Keresés blocks.gif

GYIK
 Reptilia fórum
 Szabalyzat

blocks.gif

Szia, Anonymous
Felhasználónév:

Jelszó:

[Regisztráció]
[Elfelejtetted a jelszavad?]
Jelenleg 26 vendég és 0 regisztrált tag online.

blocks.gif

Arachnida: Arachnida fórum

Arachnida fórum :: Téma megtekintése - Chromatopelma cyaneopubescens (Strand, 1907) Venezuela

Chromatopelma cyaneopubescens (Strand, 1907) Venezuela

Ugrás az oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 8, 9, 10 ... 44, 45, 46  Következő
új téma   hozzászólás    Tartalomjegyzék -> Fajok
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
ballinboy
Tag

Elküldve: 2012 Okt. 22. Hétf., 21:40    Hozzászólás témája: idéz

TEQUILA írta:
Ballinboy! Ha elfogadsz egy tanácsot, én igazából minden pókomnál így etetek csótival: Megroppantom a fejét csipesszel. Tudom, nem túl sportszerű de minimalizálható annak az a valószínűsége, hogy elássa magát és ebből később gondod legyen. Mozogni mozog, a pók könnyen rátalál, de ahhoz kontrollálatlan h elássa magát.
Annó volt hogy irmim kinőtte a terkóját, átköltöztettem és a kitakarítás közbe is felbukkant egy tűlélő Nagyon boldog Szal a csótik nagy túlélők...

Köszi a tanácsot, most valószínű ki is próbálom a vagansnál (lehet vedlés közeli állapotban van). Azt én is tapasztalom hogy sokkal szívósabbak mint a tücskök.
Vissza az elejére
Profil üzenet
TEQUILA
Rendszeres látogató

Elküldve: 2012 Okt. 22. Hétf., 14:24    Hozzászólás témája: idéz

Ballinboy! Ha elfogadsz egy tanácsot, én igazából minden pókomnál így etetek csótival: Megroppantom a fejét csipesszel. Tudom, nem túl sportszerű de minimalizálható annak az a valószínűsége, hogy elássa magát és ebből később gondod legyen. Mozogni mozog, a pók könnyen rátalál, de ahhoz kontrollálatlan h elássa magát.
Annó volt hogy irmim kinőtte a terkóját, átköltöztettem és a kitakarítás közbe is felbukkant egy tűlélő Nagyon boldog Szal a csótik nagy túlélők...
Vissza az elejére
Profil üzenet msn állomány
mcrage
Fanatikus Tag

Elküldve: 2012 Okt. 22. Hétf., 12:24    Hozzászólás témája: idéz

Egy L2-es pók vedlése után mennyi napot kell várni, hogy ehessen?
Vissza az elejére
Profil üzenet e-mail állomány
mcrage
Fanatikus Tag

Elküldve: 2012 Okt. 18. Csüt., 18:15    Hozzászólás témája: idéz

ballinboy írta:
Most így néz ki a lakhelye:

Nem mondom biztosra, de megeshet hogy egy tücsök is a földben maradt (bár szerintem megette), innen hogy halásszam ki az esetleg bent maradt csótányt? (Ott is háló van ahol a képen nem látszik).
Vedlés előtt még nem áll mert igencsak eszik.
2. hete van ebben a dobozkában, szívtelenség lenne már most költöztetni? (Készítettem neki pici üveg terkót, ezt a dobozt csak rögtönöztem, mert postán jött és kellett valami lakhely neki.)

Rongálnod kell az biztos, ha kell szed szét annyira a hálót, hogy ki tudd venni a csótányt. De azért figyeld, hátha Wincnek lesz igaza és közben elfogyasztja a csótányt. Amúgy lehet, hogy szívtelenség költöztetni, de ha van egy csótány a földben, esetleg egy tücsök is akkor mindenképpen kell valamit kezdened, mert mind kettő eleségállat a pók halálát okozhatja. Szóval ha nem tudod kivenni őket, akkor inkább költöztess. Szerintem.
Vissza az elejére
ballinboy
Tag

Elküldve: 2012 Okt. 18. Csüt., 15:32    Hozzászólás témája: idéz

Most így néz ki a lakhelye:

