Keresés blocks.gif

GYIK
 Reptilia fórum
 Szabalyzat

blocks.gif

Szia, Anonymous
Felhasználónév:

Jelszó:

[Regisztráció]
[Elfelejtetted a jelszavad?]
Jelenleg 27 vendég és 0 regisztrált tag online.

blocks.gif

Arachnida: Arachnida fórum

Arachnida fórum :: Téma megtekintése - Brachypelma smithi (F.O.P.Cambridge, 1897) Mexico

Brachypelma smithi (F.O.P.Cambridge, 1897) Mexico

Ugrás az oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 59, 60, 61  Következő
új téma   hozzászólás    Tartalomjegyzék -> Fajok
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Wini
Moderátor

Elküldve: 2013 Máj. 31. Pént., 19:58    Hozzászólás témája: idéz

Üdv!
Az én smithim túl van a 7. vedlésén. 6 vedlésesen én is dobtam neki tücsköt, és simán levadászta a kicsi tücsit Nagyon boldog Nem hinném, hogy megunta volna a lisztkukacot. Tényleg nem jellemző rájuk a koplalás, amennyire tudom. Szerintem próbálkozz minden nap dobni neki lisztkukacot, vagy kis tücsköt, és ha elég éhes lesz, úgyis ráharap valamelyikre Mosoly Nem nagyon szoktak éhen halni Kacsint?
Vissza az elejére
Profil üzenet e-mail msn állomány
gildi
Stabil Tag

Elküldve: 2013 Máj. 31. Pént., 17:21    Hozzászólás témája: idéz

Nem értek hozzájuk, de én ekkora eleséget sosem mernék adni neki... Zavart
Szerintem túl nagy az a tücsi...
Vissza az elejére
Profil üzenet
rison77
Rendszeres látogató

Elküldve: 2013 Máj. 31. Pént., 17:11    Hozzászólás témája: idéz

Május 13-án , vedlett le a kis smithi, azt hiszem meghatároztátok, hogy 6 vedléses most. 1 héttel később nem fogadta el az ételt. Nem eröltettem, 26-án próbáltam neki ismét adni egy kis fél falat lisztkukacot, kicsit nyögvenyelősen de elfogadta, egész nap hurcolászta , de estére megette. Azóta 3 naponta próbálok neki adni, de inkább felmászik a doboz tetejére, minthogy foglalkozzon velük. Gondoltam nem szereti a lisztkukacot, beszereztem tücsköt, de vele ugyanazt csinálja. Nemigazán olvastam, hogy a smithi is, hajlandó ilyen koplalásokba kezdeni. Mai kép róla , és a nem kívánt vacsorájáról. Sikeresen levedlett, a vedlést átnéztem, és nem találtam benne semmilyen beragadt testrészt, ami miatt nem enne.
Vissza az elejére
Profil üzenet
Charleston
Lelkes újonc

Elküldve: 2013 Máj. 26. Vas., 13:53    Hozzászólás témája: idéz

2-2,5 cm a test hossza, nem tudom hanyadik vedlése lehetett mikor hozzám került.

Miranda írta:
Milyen idős?

Charleston írta:
Nekem egy olyan kérdésem lenne, hogy miért van az hogy a smithim augusztus óta nem vedlett, pedig már rég látszik rajta, hogy vedleni fog. Eszik is meg nem is. Ez a helyzet az auratumommal is!
Valakinek vmi ötlete miért van, mert a többi pókom eddig nem húzza a vedlést.
Vissza az elejére
Profil üzenet állomány
Miranda
Tag

Elküldve: 2013 Máj. 25. Szomb., 14:00    Hozzászólás témája: idéz

Milyen idős?

