Keresés blocks.gif

GYIK
 Reptilia fórum
 Szabalyzat

blocks.gif

Szia, Anonymous
Felhasználónév:

Jelszó:

[Regisztráció]
[Elfelejtetted a jelszavad?]
Jelenleg 23 vendég és 0 regisztrált tag online.

blocks.gif

Arachnida: Arachnida fórum

Arachnida fórum :: Téma megtekintése - Sztoritopik

Sztoritopik

Ugrás az oldalra: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Következő
új téma   hozzászólás    Tartalomjegyzék -> Életjelenségek és egyebek
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Iron-h
Tag

Elküldve: 2014 Jan. 23. Csüt., 10:12    Hozzászólás témája: idéz

Én ha meg akarnék szabadulni az öreg hímemtől inkább a fagyasztót választanám, nem ezt a módját. (A másik meg, hogy a blondit se úgy tartanám, ahogy a videón van.)
Vissza az elejére
Profil üzenet állomány
Rolcsee
Öreg Tag

Elküldve: 2014 Jan. 22. Szer., 14:00    Hozzászólás témája: idéz

Erkölcsileg aki ezt megkérdőjelezi, az teljesen joggal teszi, viszont az egy adult hím volt, ha jól láttam és ha van egy öreg hímünk, amit már nem akarunk pároztatni, vagy már nem is tud, de végig sem akarjuk nézni a haláltusáját, (mert hát a hímek nem úgy mennek el, hogy egyik nap vígan szövögetik a hálójukat, másnapra meg kint vannak a kertben elásva) akkor ez egy ésszerű döntés, hisz remek fehérje bombát kapott így a blondi. Az más kérdés, hogy ha meg is tenném, (bár nem hiszem ,hogy meg tudnám tenni) soha nem tenném fel a jutubra.
C5ABI
Lelkes újonc

Elküldve: 2014 Jan. 22. Szer., 12:37    Hozzászólás témája: idéz

erről kinek mi a véleménye K?rd ha rossz topicba tettem, sorry

Link
Vissza az elejére
Profil üzenet állomány
gaara
Stabil Tag

Elküldve: 2013 Nov. 03. Vas., 11:01    Hozzászólás témája: idéz

Érdekes.
Bár én nem tapasztaltam, hogy a rosea kevesebbet enne mint a cambrim.
Még falánkabban is kapja el a csótányt mint a cambri.
Mondjuk lehet attól is függ, hogy mennyit adsz nekik kiskoruktól fogva.
Én nem sajnálltam a roseánál a csótányokat.
Vissza az elejére
Profil üzenet állomány
Annamari
Moderátor

Elküldve: 2013 Nov. 03. Vas., 10:55    Hozzászólás témája: idéz

Wini írta:
Annamari írta:
Azt hinné az ember, hogy több ezer csótánnyal nehéz albérletet találni, pedig nagyobb gondot jelent, ha az illető fiú.
Csótányos kolléga új albérletet keresett. Legnagyobb meglepetésünkre nem az állatokkal volt gond, hanem a kolléga nemével.
Úgyhogy Fiúk úgy tűnik, hogy a lányok szívesebben osztják meg csótányokkal az otthonukat, mint veletek. Nagyon boldog

Kedves Annamari! Mosoly Az ok rendkívül egyszerű: Ti, lányok, egy háztartásban több mindenre vagytok használhatóak (hogy ilyen csúnyán fejezzem ki magam), mint a férfi kollégák (sütés, főzés, takarítás, mosás, rendrakás, stb.). A csótányok itt úgy gondolom, csak mellékesek, a hangsúly a praktikumon van Nagyon boldog Én is szívesebben laknék egy lánnyal, aki mindent a kis popsim alá tesz, mint egy trehány férfival Nagyon boldog

Tapasztalataim szerint sokkal jobb fiúval lakni, mint lánnyal. Sajnos a mai lányok sokszor trehányabbak, mint a fiúk...Cserébe viszont kétszer olyan hisztisek tudnak lenni, bár a fiúkat se kell félteni ilyen téren Kacsint? Ha csak lakótársa vagy fiúkén egy lánynak, akkor ne várd el, hogy kiszolgáljon(más esetben sem kéne elvárni...), mert az nem fog megtörténni Nagyon boldog Kacsint?
Vissza az elejére
Profil üzenet
Wini
Moderátor

Elküldve: 2013 Nov. 02. Szomb., 13:01    Hozzászólás témája: idéz

Annamari írta:
Azt hinné az ember, hogy több ezer csótánnyal nehéz albérletet találni, pedig nagyobb gondot jelent, ha az illető fiú.
Csótányos kolléga új albérletet keresett. Legnagyobb meglepetésünkre nem az állatokkal volt gond, hanem a kolléga nemével.
Úgyhogy Fiúk úgy tűnik, hogy a lányok szívesebben osztják meg csótányokkal az otthonukat, mint veletek. Nagyon boldog