Nem mondom biztosra, de megeshet hogy egy tücsök is a földben maradt (bár szerintem megette), innen hogy halásszam ki az esetleg bent maradt csótányt? (Ott is háló van ahol a képen nem látszik).
Vedlés előtt még nem áll mert igencsak eszik.
2. hete van ebben a dobozkában, szívtelenség lenne már most költöztetni? (Készítettem neki pici üveg terkót, ezt a dobozt csak rögtönöztem, mert postán jött és kellett valami lakhely neki.)
Vissza az elejére
Profil üzenet
Winc
Gyakori látogató

Elküldve: 2012 Okt. 16. Kedd., 13:19    Hozzászólás témája: idéz

Üdv!
Én dubiával etetem a cyanokat és rendszeresen előfordul hogy beássa magát ha a pók nem kapja el rögtön (ami ritka) de este amint kimozdul a csoti lemarja, takarításnál még nem találtam bent csótányt. Vedlésnél vedd ki mindenképp egyébként nem para.
Most hogy 2 féle véleményt is hallotál már csak neked kell eldötened milyen messze van a vedlés és addig fog e még enni.
Vissza az elejére
Profil üzenet
mcrage
Fanatikus Tag

Elküldve: 2012 Okt. 15. Hétf., 19:36    Hozzászólás témája: idéz

ballinboy írta:
Sziasztok!

Betettem valamelyik nap a póknak egy dubiát, de mielőtt még megfogta volna, beásta magát a földbe. Elég macerás lenne kiásni, mivel egy kis dobozban tartom még (1 vedléses), meg ugye teleszőtte az egészet.
Inkább kihalásszam, vagy kijön magától?

Mit ajánlotok?

Nekem volt olyan, hogy nagyon sokáig nem jött elő. Vedlés előtt mindenképpen ki kell venni szóval jobb most zargatni ezzel, mint vedlés előtt. Bár ez csak az én véleményem. Nagyon boldog
Vissza az elejére
ballinboy
Tag

Elküldve: 2012 Okt. 15. Hétf., 18:15    Hozzászólás témája: idéz

Sziasztok!

Betettem valamelyik nap a póknak egy dubiát, de mielőtt még megfogta volna, beásta magát a földbe. Elég macerás lenne kiásni, mivel egy kis dobozban tartom még (1 vedléses), meg ugye teleszőtte az egészet.
Inkább kihalásszam, vagy kijön magától?

Mit ajánlotok?
Vissza az elejére
Profil üzenet
mcrage
Fanatikus Tag

Elküldve: 2012 Okt. 10. Szer., 19:15    Hozzászólás témája: idéz

Rolcsee írta:
mcrage írta:
Köszönöm mindenkinek a segítséget, illetve tanácsot!
Még egy olyan kérdésem lenne, hogy valamelyikőtök megtudja mondani, hogy mekkora egy 1 vedléses chroma? 0,5 cm? Illetve színe milyen lesz?

Így fog kinézni és kicsivel kisebb lesz ennél, ez inkább 2 vedléses. Olyan egy, másfél centisek 1 vedléses korukban.

Igazán gyönyörű Nagyon boldog Köszönöm szépen a gyors választ. Mikor meglesz és kérdés merül fel bennem, írni fogok Nagyon boldog
Vissza az elejére
Rolcsee
Öreg Tag

Elküldve: 2012 Okt. 10. Szer., 18:49    Hozzászólás témája: idéz

mcrage írta:
Még egy olyan kérdésem lenne, hogy valamelyikőtök megtudja mondani, hogy mekkora egy 1 vedléses chroma? 0,5 cm? Illetve színe milyen lesz?

Így fog kinézni és kicsivel kisebb lesz ennél, ez inkább 2 vedléses. Olyan egy, másfél centisek 1 vedléses korukban.
mcrage
Fanatikus Tag

Elküldve: 2012 Okt. 10. Szer., 18:35    Hozzászólás témája: idéz

Vissza az elejére
Anarchist
Fanatikus Tag

Elküldve: 2012 Okt. 10. Szer., 15:45    Hozzászólás témája: idéz

Szia!