Charleston írta:
Nekem egy olyan kérdésem lenne, hogy miért van az hogy a smithim augusztus óta nem vedlett, pedig már rég látszik rajta, hogy vedleni fog. Eszik is meg nem is. Ez a helyzet az auratumommal is!
Vissza az elejére
Profil üzenet állomány
Charleston
Lelkes újonc

Elküldve: 2013 Máj. 24. Pént., 09:30    Hozzászólás témája: idéz

Vissza az elejére
Profil üzenet állomány
Wini
Moderátor

Elküldve: 2013 Máj. 22. Szer., 17:14    Hozzászólás témája: idéz

Köszi!
Vissza az elejére
gildi
Stabil Tag

Elküldve: 2013 Máj. 22. Szer., 17:11    Hozzászólás témája: idéz

Én úgy tudom, hogy a hetedikből már meg lehet. Kacsint?
Vissza az elejére
Profil üzenet
Wini
Moderátor

Elküldve: 2013 Máj. 22. Szer., 17:06    Hozzászólás témája: idéz

Üdv!
Azt szeretném megkérdezni, hogy egy smithiről kb. hány vedlésesen lehet megállapítani, hogy milyen nemű? Az enyém 6 vedléses, most készül a 7.-re Mosoly Érdemes félretennem a következő levedlett bőrét, vagy hagyjam mert, úgysem lehet belőle megállapítani a nemét?
Köszönettel: Wini
Vissza az elejére
rison77
Rendszeres látogató

Elküldve: 2013 Máj. 20. Hétf., 08:17    Hozzászólás témája: idéz

Ma 1 hete, hogy levedlett a kicsi. Már tegnap próbáltam neki enni adni nem fogadta el, miután visszatettem a helyére felmászott a doboz oldalára , és egész nap ott is maradt, csak este fele mászott le. Ma újból megpróbáltam egy tücsköt, nem foglalkozott vele, adtam neki egy lisztkukacot, nem érdekelte az se, ha átmászott alatta, ugyanúgy ott állt mozdulatlanul. Visszatettem a helyére, most megint felmászott a doboz oldalára.
Vissza az elejére
Profil üzenet
BluesBasser96
Tag

Elküldve: 2013 Máj. 16. Csüt., 19:45    Hozzászólás témája: idéz

Miranda írta:
Ha 7-8 centi a lábfessz, kb 7-8 vedléses lehet.a Brachyknál növendék korban nagyjából belehet lőni,hogy ahány centi annyi vedléses.

Köszi. Mosoly
Vissza az elejére
Profil üzenet e-mail állomány
Rolcsee
Öreg Tag

Elküldve: 2013 Máj. 16. Csüt., 12:58    Hozzászólás témája: idéz

7Pszicho7 írta:
Kezdeném azzal, hogy egy ADMIN TÖRÖLJE A HOZZÁSZÓLÁSOM! Nem szeretném szétoffolni a Topic-ot. De megkérlek benneteket, hogy ezt a fekete betűvel való írást hanyagoljátok már! Miért nem jó Nektek a sima fehér? Ezzel különbnek érzitek magatok? Ígyis sötét a racsni háttere, hátha még a fekete szöveggel telenyomjátok. De nem csak ebbe a Topic-ba, hanem szinte az összesbe!
Elnézést kérek, nem akartam kikelni magamból, csak már elég hosszú ideje várom, hogy mikor fejezitek be, de pár ember szinte állandóan azt a nyomorult fekete betűt használja!

Akkor el mondom neked, hogy a fekete betűket kb a fórum indulása óta használja mindenki, de ez több helyen le van írva a fórumon. A fekete betűket arra szokták használni, ha a beszélgetéshez illő kommentet ír valaki, de a topik témáját illetően offolás! Magyarul lényegi infót nem tartalmaz, így aki az adott topik témájával kapcsolatban keresne valamit, akkor nem kell az ilyen fölösleges dolgokat is elolvasnia, így egyszerűsítve a keresést. Aki meg el szeretné olvasni, annak semeddig nem tart kijelölni azt a szöveget. Szóval lehet, hogy sérti a lelki világodat, de szokj hozzá! Sőt ha offolnál, légyszíves használd is!

