pént., 16:31    Hozzászólás témája: idéz

amúgy baj az ha a pók előtt mindig van étel vagy inkább időszakosan adjam neki a cuccost?és ha időszakosan milyen időnként?
Vissza az elejére
Profil üzenet e-mail
baadnewz
Látogató

Elküldve: 2010 Jan. 29. Pént., 15:47    Hozzászólás témája: idéz

ja és elnézést kérek mindenkitöl...de én csak tanácsokat kérek..
Vissza az elejére
Profil üzenet e-mail msn állomány
szabi72
Fanatikus Tag

Elküldve: 2010 Jan. 29. Pént., 15:46    Hozzászólás témája: idéz

ma vettem egy 3 vedléses parahybana pókocskát Mosoly olyan kis aranyos.haláli kis pók,de nem gondoltam volna hogy ilyen gyorsan megy Nagyon boldog kivettem a kis dobozábol amiben vettem hogy átrakjam egy nagyobba olyan gyorsan kereket oldott alig bírtam elkapni Zavarban lev? Nagyon boldog az szokásos dolog hogy a potroha végefele van egy fekete folt ?
Vissza az elejére
Profil üzenet e-mail
baadnewz
Látogató

Elküldve: 2010 Jan. 29. Pént., 15:46    Hozzászólás témája: idéz

utoljára írom:) ezeket a mostani tulajdonosai állítják..én még nem is láttam..nem találom mit jelent ez az offolás..nem értem mit nem teszek jol.én nem kötözködöm.más köt belém..én tanácsokért fordulok ide.mert tudatlan vagyok.azért kérdeztem a parát mert ha 2008ban 18cm a lábfesz akkor nem tudtam,hogy most mekkora lehet..nem tudtam h csak millimétereket nő márSzomor?(( azthittem vedlésenként simán nő 2-3cmert..
Vissza az elejére
paraspider
Öreg Tag

Elküldve: 2010 Jan. 29. Pént., 14:28    Hozzászólás témája: idéz

baadnewz
Látogató

Elküldve: 2010 Jan. 29. Pént., 07:38    Hozzászólás témája: idéz

azta:) itt ilyen nagy a szigor??Mosoly azthiszem többet nem is jövök..nem lehet beszélgetni sem..tanácsot kértem azt tiltani akartok:) tiltsatok.pápá

Nem a szigor nagy, a te intelligencia szinted kicsi, ha nem érted meg a dolgok lényegét...
Az, hogy többnek akarsz látszani, és ezért állandóan nagyot mondva kellemetlen helyzetbe kerülsz, az a te dolgod...
Az ebből eredő offolások, eldurvuló veszekedések kiszűrése, kezelése, és ha lehet megelőzése pedig az enyém. Mivel a problémát te magad generálod, és az első alkalomból nem tanultál, arra a következtetésre jutottam, élvezed a szituációt. Mivel, a te szórakozásod huszadrendű a fórum hangulatával szemben, másrészt meg engem (és a többi moderátort) senki ne dolgoztasson feleslegesen, meghoztam ezt a kényszerű döntést. Mivel az általad immáron kért törlés nem csak a nicknevedre, hanem az IP címedre is vonatkozik (azaz arról a helyről ahol vagy, többé nem tudsz regisztrálni), javaslom ezt a dolgot még egyszer gondold át!
Üdvözlettel,

Puding
Vissza az elejére
salivspider
Snake&Spider Driver

Elküldve: 2010 Jan. 28. Csüt., 23:01    Hozzászólás témája: idéz

Te lenni kivétel...

nem neked és rólad, ezt meg tudod,ismörsz öléggé.

Nem vagyok mod.

Nem véletlen szerintem.

Fele annyira sem tudok az indulataimon uralkodni, mint pl te:).

Szal,felrántottak, nem reagáltak, hülyébe néznek, nem csípem.

Bocs, nem akartam rongáló tevékenységet végezni, de semmilyen formában nem elérhető ami priváttá tenné.

Nos.

...
Öreg Tag

Elküldve: 2010 Jan. 28. Csüt., 22:13    Hozzászólás témája: idéz

És ha az a "mindenféle" én vagyok?