A 70%-os páratartalmat változtasd inkább 50-re kb. Nálam full száraz volt minden. Nap egy spricc a hálójának egy távolabbi pontjára. Persze itatótál kell. ritkán fogja használni csak. Lámpa is jól jön, hogy nőjön mint a gomba, de azért ne süsd meg ebédre. Nem agresszív, hanem inkább gyors, de az enyém kiszámítható volt. Minden pók csak addig szökdös egyébként amíg ki nem alakította az otthonát. Tehát ha már jól beszőtte és kinyitod a dobozt akkor sem fog kijönni egyhamar.
Lelkes újonc

Elküldve: 2012 Okt. 09. Kedd., 22:42    Hozzászólás témája: idéz

mcrage írta:
[quote="Rolcsee"
gyorsan nő, igen és, hogy agresszív-e? Azt mondják rá, mert minden mozgó dolgot meg akar enni, de azon kívül egyáltalán nem mondanám annak. De igaz, ami igaz, jobb vigyázni vele Mosoly

Mondjuk én azt olvastam, hogy nem agresszív csak nagyon falánk, szóval akkor körülbelül jól tudtam. Mennyire szeretnek szökni? Itt gondolok arra, hogy kinyitom a dobozt etetés, párásítás vagy mondjuk vízcsere miatt akkor nem akar kiszökni, nem? Gondolom ilyen téren nem sokban különbözhet egy smithitől, vagy tévedek? És lenne egy olyan kérdésem, hogy tartása hogy is van? Ha jól tudom akkor 25-30 fok nappal 70% páratartalom (körülbelül, mint egy smithinek), nem?
30x30x30as vagy 40x30x30as terkó ajánlott egy nagyra nőt példánynak?
És tudom, visszaolvashatnék a topicban, ezt meg is tettem de sok mindent lehet itt olvasni 1001 vélemény, szóval amit most mondtok én megfogadom Nagyon boldog[/quote]

Nem szereti a magas páratartalmat! Olyannyira nem, hogy amikor én megkaptam, akkor még a tőzeg nedves volt, és csak akkor volt hajlandó lejönni, amikor 2 nap után teljesen kiszáradt a tőzeg. Itatóból egy flakon kupakjánál nem kell nagyobb, de legyen benne mindig víz, mert biza szokott inni. Ha teszel be neki vastagabb ágakat, akkor fogja használni, de az idő jó részét a talajon tölti, és a legnagyobb örömünkre a lakóháló bejáratánál vagy az előtt. Izzót érdemes rakni, mert szereti süttetni magát. Érdemes vastagabb talaj réteget tenni, mert a hálóra fogja majd rakni.

A miénk egyáltalán nem agresszív (6v). Amikor átköltöztettük, akkor nagyon megszenvedtem mire azt a rengeteg hálót kiszedtem. Ecsettel meg csipesszel piszkáltam de egyszer sem támadt, de még kirohanása sem volt!

Szökésről csak annyit, hogy amikor kinyitom az ajtót, akkor általában elmenekül a lakóhálójába.
Vissza az elejére
Profil üzenet állomány
mcrage
Fanatikus Tag

Elküldve: 2012 Okt. 09. Kedd., 18:05    Hozzászólás témája: idéz

Rolcsee írta:
Persze, hogy ki bírja. Mások is visznek haza pókokat messzire, vonattal is, kocsival is, meg szerintem busszal is.

Ja akkor oké, csak nem vagyok tapasztalt és ez lesz a második pókom, ráadásul 1 vedléses és kint hideg van. De akkor örömmel hallom, hogy kibírja.
Vissza az elejére
Rolcsee
Öreg Tag

Elküldve: 2012 Okt. 09. Kedd., 06:17    Hozzászólás témája: idéz

mcrage írta:
Rolcsee írta:

Kb, amiket te is írsz. Nem szökik ki, inkább a hálójába vonul vissza, szereti a meleget, ha lámpával fűtesz mindig a lámpa felől lesz, ott fog napozni. Vizes tál legyen bent, de általában nem iszik abból, néha célszerű ezért a hálóra is juttatni a pók környékére vizet, és jah a terkó is megfelel. A smithitől, (ha már azt hoztad fel) annyi az eltérés, hogy bujkáló helyett inkább kusza ágakat tegyél be, amit jól fel tud használni a lakóhálójához.