És ha már kötözködünk, akkor ennek miért is a smithi topicban van a helye??

7Pszicho7
Stabil Tag

Elküldve: 2013 Máj. 16. Csüt., 06:57    Hozzászólás témája: idéz

Kezdeném azzal, hogy egy ADMIN TÖRÖLJE A HOZZÁSZÓLÁSOM! Nem szeretném szétoffolni a Topic-ot. De megkérlek benneteket, hogy ezt a fekete betűvel való írást hanyagoljátok már! Miért nem jó Nektek a sima fehér? Ezzel különbnek érzitek magatok? Ígyis sötét a racsni háttere, hátha még a fekete szöveggel telenyomjátok. De nem csak ebbe a Topic-ba, hanem szinte az összesbe!
Elnézést kérek, nem akartam kikelni magamból, csak már elég hosszú ideje várom, hogy mikor fejezitek be, de pár ember szinte állandóan azt a nyomorult fekete betűt használja!
Miranda
Tag

Elküldve: 2013 Máj. 15. Szer., 19:08    Hozzászólás témája: idéz

Ha 7-8 centi a lábfessz, kb 7-8 vedléses lehet.a Brachyknál növendék korban nagyjából belehet lőni,hogy ahány centi annyi vedléses.

BluesBasser96 írta:
Tegnap költözés volt egy nagyobb terkóba. Mosoly Bár szegény rááldozta néhány potroh-szőrzetét. Nagyon boldog Talán legközelebb tudni fogja, hogy csak bele kell mászni a dobozba, és kiszállni a nagyobb terkónál. Nagyon boldog 15-ösből 20-asba ment, a lábfesze 7-8 centi max. Szerintetek hány vedléses lehet? Illetve milyen növényeket tehetek be neki, amik esztétikusak, és nem tesznek kárt a pókban?
Vissza az elejére
Profil üzenet állomány
gildi
Stabil Tag

Elküldve: 2013 Máj. 15. Szer., 09:18    Hozzászólás témája: idéz

Ez már bőven a növényes topik...ott folyt. köv. Kacsint?
Vissza az elejére
Profil üzenet
kissp
Stabil Tag

Elküldve: 2013 Máj. 15. Szer., 08:14    Hozzászólás témája: idéz

A legegyszerűbb és a legolcsóbb megoldás a szobai futó. Igénytelen és a pókban sem tud kárt tenni, vagy a viaszvirág, ami kimondottan szereti, ha összetekerik és bepréselik egy kis helyre. Amúgy a műnövény is megfelelő és valóban nem igényel locsolást.
Nekem smithinél viaszvirág volt bent, a jelenlegi kis apróságoknál még semmi.
BluesBasser96
Tag

Elküldve: 2013 Máj. 13. Hétf., 21:43    Hozzászólás témája: idéz

Köszi. Bennem is felötlött, hogy a terkóba vagy pók, vagy növény. Esetleg nem szúrós kaktusz megfelelne? Vagy végszükség esetén műnövény? Olyan szép terkókat osztottak meg itt, kíváncsi vagyok, milyen növényt tette(te)k be. Mosoly
Vissza az elejére
gildi
Stabil Tag

Elküldve: 2013 Máj. 13. Hétf., 15:43    Hozzászólás témája: idéz

A gond az, nálam legalábbis, hogy a smithi sivatagi jószág és hiába ültettem pozsgásokat, azért azokat is locsolni kell.
Sajnos olyan pára van a terráriumban, szerintem nem érezné jól magát benne az állatka.. (pedig még az ajtók is ki vannak véve, mert pók még nincs benne)
Nálam még ajtók nélkül se megfelelő a szellőzése a terráriumnak, így a növények nem élvezik annyira, sorban dőlnek ki, pedig még pót-világítást is kapnak.
Szóval jó pár növény kipróbálása után azt gondolom tévedtem a dúsan növényesített sivatagi terráriumot illetően.... Zavart
Vissza az elejére
Profil üzenet
gaara
Stabil Tag