Ami nem ide illik, az gyalu...

Nem azért mert nem értek vele egyet, nem azért mert haragszom, nem azért mert megtehetem...
Hanem mert ha hagynám, akkor más is féloldalas offolásba kezdene, és elszabadulna a pokol, vagy ha csak neked hagynám, jogosan részrehajlással vádolnának.
Legjobb tudomásom szerint te magad is moderátor vagy a Reptilián...
Tudod mit lehet, és mit nem. Kérlek fogadd el, és ne gyalázd a szerkesztőség nimbuszát nyilvános megszólításokkal!

De hogy a jogos felháborodásoknak is érvényt szerezzünk...

Ezúton szeretném Baadnews-t felszólítani, hogy a későbbiek folyamán ne vagdalózzon olyan dolgokkal, melyek valóságalapja erősen megkérdőjelezhető, és bizonyítására nincs lehetősége!
Amennyiben ezek a problémát generáló, közösséget izgató dolgok továbbra sem szűnnek, hozzászólásait szándékos provokációként értékelve, egyszerűen kitiltjuk a fórumról!

Uff...

Most pedig reális méretű parahybana példányokkról tessék beszélgetni...
Moderátor

Elküldve: 2010 Jan. 28. Csüt., 10:06    Hozzászólás témája: idéz

baadnewz írta:
na küldött képet a vedlésröl a csaj:))) beleszámolta a szövö szemölcsöket a csáprágokat sőt még a tapogato lábak egy részét is:)) a valos az 8cm testméret:)) nem 11:) lábfesztávja kb 24cm lehet..ez tipp mert a 2008as vedlése kb 18cm a 2009es vedlése nincs meg

Én inkább 20 cm körülire tippelném a lábfesztávot is. Két okból:

1: az a para még nem idős példány, a 24 cm-es lábfesztávot nem érik el túl gyakran, idős nőstényeknél (8-10 év) fordulhat elő max.

2:A parahybana kb. 19-20 cm-es mérettel adul, az azutáni növekedés csupán miliméterekben mérhető. A pók inkább vaskosabb lesz, a lábterpesz csak minimálisat nő vedlésenként. És ha a szóban forgó para 2008-ban mégcsak 18 centis volt (ittis jó lenne egy fotó a vedlésről), a 2009-es vedlés során legfeljebb 20 cm-es lehetett (saját tapasztalatok alapján, de ugye tartási körülmények, nincs két egyforma pók stb stb...). Ekkor jó eséllyel be is adult, vagyis a legközelebbi vedlés során csak pár mm-t fog majd nőni.
Mire eléri a 24-et (ha eléri), már vaskos, öreg nősti lesz. De a jelen felállásban kicsit kételkedem abban a 24-ben Mosoly

üdv: Toto
igor2
Rastaspider

Elküldve: 2010 Jan. 26. Kedd., 21:10    Hozzászólás témája: idéz

baadnewz írta:
na küldött képet a vedlésröl a csaj:))) beleszámolta a szövö szemölcsöket a csáprágokat sőt még a tapogato lábak egy részét is:)) a valos az 8cm testméret:)) nem 11:) lábfesztávja kb 24cm lehet..ez tipp mert a 2008as vedlése kb 18cm a 2009es vedlése nincs meg

nagy szakértő lehet a lány Vicces
Vissza az elejére
Profil üzenet állomány
baadnewz
Látogató

Elküldve: 2010 Jan. 26. Kedd., 20:18    Hozzászólás témája: idéz

Vissza az elejére
Aranagaben
Tag

Elküldve: 2010 Jan. 26. Kedd., 19:53    Hozzászólás témája: idéz

Pindi írta:
Sziasztok, a 4v-parám 5 napja vedlett, de azóta még semmit nem evett! Mennyi időnek kell eltelnie kb a vedlés után, hogy megéhezen? MIndenhol azt írták hogy a kis pókok sokat esznek!
[sup]

Szia! Ez változó, de nem gáz h 5 nap után nem fogadott el hamit. Nekem 2 hét után evett igaz az én jószágom 9-et vedlette akk. Nagyon boldog

Sok sikert! Üdv: Gábor
Vissza az elejére
zxrtom
Látogató

Elküldve: 2010 Jan. 26. Kedd., 19:42    Hozzászólás témája: idéz

Pindi írta:
Sziasztok, a 4v-parám 5 napja vedlett, de azóta még semmit nem evett! Mennyi időnek kell eltelnie kb a vedlés után, hogy megéhezen? MIndenhol azt írták hogy a kis pókok sokat esznek!