Kedves Annamari! Mosoly Az ok rendkívül egyszerű: Ti, lányok, egy háztartásban több mindenre vagytok használhatóak (hogy ilyen csúnyán fejezzem ki magam), mint a férfi kollégák (sütés, főzés, takarítás, mosás, rendrakás, stb.). A csótányok itt úgy gondolom, csak mellékesek, a hangsúly a praktikumon van Nagyon boldog Én is szívesebben laknék egy lánnyal, aki mindent a kis popsim alá tesz, mint egy trehány férfival Nagyon boldog
Annamari
Moderátor

Elküldve: 2013 Nov. 02. Szomb., 10:49    Hozzászólás témája: idéz

hawk írta:
Annamari írta:
Az egyik facebookos csoportban történt:
Kezdő póktartó kolléga Grammostola roseája nem akarta megenni a kapott tücsköt. Tapasztaltabb kolléga megnyugtatta, hogy semmi gond a Grammostola genus úgyis rossz evő.
Mire a kezdő barátunk:
" De ő nem genus, hanem rosea."
Remélem sikerült ezzel mosolyt csalni a Ti arcotokra is. Nagyon boldog Persze azt sem szabad elfelejteni, hogy mind voltunk kezdők Kacsint?

én is nevettem,de nem a kezdőn aki nincs tisztában a dolgokkal, hanem a """"tapasztaltabb kollégán""" aki szerint a Grammostola genus rossz evő. igen az emberek meg mind dagadtak Mosoly
nyilván tudós kollégánk sosem tartott még más Grammostolát rosea-n meg max pulchripes-en kivül.
Akinek volt már iheringi-je,actaeon-ja, chalcothrix-a, vagy grossa-ja, az pontosan tudja milyen zabagépek.
inkább az a bajom, hogy vannak akik nulla tudással okítanak másokat.

Ebben az esetben nem mondott hülyeséget, legalábbis nem akkorát. A roseára igaz volt az állítása...
Vissza az elejére
Profil üzenet
Annamari
Moderátor

Elküldve: 2013 Nov. 02. Szomb., 10:47    Hozzászólás témája: idéz

Vissza az elejére
Profil üzenet
hawk
Moderátor

Elküldve: 2013 Okt. 30. Szer., 08:19    Hozzászólás témája: idéz

Annamari írta:
Kezdő póktartó kolléga Grammostola roseája nem akarta megenni a kapott tücsköt. Tapasztaltabb kolléga megnyugtatta, hogy semmi gond a Grammostola genus úgyis rossz evő.
Mire a kezdő barátunk:
Remélem sikerült ezzel mosolyt csalni a Ti arcotokra is. Nagyon boldog Persze azt sem szabad elfelejteni, hogy mind voltunk kezdők Kacsint?

én is nevettem,de nem a kezdőn aki nincs tisztában a dolgokkal, hanem a """"tapasztaltabb kollégán""" aki szerint a Grammostola genus rossz evő. igen az emberek meg mind dagadtak Mosoly
nyilván tudós kollégánk sosem tartott még más Grammostolát rosea-n meg max pulchripes-en kivül.
Akinek volt már iheringi-je,actaeon-ja, chalcothrix-a, vagy grossa-ja, az pontosan tudja milyen zabagépek.
inkább az a bajom, hogy vannak akik nulla tudással okítanak másokat.
Rolcsee
Öreg Tag

Elküldve: 2013 Okt. 29. Kedd., 18:22    Hozzászólás témája: idéz

Ezek mind szép és hősies szavak, de attól még nagy poén Nagyon boldog
Wini
Moderátor

Elküldve: 2013 Okt. 29. Kedd., 16:38    Hozzászólás témája: idéz

Én is olvastam. Aki nem foglalkozik a biológiai részével, az nem csoda, ha nem tudja, mi az a genus Mosoly Illik, persze, de van olyan ismerősöm, aki még a pókja latin nevét sem tudja fejből, de le a kalappal, ahogyan tartja és nevelgeti az albóját Mosoly Szóval ha valaki nem tudja, mi a genus, nem feltétlenül hibáztatom érte Kacsint?
Nevadakid
Rendszeres látogató

Elküldve: 2013 Okt. 29. Kedd., 16:03    Hozzászólás témája: idéz

Remélem el lett magyarázva neki, hogy mi az a genus... hogy azért megtanulja és így visszagondolva ő is mosolyogjon önmagán... (mondjuk sose bírtam, ha egy tapasztaltabb kinevet egy kezdőt... manapság meg csoportosan történik ez...) Shame on you
Vissza az elejére
Profil üzenet e-mail
Annamari
Moderátor

Elküldve: 2013 Okt. 29. Kedd., 15:27    Hozzászólás témája: idéz

Mire a kezdő barátunk:
Vissza az elejére
Profil üzenet
Davis93
Tag

Elküldve: 2012 Jan. 04. Szer., 16:48    Hozzászólás témája: idéz

Hunter írta:
Davis93 írta:
Sziasztok!!!