Elküldve: 2013 Máj. 13. Hétf., 15:30    Hozzászólás témája: idéz

Persze hogy tehetsz. Lényeg, hogy ne legyen szúrós. Mosoly
Vissza az elejére
Profil üzenet állomány
BluesBasser96
Tag

Elküldve: 2013 Máj. 13. Hétf., 14:25    Hozzászólás témája: idéz

Tegnap költözés volt egy nagyobb terkóba. Mosoly Bár szegény rááldozta néhány potroh-szőrzetét. Nagyon boldog Talán legközelebb tudni fogja, hogy csak bele kell mászni a dobozba, és kiszállni a nagyobb terkónál. Nagyon boldog 15-ösből 20-asba ment, a lábfesze 7-8 centi max. Szerintetek hány vedléses lehet? Illetve milyen növényeket tehetek be neki, amik esztétikusak, és nem tesznek kárt a pókban?
Vissza az elejére
rison77
Rendszeres látogató

Elküldve: 2013 Máj. 13. Hétf., 10:01    Hozzászólás témája: idéz

Ma reggelre sikeresen le is vedlett. kép Tehát akkor ő már 6 vedléses lenne?
Vissza az elejére
Profil üzenet
Iron-h
Tag

Elküldve: 2013 Máj. 12. Vas., 22:17    Hozzászólás témája: idéz

rison77 írta:
Már 1 hete, hogy nálam van a smithi, de egyenlőre nemigazán van kedve vedleni. Lehet, hogy az utazás és az új hely kicsit felforgatta? 2 naponta adok neki vizet, se túl nedves, se túl száraz, a nap felét a vizes részen tölti , másikat meg a szárazon. Vagy esetleg kellene neki valamilyen búvóhely? Mai kép róla.

Majd levedlik, türelem. A párásítás jó neki, egyébként meg minél kevesebbet piszkáld, szerintem napok kérdése, és levedlik.
Vissza az elejére
Profil üzenet állomány
sszandra
Fanatikus Tag

Elküldve: 2013 Máj. 11. Szomb., 14:54    Hozzászólás témája: idéz

Berakhatsz neki búvóhelyet de nem szükséges, így is elvan. Szerintem napok kérdése és vedlik és minden jó úgy ahogy van, ne aggódj miatta.
rison77
Rendszeres látogató

Elküldve: 2013 Máj. 10. Pént., 10:45    Hozzászólás témája: idéz

Már 1 hete, hogy nálam van a smithi, de egyenlőre nemigazán van kedve vedleni. Lehet, hogy az utazás és az új hely kicsit felforgatta? 2 naponta adok neki vizet, se túl nedves, se túl száraz, a nap felét a vizes részen tölti , másikat meg a szárazon. Vagy esetleg kellene neki valamilyen búvóhely? Mai kép róla.
Vissza az elejére
Profil üzenet
gildi
Stabil Tag

Elküldve: 2013 Máj. 08. Szer., 05:42    Hozzászólás témája: idéz

Én kis naiv, gondoltam Sanyifej kap egy "jól megtermett" csótit, vagyis, én inkább bogárnak hívom.
Az kevésbé bántja a környezetem fülét...
Szóval, gondoltam adok egy nagyobb bogarat, biztosan nagyobb kihívás lesz.
Nem volt. Ráugrott, hamm és kész. Zavart
Itt jól látszik a bogár mérete.