Börzén fogom megvenni 1 vedlésesen. Szerinted ilyen időben hogyan fogja tűrni az utazást? Csak, mert majdnem 200 km-t kell majd vele mennem. Vagy van valamilyen ötlet a biztonsága érdekében?

Persze, hogy ki bírja. Mások is visznek haza pókokat messzire, vonattal is, kocsival is, meg szerintem busszal is.
mcrage
Fanatikus Tag

Elküldve: 2012 Okt. 09. Kedd., 05:03    Hozzászólás témája: idéz

Rolcsee írta:

Kb, amiket te is írsz. Nem szökik ki, inkább a hálójába vonul vissza, szereti a meleget, ha lámpával fűtesz mindig a lámpa felől lesz, ott fog napozni. Vizes tál legyen bent, de általában nem iszik abból, néha célszerű ezért a hálóra is juttatni a pók környékére vizet, és jah a terkó is megfelel. A smithitől, (ha már azt hoztad fel) annyi az eltérés, hogy bujkáló helyett inkább kusza ágakat tegyél be, amit jól fel tud használni a lakóhálójához.

Börzén fogom megvenni 1 vedlésesen. Szerinted ilyen időben hogyan fogja tűrni az utazást? Csak, mert majdnem 200 km-t kell majd vele mennem. Vagy van valamilyen ötlet a biztonsága érdekében?
Vissza az elejére
Rolcsee
Öreg Tag

Elküldve: 2012 Okt. 08. Hétf., 20:31    Hozzászólás témája: idéz

mcrage írta:
Rolcsee írta:

gyorsan nő, igen és, hogy agresszív-e? Azt mondják rá, mert minden mozgó dolgot meg akar enni, de azon kívül egyáltalán nem mondanám annak. De igaz, ami igaz, jobb vigyázni vele Mosoly

Mondjuk én azt olvastam, hogy nem agresszív csak nagyon falánk, szóval akkor körülbelül jól tudtam. Mennyire szeretnek szökni? Itt gondolok arra, hogy kinyitom a dobozt etetés, párásítás vagy mondjuk vízcsere miatt akkor nem akar kiszökni, nem? Gondolom ilyen téren nem sokban különbözhet egy smithitől, vagy tévedek? És lenne egy olyan kérdésem, hogy tartása hogy is van? Ha jól tudom akkor 25-30 fok nappal 70% páratartalom (körülbelül, mint egy smithinek), nem?
És tudom, visszaolvashatnék a topicban, ezt meg is tettem de sok mindent lehet itt olvasni 1001 vélemény, szóval amit most mondtok én megfogadom Nagyon boldog

mcrage
Fanatikus Tag

Elküldve: 2012 Okt. 08. Hétf., 18:51    Hozzászólás témája: idéz

[quote="Rolcsee"
gyorsan nő, igen és, hogy agresszív-e? Azt mondják rá, mert minden mozgó dolgot meg akar enni, de azon kívül egyáltalán nem mondanám annak. De igaz, ami igaz, jobb vigyázni vele Mosoly[/quote]

És tudom, visszaolvashatnék a topicban, ezt meg is tettem de sok mindent lehet itt olvasni 1001 vélemény, szóval amit most mondtok én megfogadom Nagyon boldog
Vissza az elejére
Rolcsee
Öreg Tag

Elküldve: 2012 Okt. 08. Hétf., 14:27    Hozzászólás témája: idéz

mcrage írta:
Nekem lenne egy olyan kérdésem, hogy ez a faj milyen gyorsan fejlődő faj? Azt tudom, hogy eléggé szereti a "hasát", így gondolom gyorsan is fejlődik, de igaz ez?
Erre a fajra mondhatni, hogy agresszív?

mcrage
Fanatikus Tag

Elküldve: 2012 Okt. 08. Hétf., 11:36    Hozzászólás témája: idéz

Nekem lenne egy olyan kérdésem, hogy ez a faj milyen gyorsan fejlődő faj? Azt tudom, hogy eléggé szereti a "hasát", így gondolom gyorsan is fejlődik, de igaz ez?
Erre a fajra mondhatni, hogy agresszív?
Vissza az elejére
Rolcsee
Öreg Tag

Elküldve: 2012 Okt. 04. Csüt., 13:13    Hozzászólás témája: idéz

Jó lesz neki, majd megszokja és szőni fog lakóhálót. Holnapra már lesz is belőle valami szerintem.
ballinboy
Tag

Elküldve: 2012 Okt. 04. Csüt., 09:59    Hozzászólás témája: idéz

Sziasztok!