Nekem se zabált sokáig sőt 2 vedlés között talán ha 1 kukacdarabot elfogyasztott de most szinte megy mint az őrült mindenre (enyém is 3-4 vedléses) meg lehet hogy méretileg nagyot adsz neki én is nagyobb darabot adtam menekült előle pedig már nem is élt Mosoly aztán kisebbel probálkoztam kukacfeje ami még kicsit mozog -- imádja Mosoly
Vissza az elejére
Pindi
Gyakori látogató

Elküldve: 2010 Jan. 26. Kedd., 19:01    Hozzászólás témája: idéz

Vissza az elejére
Bufy18
Rendszeres látogató

Elküldve: 2010 Jan. 24. Vas., 17:15    Hozzászólás témája: idéz

Szépen lekopott a potroha a parádnak... várhatod a nagy napot... vedleni fog... és mennyivel nagyobb lesz.... képet kérünk majr róla mindenképp!!!
Vissza az elejére
Profil üzenet állomány
Toto
Moderátor

Elküldve: 2010 Jan. 24. Vas., 13:21    Hozzászólás témája: idéz

Hy!

Ennek az az egyszerű oka, hogy a pók vedleni készül, a régi bőr fokozatosan elvékonyodik, vele párhuzamosan az új bőr fokozatosan megerősödik, a szőrök fejlődnek stb. És amikor a régi bőrréteg már kelően elvékonyodott (aminek oka az exuviális folyadékkal termelődő emésztőenzim, ami fokozatosan lebontja a régi bőr hámsejtjeit, elvékonyítva azt) az alatta lévő új, szőrökkel borított bőrréteg láthatóvá válik.
paraspider
Öreg Tag

Elküldve: 2010 Jan. 24. Vas., 13:04    Hozzászólás témája: idéz

hali
vki választ tudna adni 1 sok ideje foglalkoztatott dologra.
mi annak az oka hogy az utótest kopasz része befeketedik?
talán a bőr alatt az új szőrök színe ütne át?
múlt héten

mai nap

Toto
Moderátor

Elküldve: 2010 Jan. 23. Szomb., 23:16    Hozzászólás témája: idéz

Engem meg lehet győzni, komolyan Nagyon boldog Egy kép, amin ottvan a pók mondjuk az üvegen, mellette egy vonalzó Kacsint? Nem lehetetlen kivitelezni Kacsint? Az én adult nőstim jelenleg 20 cm-t terpeszt, de neki sincs 8 cm-nél hosszabb teste. Mondjuk ő 2 éve adult, 2-2.5 év volt, amíg beadult, szóval ő is 4-4.5 éves.
Itt jegyezném meg, hogy én amikor testhosszt mérek, kizárólag a hátpajzsot és az utótestet mérem, a csáprágó alapízeket nem mérem hozzá.
baadnewz
Látogató

Elküldve: 2010 Jan. 23. Szomb., 23:02    Hozzászólás témája: idéz

állitja a csajszi h lemérte és 11-12cm a teste:) 4éve van nála. aztmondja kisebb levesestányérnyi:) jaja régen a blondim volt kb 12cm test...volt is kondi kiásni a növényeket:)
Vissza az elejére
Toto
Moderátor

Elküldve: 2010 Jan. 23. Szomb., 21:39    Hozzászólás témája: idéz

igor2 írta:
baadnewz írta:
tökjo Mosoly énis igy gondoltam..mennyi idős lehet 12cm testmérettel??? még azért lehet pár éve???!!

ha 6 éves akkor simán még1x ennyi:)