El is felejtettem majdnem!!!!Nagyon boldog
Szóval egyik nap barátnőmnél a Versiét lesegettem, mer elötte pár nappal vedlett, csodáltam h milyen szép..Nagyon boldog
Szemből néztem a terkót, de Ő a terkó jobb lapján volt, az utóteste felém nézve!!!!
Erre elindult a Versi és pár cm megtétel után kaptam egy jókis spriccelést a szemközt lévő üveglapra, úgy hogy ha az nincs ott simán eltalál, szal meg is ijedtem kicsit meg fogalmam se volt h "most mivan"???!!!Nagyon boldog
Akkor most levagyok h*gyozva vagy most ez mégis mi volt????Nagyon boldog
Elég fura volt, a pók most vedlette a 4.et...Mosoly

Nekem ezt adult versi nőstény csinálta és aviknál megesik hogy szemközt fosnak Nevet?
Nálam még üveg sem volt mert frissen megjött állatot raktam terkóba, végére csupa olyan lettem Nagyon boldog

Az szép, akkor én jobban jártam Nagyon boldog
Hunter
Stabil Tag

Elküldve: 2012 Jan. 04. Szer., 10:20    Hozzászólás témája: idéz

Davis93 írta:
Sziasztok!!!

Szóval egyik nap barátnőmnél a Versiét lesegettem, mer elötte pár nappal vedlett, csodáltam h milyen szép..Nagyon boldog
Szemből néztem a terkót, de Ő a terkó jobb lapján volt, az utóteste felém nézve!!!!
Erre elindult a Versi és pár cm megtétel után kaptam egy jókis spriccelést a szemközt lévő üveglapra, úgy hogy ha az nincs ott simán eltalál, szal meg is ijedtem kicsit meg fogalmam se volt h "most mivan"???!!!Nagyon boldog

Nekem ezt adult versi nőstény csinálta és aviknál megesik hogy szemközt fosnak Nevet?
Nálam még üveg sem volt mert frissen megjött állatot raktam terkóba, végére csupa olyan lettem Nagyon boldog
Vissza az elejére
Profil üzenet website msn állomány
Davis93
Tag

Elküldve: 2012 Jan. 03. Kedd., 23:14    Hozzászólás témája: idéz

Sziasztok!!!

tajtikaa
Gyakori látogató

Elküldve: 2011 Dec. 31. Szomb., 02:40    Hozzászólás témája: idéz

Sziasztok!

Tegnap este, amikor a patkányaimmal foglalkoztam, az egyik meg akart harapni, de erősen rászóltam, hogy NEM! NEM!.... Erre hangos dübörgést hallok a pókjaim felől (a patkányok a pókos polc mellett vannak). Odanézek és látom, hogy a B. vagansom dobol Csod?lkoz? Azért volt hangos, mert félig a doboza falán volt és azon csinálta. Hát...igen meglepődtem ezen Mosoly. Lehetséges, hogy az én hangomra dobolt? Most 11 vedléses, lehetséges, hogy adult nőstény lett?
Vissza az elejére
Profil üzenet
hicsabi
Stabil Tag

Elküldve: 2011 Dec. 06. Kedd., 20:30    Hozzászólás témája: idéz

hawk írta:
történet: ... Mosoly

Ejj be jót röhögtem Nagyon boldog Nagyon boldog Vizuális típus vagyok Mosoly
Vissza az elejére
Profil üzenet e-mail website msn állomány
hawk
Moderátor

Elküldve: 2011 Dec. 06. Kedd., 19:53    Hozzászólás témája: idéz

történet:
kaptam ma kölcsön egy rosea himet pároztatni, de a feladó nem tudta a nevem,ezért azt nem irta rá. elözetesben: Árpi, az üzemvezető, a gyár második embere,fönököm.
Nagyon boldog
a postás meghozta a csomagot, nem volt rajta név,igy Árpi magához vette
azt hitte valami partner küldött promó anyagot (tollat, öngyujtót,ilyesmit)
nagy hévvel kibontotta.
kinyitotta a dobozt,vatta volt benne.
felemelte,azt ott volt a him rozi
Nagyon boldog Nagyon boldog Nagyon boldog Nagyon boldog
én meg pont telefonáltam mikor Árpi beviharzik egy dobozzal a kezében, és ennyit mond: bazd meg a pókodat Gyuri!!!