Tegnap tulajdonosa lettem egy 1 vedléses Chromatopelmának és azt szeretném kérdezni, hogy milyen dobozkába rakjam? Egy ilyen fiolában kaptam http://imageshack.us/photo/my-images/19/img4912n.jpg/ , gondolom ez már kicsi neki (de javítsatok ki ha nem). Áttettem egy 7 centi magas és 6 centi átmérőjű kerek dobozba, tettem be neki 2 mászóágat is, de mindig a doboz tetejének a sarkában mászkál, de már 2x is lepottyant, pedig elvileg nem egészen talajlakó, hanem inkább bokrokon telepszik meg. Ez a doboz nagy neki még, vagy nyugodtan hagyhatom ebben? Esetleg egyéb ötletetek van?
A válaszokat előre is köszönöm!
Vissza az elejére
Profil üzenet
sszandra
Fanatikus Tag

Elküldve: 2012 Okt. 01. Hétf., 23:40    Hozzászólás témája: idéz

igen, lehet hogy csak 6. amióta nálam van 2x vedlett és nem tudom hogy 4- vagy 5 vedléses volt amikor vettem. köszi az infót! Kacsint? szerintem is szép, szeretem. Mosoly
Rolcsee
Öreg Tag

Elküldve: 2012 Okt. 01. Hétf., 16:36    Hozzászólás témája: idéz

Szép dög Mosoly De 7 vedlésesen már zöld a carapax. Ez inkább 5, vagy max 6 vedléses. Lentebb van egy kép egy 6 vedlésesről és már annak is zöldes a carapax-a.
sszandra
Fanatikus Tag

Elküldve: 2012 Okt. 01. Hétf., 16:11    Hozzászólás témája: idéz

Kennedy evés közben (7 vedléses). A képeket telefonnal csináltam, de az óriási pocakja és az étvágya így is jól kivehető! Nagyon boldog

Iron-h
Tag

Elküldve: 2012 Szept. 23. Vas., 20:36    Hozzászólás témája: idéz

Ha rendesen be van csomagolva ki fogja bírni, a lényeg, hogy megbízható embertől vedd, akkor nem lesz semmi baj.
Vissza az elejére
Profil üzenet állomány
ballinboy
Tag

Elküldve: 2012 Szept. 23. Vas., 10:51    Hozzászólás témája: idéz

Sziasztok!

Szeretnék postai szállítással vásárolni egy 1 vedléses Chromatopelmát és azt szeretném kérdezni, hogy ilyen időben kibírják-e az utat? Keddtől elvileg már 12 fok lesz a minimum hőmérséklet este is.
Vissza az elejére
Profil üzenet
Rolcsee
Öreg Tag

Elküldve: 2012 Szept. 20. Csüt., 18:27    Hozzászólás témája: idéz

Nem rég újra chromi tulaj lettem

Kb. 5 vedléses lehet.

2 béna kép róla: Nevet? Forg? szemek

Buherton
Lelkes újonc

Elküldve: 2012 Szept. 17. Hétf., 21:30    Hozzászólás témája: idéz

Két hete vedlett le a chromim, így most 6 vedlésesként kaphattam le éppen fára mászás közben. Ha minden igaz, akkor ő is hím lesz.

Ma este költöztettük át egy másik terráriumba, ahol nála vastagabb ágak vannak, nem mint ahogy a képen látjátok. Piszok erős a háló szövedéke, nagyon megszenvedtünk mire betereltük egy dobozba. Viszont chromi a hírnevével ellentétben nem dobta le a szőrét, egyszer sem csapott ki, egyszer sem próbált bele marni a csipeszbe vagy az ecsetbe.
Vissza az elejére
Profil üzenet állomány
Toto
Moderátor

Elküldve: 2012 Szept. 02. Vas., 11:15    Hozzászólás témája: idéz

Üdv,

Nemrég vedlett adult hímem:

zomtibi
Gyakori látogató

Elküldve: 2012 Aug. 31. Pént., 19:22    Hozzászólás témája: idéz

mcrage írta:
zomtibi írta:

A következő vedlés után megint megy rá egy hím, nem nyugszok amíg le nem jön egy sikeres szaporulat...