Na azért nem úgy megy az....
Butaságokat ne írjunk már.... 12 centis testméret az enyhén szólva túlzás. Örülj, ha lesz olyan 8-9 centis. LÁBTERPESZTÉS lehet nagyobb.....egy jól teletömött blondi testhossza jó ha eléri a 12-őt Kacsint?
Amúgy ha 6 éves, akkor még jópár évet számolhatsz pluszban. A nőstények 10-15 évig is élhetnek.

baadnewz, téged pedig megkérlek ismét, hogy legközelebb használd a Szerkesztés gombot! Kacsint?

igor2
Rastaspider

Elküldve: 2010 Jan. 23. Szomb., 21:11    Hozzászólás témája: idéz

baadnewz írta:
tökjo Mosoly énis igy gondoltam..mennyi idős lehet 12cm testmérettel??? még azért lehet pár éve???!!

ha 6 éves akkor simán még1x ennyi:)
Vissza az elejére
Profil üzenet állomány
baadnewz
Látogató

Elküldve: 2010 Jan. 23. Szomb., 20:43    Hozzászólás témája: idéz

Vissza az elejére
baadnewz
Látogató

Elküldve: 2010 Jan. 23. Szomb., 20:31    Hozzászólás témája: idéz

sziasztok..nemsoká veszek egy nőstényt..szerintetek tényleg csak 6éves lehet?? vagyis 6évesen lehet 12cm testmérete???
Vissza az elejére
igor2
Rastaspider

Elküldve: 2010 Jan. 23. Szomb., 15:56    Hozzászólás témája: idéz

Hello mindenki!

Gondoltam felteszem ezt a videót,bár sajnos nem látszik minden teljesen elég sötét lett a felvétel....Gondolom megoszlanak majd a vélemények h minek kell egérrel etetni stb... de nem éreztem ugy h az apró egér kárt tehetne a pókban.én vok az aki keveset beszél a felvétel alatt:D A másik a retardált haverom:D

http://www.youtube.com/watch?v=yccir4jSbHY
Vissza az elejére
Profil üzenet állomány
Pindi
Gyakori látogató

Elküldve: 2010 Jan. 23. Szomb., 10:19    Hozzászólás témája: idéz

Sziasztok, még csk 5 napja van nálam a pók, de már 3v-ből 4v lett:) eddig nem is evett, mostmár tudom miért:)
Vissza az elejére
Bufy18
Rendszeres látogató

Elküldve: 2010 Jan. 23. Szomb., 00:28    Hozzászólás témája: idéz

Pindi írta:
Sziasztok, tegnap kaptam meg az első pókomat! Nagyon boldog Kb 1cm-es 3v para. mire kell nagyon odafigyelni ilyen kis pókoknál? Mivel elég kicsi dobozban van páratartamot nem tudom pontosan belőni, hőmérséklet olyan 25 fok, eddig még nem evett, remélem fog, mini lisztkukacot adtam neki! Tanácsaitokat előre is köszi!Mosoly

Szia

Először is gratulálok az első pókodhoz és sok sikert szeretnék hozzá kívánni!
Másodrészt pedig az oldalon a fajleírásoknál találsz pár infót hogy mire kell figyelni ennél a fajnál.
Vissza az elejére
Profil üzenet állomány
Pindi
Gyakori látogató

Elküldve: 2010 Jan. 20. Szer., 17:47    Hozzászólás témája: idéz

Majd megpróbálok valamikor!
Vissza az elejére
deadmau5
Stabil Tag

Elküldve: 2010 Jan. 20. Szer., 14:01    Hozzászólás témája: idéz

Helló! Nem tudnál feltenni képet róla? Kacsint?
Vissza az elejére
Profil üzenet e-mail állomány
Pindi
Gyakori látogató

Elküldve: 2010 Jan. 20. Szer., 12:51    Hozzászólás témája: idéz

Sziasztok, tegnap kaptam meg az első pókomat! Nagyon boldog Kb 1cm-es 3v para. mire kell nagyon odafigyelni ilyen kis pókoknál? Mivel elég kicsi dobozban van páratartamot nem tudom pontosan belőni, hőmérséklet olyan 25 fok, eddig még nem evett, remélem fog, mini lisztkukacot adtam neki! Tanácsaitokat előre is köszi!Mosoly
Vissza az elejére
bokifati
Gyakori látogató