Nagyon boldog Nagyon boldog Nagyon boldog Nagyon boldog Nagyon boldog Nagyon boldog

együtt járok zumbázni az asszisztensével,ö bent volt az irodában, mesélte, hogy összefosta magát Nagyon boldog Nagyon boldog Nagyon boldog Nagyon boldog Nagyon boldog
mármint Árpi...

egyébként valahol korábban leirtam, hogy egyszer egy rosea megszökött a gyárban és 2 hét után került elö, na azzal szintén Árpádunk találkozott a folyosón.... Nagyon boldog valahogy nincs szerencséje Mosoly
Miranda
Tag

Elküldve: 2011 Máj. 17. Kedd., 08:17    Hozzászólás témája: idéz

Sziasztok!

tegnap hazaérve azt látom hogy az adult versim félig hason fekve fekszik a tőzegen. először kétségbe estem, aztán látom, hogy az előző este bedobott sáskát eszi nagy erőkkel.a lustasága határtalan néha Nevet?
Vissza az elejére
Profil üzenet állomány
Kratosz
Adminisztrátor

Elküldve: 2011 Márc. 31. Csüt., 14:21    Hozzászólás témája: idéz

casperghost írta:
Helló!

Nagyon régen nem jártam itt... szal sziasztok régiek és újak (:
egy admin segítségére volna szükségem mert nem enged belépni a régi accomra... nem tudom miért.
ha kaphatnék egy kis helpet nagyon megköszönném.

mindenkinek szép napot!

C.

szia! add meg privibe a régi acc cuccod.
pl a nicked casper?
Újonc

Elküldve: 2011 Márc. 31. Csüt., 12:37    Hozzászólás témája: idéz

Helló!

Nagyon régen nem jártam itt... szal sziasztok régiek és újak (:
egy admin segítségére volna szükségem mert nem enged belépni a régi accomra... nem tudom miért.
ha kaphatnék egy kis helpet nagyon megköszönném.

mindenkinek szép napot!

C.
Vissza az elejére
Profil üzenet e-mail msn
Toomyka
Gyakori látogató

Elküldve: 2011 Márc. 22. Kedd., 23:07    Hozzászólás témája: idéz

hawk írta:
remélem ez a hirdetés plazarol csak vicc!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Sziasztok!

Eladók az alábbi pókok,terráriummal,vagy anélkül!

Holothele Incei (adult nőstény)
Aphonophelma Canniceps (nőstény,6cm lábfesztáv)
P.Cambridgei ( nőstény,12 cm lábfesztáv)
P.Cambridgei pár (nőstény-12 cm lábfesztáv,hím- 15 cm lábfesztáv)
P.Ornata (nőstény,több mint 20 cm lábfesztáv)
Darázspók (4 cm lábfesztáv)

Csere nem érdekel!
Tel:06/20 988-0405

darázspóknak nem volt kint ára?:'D
KoKoN
Fanatikus Tag

Elküldve: 2010 Aug. 24. Kedd., 23:46    Hozzászólás témája: idéz

Sziasztok! Nagyon boldog

Azért az alábbi hírdetések is elég érdekesek Nagyon boldog :

sziasztok van 1 szerintem 08 06.án adul HÍM P.CAMBRIDGEIM AZÉRT CSAK SZERINTEM MERT Ő AZ ELSŐ CAMBRIDGEIM ÉS NEM TUDOM PONTOSAN H ENNÉL A FAJNÁL IS OLYAN SZEMBETŰNŐ E A PÁRZÓ SZERV MINT PL GENICULÁTÁNÁL OLYAN 13 13,5CM LEHET H CS SUB ADULT NEM TUDOM DE AZ BIZTOS H HÍM!! CSERE ÉRDEKEL KIS PÁR VEDLÉSES PÓKOKRA!
----------------------------------------------------------------------------------------

Sziasztok!
Úgy néz ki, hogy A madárpókok a terráriumban című könyv elkelt.
----------------------------------------------------------------------------------------

helló skórpiót vennék Nagyon boldog lehetőleg minnél fiatalabbat kössz Nagyon boldog

Szasztok!

Elcserélném régebbi képregényeimet pókokra. Hihetelen pókember 1-27. szám. Folytatása nincs, már nem adják ki. Bármirlyen pókra cserélem,kivéve B. albo és vagans.

Vannak azért mókás dolgok itten-ottan! Nagyon boldog
Vissza az elejére
MatheeW
Stabil Tag

Elküldve: 2010 Aug. 23. Hétf., 22:39    Hozzászólás témája: idéz

Off: Bocsánat, nem potroh, hanem utótest!
hoolla
Tag

Elküldve: 2010 Aug. 23. Hétf., 20:09    Hozzászólás témája: idéz

Sziasztok!

Nekem meg van egy potroh nélküli nőstényem...dobjuk össze őket, és milliomosok is leszünk...

No az ilyen, és ehhez hasonló "használt gumimat" pókra cserélném dolgokat törölni is lehetne a plázáról, mert sokan színvonalasabbnak szeretnék látni hírdetések tartalmát.

Bántani nem akarok senkit, gondolom mennyi munka volt, erre mások elbarmolják a hülyeségeikkel.