Ez a póz nekem nagyon tetszik. Forg? szemek

mcrage írta:
Szóval kicsi, nem kicsi a pók, szerintem inkább 5 vedléses most. Nagyon boldog

Amúgy mekkora az a pókica?
Vissza az elejére
Profil üzenet
sszandra
Fanatikus Tag

Elküldve: 2013 Máj. 05. Vas., 18:22    Hozzászólás témája: idéz

Ám legyen. Nagyon boldog
mcrage
Fanatikus Tag

Elküldve: 2013 Máj. 04. Szomb., 14:31    Hozzászólás témája: idéz

sszandra írta:
Színtelenebb volt, de épp az imént írta ricsi5999, hogy azért sötétebb mert vedleni fog. Amellett elég kicsinek tűnik, a mérete alapján szerintem nem lehet még 5v. Mosoly

Na szóval, hogy mindenki előtt is reagáljak, sajnos megfelelő képet nem találtam smithiről, de az biztos 4 vedlésesen neki még nem színesedett a femurja. És mit kettőnk közt beszéltük is, vedléskor csak a feneke sötétül. Szóval kicsi, nem kicsi a pók, szerintem inkább 5 vedléses most. Nagyon boldog
Vissza az elejére
balazsibecike
Lelkes újonc

Elküldve: 2013 Máj. 03. Pént., 17:23    Hozzászólás témája: idéz

Véééégre megvan a kicsike Mosoly)
Vissza az elejére
Profil üzenet
gildi
Stabil Tag

Elküldve: 2013 Máj. 03. Pént., 16:22    Hozzászólás témája: idéz

Júj, ne adj neki ilyeneket már...
Az enyémnél, amikor így befeketedett a feneke már csak egy-két nap kellett a vedléshez.
A tücsök és a lisztkukac pedig meg is ölheti a pókot...
Vissza az elejére
Profil üzenet
rison77
Rendszeres látogató

Elküldve: 2013 Máj. 03. Pént., 16:12    Hozzászólás témája: idéz

Köszönöm a válaszokat, reggelre feltúrta az egész dobozát kialakította magának a helyét. Próbáltam neki enni adni, tücsköt, lisztkukacot, de nem fogadta el, gondolom akkor már a vedlésig nem is fog enni.
Vissza az elejére
Profil üzenet
sszandra
Fanatikus Tag

Elküldve: 2013 Máj. 03. Pént., 11:31    Hozzászólás témája: idéz

mcrage írta:

Helló!
Szerintem a színe alapján, ő akár 5 vedléses is lehet. Amikor én vettem a smithim 4 vedlésesen ő kicsit színtelenebb volt.
Utóteste mérete teljesen normális egy jól táplált egyedhez, de tény, hogy közeledik a vedlés, hiszen sötét a feneke.
Személyes tapasztalatom, hogy kicsik nem is nagyon mozognak, minél nagyobb lesz annál aktívabbak.

Színtelenebb volt, de épp az imént írta ricsi5999, hogy azért sötétebb mert vedleni fog. Amellett elég kicsinek tűnik, a mérete alapján szerintem nem lehet még 5v. Mosoly
mcrage
Fanatikus Tag

Elküldve: 2013 Máj. 03. Pént., 06:36    Hozzászólás témája: idéz

rison77 írta:
Sziasztok,
A mai napon gazdagabb lettem egy kis smithi-vel, beazonosítás alapján 4 vedléses, bár szerintem lassan itt a következő, vagy ez a normális potroha méret?
kép
Illetve mivel még kis pókról van szó , érdemes betenni neki egy kis itatót, vagy elég a tőzeg? Amióta hazahoztam meg sem mozdult, remélem azért hamar megszokja a helyet.

Helló!
Szerintem a színe alapján, ő akár 5 vedléses is lehet. Amikor én vettem a smithim 4 vedlésesen ő kicsit színtelenebb volt.
Utóteste mérete teljesen normális egy jól táplált egyedhez, de tény, hogy közeledik a vedlés, hiszen sötét a feneke.
Személyes tapasztalatom, hogy kicsik nem is nagyon mozognak, minél nagyobb lesz annál aktívabbak.
Vissza az elejére
ricsi5999
Gyakori látogató