Elküldve: 2010 Jan. 15. Pént., 14:17    Hozzászólás témája: idéz

http://kepfeltoltes.hu/view/100115/P_k_020_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
Vissza az elejére
Profil üzenet
Brachypelma
Stabil Tag

Elküldve: 2010 Jan. 14. Csüt., 14:31    Hozzászólás témája: idéz

Sziasztok!
Ma reggel ledobta a rucit a parám, így most 3 vedléses Mosoly Mosoly
Képet majd rakok fel!
Üdv!
Vissza az elejére
Profil üzenet yim
Toto
Moderátor

Elküldve: 2010 Jan. 12. Kedd., 15:29    Hozzászólás témája: idéz

Üdv!

Általában vedlés előtt szokták rúgdosni a szőrt, nálam nem annyira jellemző, hogy bombáznak, sokkal inkább, hogy szembefordulnak és csapkodnak. Ha megunták a sok b@sztatást, akkor esetleg lerúgnak 1-2 szőrfelhőt. Persze pókja válogatja, nincs két egyforma pók Mosoly

paraspider
Öreg Tag

Elküldve: 2010 Jan. 12. Kedd., 11:12    Hozzászólás témája: idéz

hali
ma megérkezett hozzám a nősti parahybanámMosoly
nagyon örültem neki.
most h már van csaj parám is most láttom igazán hogy mennyi különbség van a 2nem között.
a hímem sokkal szürkésebb színezetű és nok nülönbseg van a carapax nál is ....stb....sok kül van .
egy kérdésem lenne a parahybanák full csupaszra a seggukről csak vedlés előtt vagy basztatáskor is le csupaszíthatják?
ontar
Tag

Elküldve: 2010 Jan. 10. Vas., 20:51    Hozzászólás témája: idéz

rastagyik
Lelkes újonc

Elküldve: 2009 Dec. 29. Kedd., 18:04    Hozzászólás témája: idéz

az lenne az 1ik kérdésem hogy amit ki hordott kókuszrostot avval mi legyen úgy értem locsoljam hogy összeálljon vagy hagyjam úgy?
a másik kérdésem a köv.
ami a járat tetejét illeti az pont a terkó sarkában van és félek attól hogy esetleg beomolhat mert az sem olyan vizes .
akkor permetezzem meg az egész terkóban a talajt?
vagy hagyjam úgy?

[/quote]

Szia!
Szerintem lelocsolhatod, ha esetleg alacsony a páratartalom.
Gondolom, ha nem tetszik neki az új rendezése, akkor úgy is megszövi egy kicsit a talajt.

Üdv
Vissza az elejére
Profil üzenet e-mail
paraspider
Öreg Tag

Elküldve: 2009 Dec. 29. Kedd., 15:52    Hozzászólás témája: idéz

kérdeznék
mai nap folyamán mikor haza értem láttam a parámnál hogy mintha több talaj lenne a terkójába Sokkolt
de....
mikor Pit itt volt nálam segített a parámnak beépíteni egy fa elemet a terkójába .
viszont ma a fa alatt eléggé durva járatot ásott.
az lenne az 1ik kérdésem hogy amit ki hordott kókuszrostot avval mi legyen úgy értem locsoljam hogy összeálljon vagy hagyjam úgy?
a másik kérdésem a köv.
ami a járat tetejét illeti az pont a terkó sarkában van és félek attól hogy esetleg beomolhat mert az sem olyan vizes .
akkor permetezzem meg az egész terkóban a talajt?
vagy hagyjam úgy?

zsolthubicsak
Stabil Tag

Elküldve: 2009 Dec. 28. Hétf., 20:42    Hozzászólás témája: idéz

zxrtom írta:
igy néz ki a dolog

sztem most csak szimplán nem éhes...próbáld később 5-6 nap mulva kb:)
Vissza az elejére
Aranagaben
Tag

Elküldve: 2009 Dec. 28. Hétf., 20:20    Hozzászólás témája: idéz

Sztem semmi gond vele, előfordul h megunja ám a kosztot nekem egy idő után nem fogadta el a kis tücsit akkor adtam csontit neki, na azt egyből leterítette de a tücsköt nem fogadta el vedlésig
bár ez egy chroma volt.