Üdv.:Hoolla
Kratosz
Adminisztrátor

Elküldve: 2010 Aug. 23. Hétf., 19:39    Hozzászólás témája: idéz

semmi gond, csak egy kis szépséghiba. Nagyon boldog Nagyon boldog Nagyon boldog
alkalmazni kéne egy műbulbust. Kacsint?
simán érdemes megvenni Nagyon boldog Nagyon boldog Nagyon boldog

akkor tette volna fel az í-re a pontot, hogy nyugi srácok, a következőnél úgyis visszanő. Nagyon boldog

ez kb olyan mint egy régi hírdetés: nyeletlen bicska penge nélkül eladó!
Öreg Tag

Elküldve: 2010 Aug. 23. Hétf., 19:38    Hozzászólás témája: idéz

Ez mekkora...!
Erre mondják: A nevem Tökös Dönci , de szólítsatok csak Döncinek mert a többi fennakadt!
De az is szép lett volna, ha azt írja, hogy beteg, mert a két tapogatóján rákos daganat van.
........alacsony a kerítés......
Vissza az elejére
Profil üzenet
Hwesta
Fanatikus Tag

Elküldve: 2010 Aug. 23. Hétf., 19:16    Hozzászólás témája: idéz

Szia!

Ez nagyon jó!!! Nevet? Nevet? Nevet? Milyen hasznos egy fiúcska lehet! Ez nagyon komoly!
Vissza az elejére
Profil üzenet állomány
Mad79
Fanatikus Tag

Elküldve: 2010 Aug. 23. Hétf., 17:12    Hozzászólás témája: idéz

Sziasztok!
A terraplaza mai gyümölcse Nagyon boldog :

Hello! Eladó egy májusban adult,hím Acanthoscurria geniculata, van egy kis szépséghibája mert a két tapogatólábának az utoló 1-2 ízét nem bírta kihúzni az vedlésénél de láthatólag nem hátráltatja semmiben........

Remélem nem gond,hogy mégjobban közzéteszem eme érdekes hírdetést

hawk
Moderátor

Elküldve: 2010 Aug. 17. Kedd., 15:27    Hozzászólás témája: idéz

csak egy szó jut eszembe ezzel kapcsolatban: globalizáció -> a "Nyugat" pénzéböl nem kapunk (mármint az egyszerü állampolgárok), de az idiotizmusukból annál inkább...
igor2
Rastaspider

Elküldve: 2010 Aug. 17. Kedd., 15:21    Hozzászólás témája: idéz

Hi!

Mivel hamarosan itt az államalapítás ünnepe,goondoltam meló közben megkérdem pár kollegámat ők tudják-e hogy mit is ünneplünk most pénteken azaz Aug.20.-án! Érdekes válaszok születtek...Figyeljetek!
1;azt hogy kimentek az oroszok
2;a tüzijátékot
3;a kenyér ünnepe (népi hagyomány volt hogy a frissen aratott búzából a jeles napon sütöttek először kenyeret és nemzeti szinű szalaggal átkötve kinálták fel)
4; a felszabadulást
4; a forradalmat

Tehát ez van..szégyenlem is kicsit de komolyan rohadtul borultam akkorákat röhögtem Nagyon boldog ,pedig inkább sirni lett volna érdemes S?r? vagy nagyon szomor? Sajnálatos az általános műveltség szintje ahogy a béka seggét verdesi!
Vissza az elejére
Profil üzenet állomány
Hwesta
Fanatikus Tag

Elküldve: 2010 Aug. 15. Vas., 12:29    Hozzászólás témája: idéz

Szerintem nem szégyen, ha egy fiú is képes ilyenre. Nem szégyen az. Főleg milyen kis falatka volt... Továbbiakban ilyenektől mentes napokat!

Üdv.
Vissza az elejére
Profil üzenet állomány
KoKoN
Fanatikus Tag

Elküldve: 2010 Aug. 15. Vas., 12:16    Hozzászólás témája: idéz

A srác aki elvitte nem volt az ismerősöm. Az állatpatika tulajdonosa ajánlotta fel, hogy egyet gondoz, hogy ha nekünk megfelel. De még aznap elvitte tőle egy srác saját gondozásba. Ma valószínüleg megyek be mert ittvan 5 percre a patika és megkérdezem nem a tudnak valamit róla....

...és nyugi mikor meghalt az első... nemtudtam magammal mit kezdeni... szégyen nem szégyen én megkönnyeztem. Iszonyú módon sajnáltam és dühös volt, hogy nem tudok tenni semmit...
Vissza az elejére
Hwesta
Fanatikus Tag

Elküldve: 2010 Aug. 15. Vas., 12:06    Hozzászólás témája: idéz

Sziasztok!

Vérzik a szívem az ilyen kiskutyákért... Kis tenyérnyi motyó... H lehet ilyen kis lényt bántani... Vagy egyáltalán magára hagyni... Engem ott kellett volna szerintem felmosni mikor elpusztultak... Sose fogom megérteni az ilyen embereket... Amúgy mi lett azzal, aki az ismerősödhöz került? Az is elpusztult?