Elküldve: 2013 Máj. 03. Pént., 05:46    Hozzászólás témája: idéz

Üdv
ahogy látod, nemsokára itt a vedlés de nem a potroha mérete jelzi hanem h ilyen sötét szürke!
szerintem egy smithi nem igényel nagy páratartalmat igy elég neki ilyen kicsi korban a tőzeg nedvesítése ! De mivel vedléshez közeledik a pók egy kicsit nagyobb páratartalmat igényel de ne áztasd el! Nagyon boldog
Vissza az elejére
Profil üzenet állomány
rison77
Rendszeres látogató

Elküldve: 2013 Máj. 02. Csüt., 22:17    Hozzászólás témája: idéz

Sziasztok,
A mai napon gazdagabb lettem egy kis smithi-vel, beazonosítás alapján 4 vedléses, bár szerintem lassan itt a következő, vagy ez a normális potroha méret?
kép
Illetve mivel még kis pókról van szó , érdemes betenni neki egy kis itatót, vagy elég a tőzeg? Amióta hazahoztam meg sem mozdult, remélem azért hamar megszokja a helyet.
Vissza az elejére
Profil üzenet
Csizi93
Rendszeres látogató

Elküldve: 2013 Máj. 01. Szer., 13:40    Hozzászólás témája: idéz

balazsibecike írta:
Sziasztok.
Most fogok szert tenni egy smithire, kb 4-5 vedléses Nagyon boldog Mosoly Valakinek van képe hasonló vedlésszámú smithiről??

Görgess lefele kb. hármat és oda van több kép is beillesztve. Nagyon boldog
Vissza az elejére
Profil üzenet állomány
balazsibecike
Lelkes újonc

Elküldve: 2013 Máj. 01. Szer., 13:37    Hozzászólás témája: idéz

Sziasztok.
Most fogok szert tenni egy smithire, kb 4-5 vedléses Nagyon boldog Mosoly Valakinek van képe hasonló vedlésszámú smithiről??
Vissza az elejére
Profil üzenet
gildi
Stabil Tag

Elküldve: 2013 Máj. 01. Szer., 05:27    Hozzászólás témája: idéz

Akkor ezt megállapítottuk. Forg? szemek
Köszi a megerősítést.
Növöget-növöget, és már most nem szívesen találkoznék vele a sötét fürdőszobában..... Sokkolt
De amíg a dobozában van, csodaszép, imádom.
Vissza az elejére
Profil üzenet
sszandra
Fanatikus Tag

Elküldve: 2013 Máj. 01. Szer., 00:56    Hozzászólás témája: idéz

Szerintem is inkább 5 vedléses. Nagyon boldog De nagyon szépen növöget Sanyihaver. Nagyon boldog Szép!
gildi
Stabil Tag

Elküldve: 2013 Ápr. 30. Kedd., 20:32    Hozzászólás témája: idéz

Mick is így ézett ki a hatodik után? (Gyanús..miért ilyen vörös?)

Ahogy nézegettem ezt az albumot, inkább csak 5, nem?
http://smithi.ferrault.fotoalbum.hu/viewpicture/pictureid/10234076

Sanyifej ma a nagyobb csótik közül kapott. Illetve tegnap este kapta, de töketlen volt és csak ma reggel kapta el..
Volt ám nagy birkózás... Forg? szemek Bár bevallom én nagyon sajnálom a csótányokat...

Vissza az elejére
Profil üzenet
sszandra
Fanatikus Tag

Elküldve: 2013 Ápr. 25. Csüt., 21:13    Hozzászólás témája: idéz

Vedlésnaplóknál Mick vedlései a 6-tól.
gildi
Stabil Tag

Elküldve: 2013 Ápr. 25. Csüt., 20:48    Hozzászólás témája: idéz

Köszi. Forg? szemek
Már a mienk is egy lépéssel közelebb került ehhez a kinézethez...ma estére meglepi-vedlést kaptunk.
Totális meglepetés volt, mivel nem igazán feketedett be, a lenti kép tegnapi vagy tegnap előtti. Think
Vissza az elejére
Profil üzenet
sszandra
Fanatikus Tag