Helyes. Körülbelül mikor lesz a következő vedlése?

Helló!

Azt én is szeretném tudni, de szerintem majd tavaszra fog ismét vedleni...:S
Vissza az elejére
Profil üzenet állomány
mcrage
Fanatikus Tag

Elküldve: 2012 Aug. 31. Pént., 17:09    Hozzászólás témája: idéz

zomtibi írta:

A következő vedlés után megint megy rá egy hím, nem nyugszok amíg le nem jön egy sikeres szaporulat...

Helyes. Körülbelül mikor lesz a következő vedlése?
Vissza az elejére
zomtibi
Gyakori látogató

Elküldve: 2012 Aug. 31. Pént., 13:27    Hozzászólás témája: idéz

mcrage írta:
zomtibi írta:
Helló!
Szerintem nem sikerült a párzás, bent volt azért 3 éjszakát. A nősti elég ellenségesnek tűnt, úgyhogy magamnak köszönhetem...:S

Az kár, mert mostanság nem sokan árulnak chromát. Én pedig októberben mindenképpen szeretnék egyet venni.

Helló!

Vissza az elejére
Profil üzenet állomány
mcrage
Fanatikus Tag

Elküldve: 2012 Aug. 31. Pént., 13:10    Hozzászólás témája: idéz

zomtibi írta:
Helló!
Szerintem nem sikerült a párzás, bent volt azért 3 éjszakát. A nősti elég ellenségesnek tűnt, úgyhogy magamnak köszönhetem...:S

Az kár, mert mostanság nem sokan árulnak chromát. Én pedig októberben mindenképpen szeretnék egyet venni.
Vissza az elejére
zomtibi
Gyakori látogató

Elküldve: 2012 Aug. 31. Pént., 12:47    Hozzászólás témája: idéz

mcrage írta:
zomtibi írta:
Helló!
Rosszul sikerült párzás végeredménye. Sajnálom a legényt...

https://picasaweb.google.com/107081963404518072704/ChromatopelmaCyaneopubescens?authkey=Gv1sRgCN6mmbjEyoPXjQE#5782771890384810162

https://picasaweb.google.com/107081963404518072704/ChromatopelmaCyaneopubescens?authkey=Gv1sRgCN6mmbjEyoPXjQE#5782772043053935394

https://picasaweb.google.com/107081963404518072704/ChromatopelmaCyaneopubescens?authkey=Gv1sRgCN6mmbjEyoPXjQE#5782772216808914274

Kár érte. A párzás sikeres volt vagy lemarta idő előtt?

Helló!
Vissza az elejére
Profil üzenet állomány
mcrage
Fanatikus Tag

Elküldve: 2012 Aug. 31. Pént., 12:22    Hozzászólás témája: idéz

zomtibi írta:
Helló!

https://picasaweb.google.com/107081963404518072704/ChromatopelmaCyaneopubescens?authkey=Gv1sRgCN6mmbjEyoPXjQE#5782771890384810162

https://picasaweb.google.com/107081963404518072704/ChromatopelmaCyaneopubescens?authkey=Gv1sRgCN6mmbjEyoPXjQE#5782772043053935394

https://picasaweb.google.com/107081963404518072704/ChromatopelmaCyaneopubescens?authkey=Gv1sRgCN6mmbjEyoPXjQE#5782772216808914274

Kár érte. A párzás sikeres volt vagy lemarta idő előtt?
Vissza az elejére
zomtibi
Gyakori látogató

Elküldve: 2012 Aug. 31. Pént., 10:53    Hozzászólás témája: idéz

Helló!