Üdv.
Vissza az elejére
Profil üzenet állomány
KoKoN
Fanatikus Tag

Elküldve: 2010 Aug. 15. Vas., 12:03    Hozzászólás témája: idéz

Szia Alex88

... bár még most neveltem elsőnek kiskutyákat, de azt tudom hogy szabad. Mosoly Hidd el mielőtt legelőször enni kaptak állatorvos, állatpatikus és tenyésztő is lett kérdezve! Mosoly Nem magamtól adtam az nekik. Tejet am is csak forralás után szabad nekik adni, ahogy nekem mondták. Már mindegy úgyis...
Vissza az elejére
Allex88
Fanatikus Tag

Elküldve: 2010 Aug. 15. Vas., 10:45    Hozzászólás témája: idéz

Szia 2 napos kutyát nem szabad tápszerrel etetni! A 2 napos kiskutya még csecsszopó, sima cumis üvegbe kelett volna tejet fellangyosítani mint 1 kisbabának és azzal etetni. Bocsi, hogy csak most írok de nem néztem a topicot. Nekem anyám már rengeteg kiskutyát felnevelt ami kilett dobva (nem leszólásból írom, hanem tanácsként ha legközelebb találkoznál ilyen esettel) bár adja, hogy ne.

Üdv.
Vissza az elejére
Profil üzenet msn állomány
salatfinger
Tag

Elküldve: 2010 Aug. 14. Szomb., 21:39    Hozzászólás témája: idéz

KoKoN írta:
Hwesta írta:

Kokon: Így, h tudnám is ki csinálta a kínzások válogatott fortélyai jutnának eszembe. Annyit mindenesetre megérdemelne a szemétláda, h összekötözni kezét lábát. Bele egy óriási gödörbe és elkezdeni betemetni. Nekem a szomszéd mérgezte meg szerencsétlen macskáim. Két gyönyörű fekete cicát... Mind a kettőt orvoshoz vittük de eutanáziát javasolt, mert nem tudja megmenteni őket... Egyiknél még próbálkoztunk de esélytelen volt... Nem bírom szenvedni látni az állatokat... Tudom mit érzel Kokon. Az meg még szarabb lehet, h tudod ki volt... Nem tehetsz vele semmit és megússza...

Üdv.

Sajnos nem tehetek semmit... a nő, aki kirakta az állatokat nem éppen egy jómódú ember, de ez akkor sem megoldás... Egyik ismerősömnek bevallotta, hogy ő volt. Így derült ki...
Még mindig értetlenül állok az eset előt. Amikor megtaláltuk már kb 2. naposak voltak. 4 napig tökéletesen ettek, aludtak, székletet ürítettek meg minden. A szobámban voltak, kellő hőmérsékleten. Kondi Milch kutyatápszert kaptak. Semmi rendellenességet nem mutattak... bolhaírtva is lettek. Én igyekeztem... nem hittem, hogy gond lesz hitt minden rendben ment. Nem mondom, hogy egy leányálom volt, mert alig aludtam esténként... ugye 3 óránként kaja, plusz ha valamelyik nyüszizett akkor is felkeltett. De kibírtam volna ezt a két hetet... pedig nem tudtam mit vállalok... mondta a doki is. Hát ez lett, mégha nem is az én hibám nekem akkor is kudarc. Zárszóként még 2 kép, ami pár napja készült telóval a ma elhunyt kis tökmagról:

KoKoN voltam...

Szia!
Sajnálom... Te megtettél mindent de ez tény hogy nem a te hibád volt ha nem törödött volna velük senki még egy kis esélyt sem kaptak volna a túlélésre. Péladmutató dolgot csináltam minden elismerésem sok embernek igy kellene csinálnia csak ugyvannak vele hogy nem érdekli őket.Sajnos..

Üdv: SF
Vissza az elejére
Profil üzenet msn
KoKoN
Fanatikus Tag

Elküldve: 2010 Aug. 14. Szomb., 21:16    Hozzászólás témája: idéz

Hwesta írta:

Kokon: Így, h tudnám is ki csinálta a kínzások válogatott fortélyai jutnának eszembe. Annyit mindenesetre megérdemelne a szemétláda, h összekötözni kezét lábát. Bele egy óriási gödörbe és elkezdeni betemetni. Nekem a szomszéd mérgezte meg szerencsétlen macskáim. Két gyönyörű fekete cicát... Mind a kettőt orvoshoz vittük de eutanáziát javasolt, mert nem tudja megmenteni őket... Egyiknél még próbálkoztunk de esélytelen volt... Nem bírom szenvedni látni az állatokat... Tudom mit érzel Kokon. Az meg még szarabb lehet, h tudod ki volt... Nem tehetsz vele semmit és megússza...

Üdv.