Minden jót

Üdv: Gábor
Vissza az elejére
zxrtom
Látogató

Elküldve: 2009 Dec. 28. Hétf., 16:57    Hozzászólás témája: idéz

igy néz ki a dolog

Szia!

Picit belejavítottam! Kacsint?

Vissza az elejére
zxrtom
Látogató

Elküldve: 2009 Dec. 28. Hétf., 16:16    Hozzászólás témája: idéz

paraspider írta:
zxrtom írta:
Hali az mitől van hogy kb 3 hete vedlett a pici parám most durván olyan 2cm és azota nem eszik semmit egyáltalán beteszek neki egy lisztkukacdarabot igy ráront szépen mintha rákapna és hirtelen vissza is megy, utóteste a vedlés óta is elég nagy maradt akkor lehet az hogy kevés folyadékot vesztett a vedléskor és csak simán nem éhes?

próbálkozz vmi élő eleséggel hátha arra rá is mar.

mikor levágom a klukac fej részét adom neki és még mozgatja a lábait egy darabig él és ugy megy rá aztán semmi
Vissza az elejére
paraspider
Öreg Tag

Elküldve: 2009 Dec. 28. Hétf., 14:21    Hozzászólás témája: idéz

zxrtom írta:
Hali az mitől van hogy kb 3 hete vedlett a pici parám most durván olyan 2cm és azota nem eszik semmit egyáltalán beteszek neki egy lisztkukacdarabot igy ráront szépen mintha rákapna és hirtelen vissza is megy, utóteste a vedlés óta is elég nagy maradt akkor lehet az hogy kevés folyadékot vesztett a vedléskor és csak simán nem éhes?

próbálkozz vmi élő eleséggel hátha arra rá is mar.
zxrtom
Látogató

Elküldve: 2009 Dec. 28. Hétf., 13:55    Hozzászólás témája: idéz

Vissza az elejére
paraspider
Öreg Tag

Elküldve: 2009 Dec. 21. Hétf., 19:25    Hozzászólás témája: idéz

a jó étvágyú parám

Mad79
Fanatikus Tag

Elküldve: 2009 Dec. 17. Csüt., 09:36    Hozzászólás témája: idéz

Sziasztok!
Nálam is van két pici para,1v koruk óta nevelem őket ,most vannak a 6.vedlés elött.
Az enyémekkel nem volt gond evés terén,szinte naponta etetem őket,ha nem esznek,akkor tudom hogy vedlés lesz,ami eddig havonta volt. Kacsint?
zxrtom
Látogató

Elküldve: 2009 Dec. 16. Szer., 22:34    Hozzászólás témája: idéz

akkor megnyugodtam én is mert az enyém sem akar kajolni Nagyon boldog
Vissza az elejére
Anarchist
Fanatikus Tag

Elküldve: 2009 Dec. 16. Szer., 20:55    Hozzászólás témája: idéz

Idézet:

Nekem is van 1 ekkora!
Meg 2 kisebb!
Majd dobok fel képet!
Nekem nem igazán esznek. Szomor?
Pára-hőmérséklet megvan.
Majd csak éhesek lesznek ?rd?g

Üdv.:László

Nyugi. Enyém sem eszik. De ha jól tudom ez "természetes"
Vissza az elejére
Profil üzenet website msn
spider007
Tag

Elküldve: 2009 Dec. 16. Szer., 20:49    Hozzászólás témája: idéz

Nekem is van 2db 2 v parám + 1-2 ami kicsit nagyobb!
Nagyon jó pókok szerintem!
Csak kicsit agresszíven lépnek fel néha!
Vissza az elejére
Profil üzenet msn
Hozzászólások megtekintése:   
új téma   hozzászólás    Tartalomjegyzék -> Fajok Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás az oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 24, 25, 26 ... 37, 38, 39  Következő
25 / 39 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban

arachnida.hu