Elküldve: 2013 Ápr. 25. Csüt., 10:07    Hozzászólás témája: idéz

Ildi, már vártam mikor írsz..kicsit Neked céloztam a képet, haha. Nagyon boldog Megpróbálom összekaparni a vedlésnaplót, csak össze-vissza van. Nagyon boldog
gildi
Stabil Tag

Elküldve: 2013 Ápr. 25. Csüt., 06:06    Hozzászólás témája: idéz

Szandra, jól tartod...nagyon csinos fiú. Nevet?
Nálunk készülődik a hatodik... (Élőben jobban látszik, de nagyon cuki, hogy a lábain a végízek tök feketék, és a térdig fokozatosan megy át vörösesbe...)
Az a furcsa, hogy minden vedléssel szépen növöget, de még mindig olyan picinek tűnik.
Nincs valakinek egy használatija (vedlésnapló) hozzá? Zavarban lev?

Vissza az elejére
Profil üzenet
sszandra
Fanatikus Tag

Elküldve: 2013 Ápr. 21. Vas., 23:58    Hozzászólás témája: idéz

Mick feneke megint csak egyre nagyobb. Mosoly

7Pszicho7
Stabil Tag

Elküldve: 2013 Ápr. 07. Vas., 20:14    Hozzászólás témája: idéz

Fiatal hím.

Reddie
Újonc

Elküldve: 2013 Ápr. 07. Vas., 16:14    Hozzászólás témája: idéz

Sziasztok Mosoly
Már egy ideje követem a topikot, és azt hiszem hogy nekem és gildinek szinte napra egyidős a smithink Nagyon boldog Az én kis James-em is kb akkor vedlett amikor a tied, már közeleg a 6. vedlése. Így nézett ki úgy 2 hete:
http://imageshack.us/photo/my-images/818/imga0019t.jpg/
http://imageshack.us/photo/my-images/534/imga0022t.jpg/
Vissza az elejére
Profil üzenet
7Pszicho7
Stabil Tag

Elküldve: 2013 Márc. 31. Vas., 20:35    Hozzászólás témája: idéz

Szerintem is felesleges mostmár zargatnod. Viszont Én úgy látom a képen (de ha nem így van, akkor előre elnézést kérek) Hogy a talaj elég száraz. Ha a párát tartottad volna, valószínűleg ez nem következett volna be.
gaara
Stabil Tag

Elküldve: 2013 Márc. 27. Szer., 11:57    Hozzászólás témája: idéz

Mosoly Feleslegesen szerintem nem kéne sokkolni többszörösen:) Úgy is akkor derül ki ha már megpróbálta lehúzni. De szerintem nem probléma így is a lehúzás mert elméletileg a szőr ott van a két vedlés között:)
Vissza az elejére
Profil üzenet állomány
gildi
Stabil Tag

Elküldve: 2013 Márc. 27. Szer., 07:42    Hozzászólás témája: idéz

És ha átteszi egy kisebb dobozba, nedvesít és kissé melegebb helyre?
Tudom, hogy sivatagi pók, de azért 10 perces "özönvizet" csak kibír...
Ha felpuhulna az a bőr, csak könnyebben lejön. Zavart Szomor?
Vissza az elejére
Profil üzenet
PoecilotH
Stabil Tag

Elküldve: 2013 Márc. 27. Szer., 07:38    Hozzászólás témája: idéz

Nekem a Bömim volt kb 3vedléses amikor ilyen helyzetbe kerültünk..Ahhoz képest, hogy kb. 2hete pókoztam elég könnyen megbirkóztunk a feladattal..Simán lejött, észre sem vette..
Hozzászólások megtekintése:   
új téma   hozzászólás    Tartalomjegyzék -> Fajok Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás az oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 59, 60, 61  Következő
8 / 61 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban

arachnida.hu