Sajnos nem tehetek semmit... a nő, aki kirakta az állatokat nem éppen egy jómódú ember, de ez akkor sem megoldás... Egyik ismerősömnek bevallotta, hogy ő volt. Így derült ki...
Még mindig értetlenül állok az eset előt. Amikor megtaláltuk már kb 2. naposak voltak. 4 napig tökéletesen ettek, aludtak, székletet ürítettek meg minden. A szobámban voltak, kellő hőmérsékleten. Kondi Milch kutyatápszert kaptak. Semmi rendellenességet nem mutattak... bolhaírtva is lettek. Én igyekeztem... nem hittem, hogy gond lesz hitt minden rendben ment. Nem mondom, hogy egy leányálom volt, mert alig aludtam esténként... ugye 3 óránként kaja, plusz ha valamelyik nyüszizett akkor is felkeltett. De kibírtam volna ezt a két hetet... pedig nem tudtam mit vállalok... mondta a doki is. Hát ez lett, mégha nem is az én hibám nekem akkor is kudarc. Zárszóként még 2 kép, ami pár napja készült telóval a ma elhunyt kis tökmagról:

KoKoN voltam...
Vissza az elejére
Hwesta
Fanatikus Tag

Elküldve: 2010 Aug. 14. Szomb., 18:46    Hozzászólás témája: idéz

Sziasztok!

Ilyen nálam is volt! Mosoly Én meló előtt vettem meg a tücsiket és úgy gondoltam csak nem rágjákki magukat. A szekrényemben voltak a női öltözőben. Mikor felmentem kajakor nézem, h a táskámon mászik egy. További pár a ruháimon. Eléggé morogtam és kérdezték kollégák, h mi van. Mondom ne kezdjetek sikítani, elmásztak a tücskeim. Erre pár sorral elől elkezdtek sikítozni és a padra ugrálni. Na szuper. Végül mindenkit felvilágosítottam, h csak mezei tücskökről van szó, nem másról. Volt aki már csak azért is sikított, mert tudta, h tőlem szökött meg valami és azt hitte valami óriás pók. Mire én ezt átvészeltem... Egy hétig ciripelt az öltöző. Így se égtem még soha. Alig vártam, h kollégák letapossák mind a 10et.

Üdv.
Vissza az elejére
Profil üzenet állomány
Sasa
Moderátor

Elküldve: 2010 Aug. 14. Szomb., 18:27    Hozzászólás témája: idéz

Na akkor én is sztorizok egyet Nevet?
Hát úgy volt h Nagyon boldog , bementem Debrecenbe egy kisállat boltba megvettem ami kellett...
Ohh hát persze h tücsköt is Forg? szemek , a tücsköket 1 kis zacskóba kaptam meg...
Éppen felülünk a buszra beszélgetek haverral, erre elkiáltja magát ?rd?g : B+ VALAMI MÁSZIK RAJTAD!!!
Majdnem kiugrott a buszból mert azt hitte h pók, de persze h a tücskök rágták ki magukat Nevet?
A kis k*csögök kirágták a zacseszt és szétmásztak a buszon ?rd?g Nagyon boldog Nagyon boldog
Szerencse h csak kevés tücsköt vettem Nagyon boldog így amit tudtam megfogtam amit nem utazott tovább a buszon ?rd?g
Vissza az elejére
Profil üzenet e-mail msn
KoKoN
Fanatikus Tag

Elküldve: 2010 Aug. 14. Szomb., 18:20    Hozzászólás témája: idéz

CeFReX írta:
KoKoN írta:
Sziasztok!

Hát srácok ennyi volt Szomor? ...délután eltávozott az egyik talált kiskutya, valszín megfulladt és ezt a fertőzést vagy mit a másik is elkapta mert feltűnően sok ideje alszik és nem kajás :S Szomor? ...őszintén megkönnyeztem, pedig csak 4 napot gondozhattam... de 2 dolog biztos. Egy, hogy mégegyszer ezt nem csinálnám végig, ezt végignézni... kettő pedig, hogy rohadjon meg amelyik kirakta az utcára egy szatyorban... egy nylonzsákban kéne őt is kirakni a napra... ?rd?gi vagy nagyon ?r?lt Bocsánat ha erős voltam... de kész vagyok Szomor?

...

Én úgy tudom, h 2007 X. törvény alapján (lehet nem stimmel az év), aki állatot kitesz, elhagy, elzavar bűncselekményt követ el, és 2 évig terjedő szabadságvesztéssel sújtható. Felénk is elég sok kutyát kitesznek, most már írom a rendszámokat, és legközelebb fel is jelentem.
Egyetlen baj, h a kitett kutyáknak mindig van valami hibája... Csirkés, bolond, állandóan vonyít, ugat.

Itt konkrétan egy egész alom volt kirakva... 7 kutyát találtam. Abból 4 már nem élt sajnos... a többi 3at elhoztuk. Egyet még aznap egy srác gondozásba vett... a másik kettő nálam volt. Állatdoki azt mondta nincs sok esélyük... hát az egyik 4 a másik ma reggelig bírta...
Úgy érzem megtettem, amit megtehettem, de így is elszomorodom! Szomor?