Vissza az elejére
Profil üzenet állomány
Banderas01
Majdnem Tag

Elküldve: 2012 Aug. 26. Vas., 18:41    Hozzászólás témája: idéz

TerraPlaza,az oldalon a bal felső sarokban van a link.
Vissza az elejére
Profil üzenet állomány
BBoy8Ball
Újonc

Elküldve: 2012 Aug. 26. Vas., 17:22    Hozzászólás témája: idéz

Sziasztok
szeretnék venni ilyen pókokat 3-4 állatkát. Valakinek van eladó? vagy tud esetleg honnan tudok szerezni? köszi előre is. üdv
Vissza az elejére
Profil üzenet e-mail
paraspider
Öreg Tag

Elküldve: 2012 Aug. 26. Vas., 11:40    Hozzászólás témája: idéz

adult nőstényem

hepeti
Tag

Elküldve: 2012 Aug. 06. Hétf., 20:20    Hozzászólás témája: idéz

Sziasztok!

Adult hím. Sajnos már nincs meg, eladtam, hogy csajozhasson.

Blinky
Stabil Tag

Elküldve: 2012 Aug. 06. Hétf., 10:10    Hozzászólás témája: idéz

Vedlés után Mosoly

Allex88
Fanatikus Tag

Elküldve: 2012 Júl. 16. Hétf., 14:30    Hozzászólás témája: idéz

Sziasztok!

Adult nőstény:

Üdv.
Vissza az elejére
Profil üzenet msn állomány
darts
Stabil Tag

Elküldve: 2012 Júl. 13. Pént., 05:59    Hozzászólás témája: idéz

Chromatopelma cyaneopubescens nővendékek

A kilőtt nyílvessző mozdulatlan! Egyszer itt van egyszer ott...
Vissza az elejére
Profil üzenet e-mail website msn
Tony
Látogató

Elküldve: 2012 Júl. 12. Csüt., 21:25    Hozzászólás témája: idéz

falatozás Mosoly
Vissza az elejére
Profil üzenet állomány
Davis93
Tag

Elküldve: 2012 Júl. 04. Szer., 08:43    Hozzászólás témája: idéz

Na még 1 kép,remélem nem gond. Nagyon boldog

Uploaded with ImageShack.us
Davis93
Tag

Elküldve: 2012 Júl. 03. Kedd., 22:19    Hozzászólás témája: idéz

Hali!Így a 7.-ben járunk.

Uploaded with ImageShack.us
Buherton
Lelkes újonc

Elküldve: 2012 Jún. 28. Csüt., 10:07    Hozzászólás témája: idéz

Rolcsee írta:
Nem kell nagy pára. Egy észrevétlenül bent maradt kajamaradék is okozhatja. Ha zavar, akkor veszel grapefruit mag kivonatot valamelyik gyógyszertárban és csöpögtetsz a terráriumba. Kiűzi az atkákat Kacsint?

Köszi! Mostanában nem láttunk rajta semmilyen erre utaló jelet. Szerintem az volt a gond, hogy a nagy melegben az itatóból (hiába kicsi) gyorsan párolog a víz, és a terráriumnak ugye a csak tetején szellőzik, így bent nagy páratartalom volt.

Közben már levedlett, így most már 5 vedléses. Tegnap egy nagyon érdekes pózt vett fel. A búvóhely bejáratánál fél oldalt feküdt, de úgy hogy a jobb lábai a levegőben. Nem tudtuk mire vélni, azt hittük, hogy meghalt. De szerencsére nem.

Mai etetés nagyon izgi volt Nagyon boldog

A pók bal lábánál van a tücsök, aki nem venné észre.
Vissza az elejére
Profil üzenet állomány
hepeti
Tag

Elküldve: 2012 Jún. 24. Vas., 12:34    Hozzászólás témája: idéz

Sziasztok!

10 vedléses korára, 06.22-én végre beadult a hím chromim.

Az alábbi képen még csak 9 vedléses, hamarosan megpróbálok róla friss képet csinálni:

Rolcsee
Öreg Tag

Elküldve: 2012 Jún. 23. Szomb., 04:25    Hozzászólás témája: idéz

Nem kell nagy pára. Egy észrevétlenül bent maradt kajamaradék is okozhatja. Ha zavar, akkor veszel grapefruit mag kivonatot valamelyik gyógyszertárban és csöpögtetsz a terráriumba. Kiűzi az atkákat Kacsint?
Hozzászólások megtekintése:   
új téma   hozzászólás    Tartalomjegyzék -> Fajok Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás az oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 8, 9, 10 ... 44, 45, 46  Következő
9 / 46 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban

arachnida.hu