Közben a tettes is megkerült... de rábizonyítani nem tudom...
Vissza az elejére
CeFReX
Tag

Elküldve: 2010 Aug. 14. Szomb., 11:38    Hozzászólás témája: idéz

KoKoN írta:
Sziasztok!

Hát srácok ennyi volt Szomor? ...délután eltávozott az egyik talált kiskutya, valszín megfulladt és ezt a fertőzést vagy mit a másik is elkapta mert feltűnően sok ideje alszik és nem kajás :S Szomor? ...őszintén megkönnyeztem, pedig csak 4 napot gondozhattam... de 2 dolog biztos. Egy, hogy mégegyszer ezt nem csinálnám végig, ezt végignézni... kettő pedig, hogy rohadjon meg amelyik kirakta az utcára egy szatyorban... egy nylonzsákban kéne őt is kirakni a napra... ?rd?gi vagy nagyon ?r?lt Bocsánat ha erős voltam... de kész vagyok Szomor?

...

Én úgy tudom, h 2007 X. törvény alapján (lehet nem stimmel az év), aki állatot kitesz, elhagy, elzavar bűncselekményt követ el, és 2 évig terjedő szabadságvesztéssel sújtható. Felénk is elég sok kutyát kitesznek, most már írom a rendszámokat, és legközelebb fel is jelentem.
Egyetlen baj, h a kitett kutyáknak mindig van valami hibája... Csirkés, bolond, állandóan vonyít, ugat.
Vissza az elejére
Profil üzenet
YanChi
Újonc

Elküldve: 2010 Aug. 13. Pént., 21:40    Hozzászólás témája: idéz

Amit csináltál pozitiv, hogy befogadtad őket, de az ember igy müködik Szomor? Ezt a gyökér "gazdira" értem.
Vissza az elejére
Profil üzenet
Devilshark
Stabil Tag

Elküldve: 2010 Aug. 13. Pént., 20:36    Hozzászólás témája: idéz

KoKoN írta:
Sziasztok!

...

Őszintén sajnálom Kokon. Szomor?
Reméljük a másiknak nem ez lesz a sorsa. Szomor?

http://picasaweb.google.com/ksdcontrol
MEGÚJULT:
http://www.tarantulapok.atw.hu
Vissza az elejére
Profil üzenet website msn állomány
KoKoN
Fanatikus Tag

Elküldve: 2010 Aug. 13. Pént., 20:16    Hozzászólás témája: idéz

Sziasztok!

...
Vissza az elejére
YanChi
Újonc

Elküldve: 2010 Aug. 13. Pént., 17:27    Hozzászólás témája: idéz

Sziasztok!
Nálam egyszer egyik haver nővére nézegette a rosea terkóját és megkérdezte hogy hol a teknős Nagyon boldog Mire mondtuk neki hogy abban egy pók lakik, erre el is hagyta majdnem a szobát Mosoly
Vissza az elejére
Profil üzenet
szabi72
Fanatikus Tag

Elküldve: 2010 Aug. 13. Pént., 16:57    Hozzászólás témája: idéz

Nevet? Az szééép.
Én egyszer 50 darabos tücskös dobozt ejtettem le ...(szép megfogalmazás..)
Vissza az elejére
Profil üzenet e-mail
Bizsu
Tag

Elküldve: 2010 Aug. 13. Pént., 16:09    Hozzászólás témája: idéz

Sziasztok!
Ha má eccer sztorizunk: Az előbb csontival kínáltam az 1v-és C. huahini bébiket. A szőnyegre kiborítottam a doboz tartalmát, mire elkezdtem őket összeszedegetni fele befúrta magát a szőnyeg rojtjai közé Sokkolt . Pedig sörözni pókozás után szoktam. Hogy mi lesz ennek a vége.
Vissza az elejére
Profil üzenet
Allex88
Fanatikus Tag

Elküldve: 2010 Aug. 13. Pént., 13:58    Hozzászólás témája: idéz

Nálam anyám barátnője jött át egyszer és látta, hogy vannak pókok.. Persze egyszerre elkezdett érdeklődni irántuk kérdezősködött stb.. Aztán kivettem kézre a pulchrám hogy megmutassam neki, és annyira megtetszett neki, hogy egyszerre ráakarta másztatni a kezére Nagyon boldog Még én is csodálkoztam rajta, hogy ennyire bejön neki. Rámásztattam a kezére és nagyon tetszett neki Nagyon boldog De pl egyik haverom meg bese mer jönni a szobámba mert mindig azt mondja, hogy "kimásznak éjjel azt agyon csípnek" kicsit vicces hogy egy srác jobban fél a pókoktól mint egy nő Nagyon boldog
Vissza az elejére
Profil üzenet msn állomány
Hozzászólások megtekintése:   
új téma   hozzászólás    Tartalomjegyzék -> Életjelenségek és egyebek Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás az oldalra: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Következő
1 / 8 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban

arachnida.hu